למות יפים

הקבוצה הסימפטית ביותר בליגה, עם הכדורגל הנאה, מפסידה הערב בקרב התחתית הקריטי לסכנין, ומבטיחה כמעט בוודאות את שובה למקומה הטבעי – הליגה הלאומית * אבל רגע, האמנם נותר בכל זאת איזה סיכוי קטנטן?

ברננד אוננגה היה השחקן היחיד שניגש לאוהדים בסיום והתנצל על ההפסד

ברננד אוננגה היה השחקן היחיד שניגש לאוהדים בסיום והתנצל על ההפסד. לכל הצילומים לחצו להגדלה

הספד מוקדם. הפועל ר"ג תיזכר כמי שירדה זקופה, צלולה ויפה. נכון, גם סימפטית. היא זכתה בדרך כלל לשבחים על הופעותיה, גם אם נגמרו בתיקו או הפסד. יזכרו לה את מנגה התותח ואת זגורי המשתפר. יזכרו לה התקפה משובחת, והנעת כדור, ובכלל איזו עולה חדשה לתפארת. עם בעל בית יציב, תקציב מבוסס, התנהלות שפויה (בדרך כלל) ואוהדים תומכים. אז כן, פה ושם היו בעיות: מגרש ביתי מנוכר, הגנה רופפת, כל הקרנות האלה, והנאיביות. אבל גם אלה היו אמורים להרכין ראש בפני הכדורגל היפה, הטכני, התכליתי ברוב שלבי העונה. היה פוטנציאל גדול להיכנס לרשימת המפתיעות של העונות האחרונות – עכו, רמת השרון וכמובן קרית שמונה. רק שלמאני טיים הופיעה קבוצה קצת אחרת, תקופה שבה קבוצות נואשות נותנות פול גז בעלייה ונלחמות בכל הכלים. הפועל חיפה נתנה גז, עכו נתנה, נתניה ידעה לתת ולהיחלץ מעט. רק הפועל ר"ג שכחה להופיע, ולכן ההספד הזה ניתן מוקדם מדי, שני מחזורים לסיום העונה, מעל קברה שנכרה בסכנין.

נשמה. סכנין היא קבוצה מוגבלת טכנית. בגלל זה ראשיה כעסו כשהמשחק בעילוט הופסק. עד שהוא הופסק, סכנין שחתה טוב יותר בבריכה שנוצרה. מי שחשב שעל המשטח היבש בסכנין, במשחק החוזר, ר"ג תיראה טוב יותר – ידע מה הוא אומר. ר"ג לא נפלה מסכנין, הגיעה ליותר מצבים ולא נתנה לסכנין להגיע ליותר מדי מצבים. אבל ר"ג שוב לא ידעה לתת. ההתקפה שלה במחזורים האחרונים החלידה מאוד. זגורי נעלם, מנגה נחלש באופן תמוה. סכנין חיפתה על הנחיתות שלה עם נשמה והקרבה וכניסות לרגליים. הקבוצה הטכנית, היפה והאצילית נותרה חסרת אונים מול זה. ככה מנצחים קרבות תחתית.

אלי כהן. הגיע על תקן מושיע, עשה כמה נצחונות יפים מאוד (0:3 על עכו ובאר שבע, 0:1 על בני יהודה, 1:2 בטדי), היתה לו שליטה על חלון ההעברות בינואר, קיבל צל"ש על המשמעת הנוקשה (העיף את זגורי מההרכב בעקבות תקרית הפנדל מול עכו), אבל כאן בערך זה נגמר. מי שעזב את הקבוצה כקוסם שהציל אותה מירידה ב-2002, לקח איתה גביע והגיע לאירופה ב-2003 ונזרק רק בגלל תככים ופוליטיקות, לא הצליח לנצל את את הניסיון והמקצועיות שצבר בעשר שנים. דווקא בקבוצה שבה בנה את שמו הטוב, הוא מבזבז כעת את האשראי. אם לא יקרו כל הניסים והנפלאות שהקבוצה כה תלויה בהם עכשיו, אלי כהן ייחרת כמי שהוריד ליגה את אחת הקבוצות הטובות שהעמידה הפועל ר"ג מאז ומעולם. זכייה בגביע המדינה רק תעמיק עוד יותר את הכישלון הזה שלו.

וכמעט שום מילה. על סידיבה. שחקן שהיה יכול להביא שינוי בתקופה בה הקבוצה נתקעה, אבל נותר עזוב ומבוייש בצד הדרך.

על חטא שחטאנו. שלא הצלחנו להחזיק מעמד עוד דקה אחת בנתניה (1:1), שלא הצלחנו לנצל מצב אחד מתוך חמישה מול אותה נתניה בפלייאוף התחתון (0:0), שלא הצלחנו להחזיק מעמד עוד שתי דקות בבאר שבע (3:2), שלא ניצחנו את באר שבע החלשה בבית (1:1), שלא ניצלנו פנדל בדקה ה-93 מול מכבי ת"א (1:0), ומעל הכל שהפסדנו בר"ג לעכו בדקה ה-93 מכדור קרן. עכשיו תעשו חישוב כמה נקודות בוזבזו ואיפה היינו איתן. בעיקר מרגיזה העובדה איך הקבוצה לא הצליחה ליהנות מההפקר אפילו פעם אחת, כדי לחפות על נקודות ששמטה ולקבל קצת אוויר.

האוהדים שהכזיבו. המשחק החוזר בדוחא היה משחק על עונה שלמה. ניצחון בו – ואנחנו על גג העולם. מתרוממים מהמקום האחרון וחולפים על פני שלוש קבוצות, ועכשיו הכל תלוי ברגליים שלנו. אז איפה היתה מסת האוהדים שהיתה חייבת להגיע? נכון, זה משחק באמצע השבוע, זה יום עבודה, המשחק משודר בטלוויזיה ולאחריו יש גם את באיירן מינכן-ברצלונה. ובכל זאת, זו הקבוצה שלנו שצריכה אות אוהדיה ברגעי האמת. והם? נשארו מאחור. רק כ-70 אורדונים, מחצית מהכמות הרגילה במשחקי חוץ, הטריחו את עצמם צפונה. ערב קודם לכן, מכבי ת"א במשחק האליפות שלה הביאה כ-35 אלף אוהדים לאיצטדיון ר"ג. מהם 20 אלף אוהדי הצלחות, טרמפיסטים שקפצו על העגלה. ואצלנו? משחק קובע על הישארות – שהוא שווה ערך לאליפות – ואיזו דלילות ורפיסות! כמות כזו לא נרשמה כבר שנים. כאילו מדובר במשחק חסר עניין, לפרוטוקול בלבד. עלוב, מביש ומאכזב.

הדקה ה-85 בדוחה. גם התפילות של אמיר זליכה לא עזרו

הדקה ה-85 בדוחה. גם התפילות של אמיר זליכה לא עזרו

אוננגה. היחיד מבין השחקנים שהואיל להגיע בסיום אל הקומץ. הגיע בריצה קלה כשהוא אוחז בסמל הקבוצה, מניח יד על לבו, מנופף בידו ונראה כמו התנצלות אחת גדולה. נעצר, היסס, לא ידע אם להתקרב לאוהדים ההמומים. מאחוריו, נראו חבריו השחקנים מיואשים, כושלים, אוכלים את הדשא או בדרך לחדר ההלבשה, ואוננגה – רק הוא והקהל. ההיסוס שלו נבע ממבוכה. הוא לא ידע מה לעשות. נראה כמי שביקש לחזור לאחור, אלא שאז חלק מהאוהדים קראו לו להגיע. והוא בא, נתן כאפות, מילמל כמה מילות התנצלות  באנגלית והלך. היה לו משחק טוב ואחראי, ובעיקר הוא היה המבוגר האחראי היחיד מבין כל השחקנים שבא לתת כבוד לקומץ שעזב את הכל מאחור והגיע כדי לתמוך.

בשבת בעכו? עזבנו את דוחא בשעה מאוחרת וקשה. החלטנו לחזור על עקבותינו בדרך אחרת מזו שהגענו. לא רצינו להיקלע לפקקי ההמון החוגג. טעינו בסמטאות העיר העתיקה של סכנין, ולא היה אכפת לנו מכלום. היינו חמישה ברכב, חמישה מהגרעין הקשה שמגיעים לכל משחק. התברר שרק שניים מוכנים לנסוע בשבת לעכו. שלושה אחרים היו שבורים ומיואשים. חישבנו את תורת הסיכויים – ניצחון על עכו ותיקו של נתניה מול בית"ר בטדי – ופתאום דומה היה ששום דבר לא אבוד. כשהגענו לצומת משגב כבר היו שלושה שהבטיחו את הגעתם לעכו. בסיבוב של כפר מנדה כבר הושגה הכרעה ברורה. כולנו מגיעים גם לעכו. לפתע היתה אנחת רווחה ברכב. כמעט שכחנו מההפסד. בשעה שבבתים ישבו מאות אלפים וראו בטלוויזיה את רובן ומסי בקרב על העלייה לגמר ליגת האלופות, אנחנו נסענו בחושך וחשבנו רק על זגורי ומנגה שמורידים בשבת את עכו ויובל נעים לתהומות בלתי אפשריים. היה לנו ברור שר"ג לא תרד, שאף על פי כן ולמרות הכל – נוע תנוע.

דקות קשות בסכנין, בשורה הראשונה של יציע האורדונים שסבל מדלדול אוכלוסין משמעותי

דקות קשות בסכנין, בשורה הראשונה של יציע האורדונים שסבל מדלדול אוכלוסין משמעותי

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

53 תגובות על למות יפים

 1. דודי הגיב:

  מרוב דיבורים על הגולים שאנחנו מקבלים הקבוצה שכחה להבקיע מאז שזנדברג נפצע. מסתבר שבלעדיו קל מאד לסגור אותנו בהגנה ואנחנו לא מסוגלים לתת גול.
  אני בטוח שאם ננצח בעכו יש לנו סיכוי להישאר, יכול מאד להיות שנתניה תאבד נקודות עד סיום העונה ונוכל להישאר עם הפרש שערים, אבל קשה לי להאמין שנוכל לנצח בעכו.
  אני שוב אומר שנתניה לא בטוח לקחה 6 נקודות, השאלה הגדולה יותר היא אם אנחנו מסוגלים לנצח קבוצה בסגנון עכו.
  נכון,90% ירדנו, אבל בשביל ה-10% צריך להילחם עד הסוף. בשנה שעברה קרה פלא גדול יותר.

 2. צחי ר . הגיב:

  מספיק לטפח פה אשליות . ננצח בעכו ננצח את אשדוד נקח גביע .
  ירדנו ברגע שלא ניצחנו קבוצות פח כמו באר שבע ונתניה .
  מספיק לחלום פה חלומות .
  והאמת צריכה להיאמר לא מגיע לנו ליגת על אין לנו קבוצה לליגה הזו אין לנו בעלים לליגה הזו והכי כואב גם שאין לנו אוהדים בשביל הליגה הזו . כואב הלב על מעט המאמינים שנסעו באמצע השבוע עד סכנין ובתמורה קיבלו זין גדול מהקבוצה .
  הכישלון העונה הוא טוטאלי ונרגיש אותו הרבה מאד שנים מהיום ודווקא היו את כל הנתונים להעמיד פה קבוצה להרבה שנים .
  אבל זה הפועל רמת גן וכנראה שום דבר טוב לא צומח פה .

 3. חובב הגיב:

  המהלך של ליאור ראובן 30 שניות לפני הסיום משקף את כל העונה. שחקן שכנראה מאז ילדים טרום ז' לא שם גול מ 30 מטר בועט את הכדור לחלק העליון של היציע במקום לנסות וליצר מצב ולהרים לרחבה. ככה זה נראה היום וככה זה היה רוב העונה.

  כמו שהקלישאה אומרת – הטבלה לא משקרת. רק האוהדים משקרים את עצמם.

  מה נשאר? גמר גביע. עם יכולת כזאת עדיף לשלוח את הנוער. לפחות שהם ילחצו יד לנשיא.

  • בית"ר י-ם עדיין בסכנת ירידה, ולכן ניצחון בעכו יכול להביא את ר"ג למקום ה-12, אם בית"ר לא תפסיד לנתניה(מה שהגיוני),ור"ג תנצח בעכו. לכן-אין טעם -עדיין- להתייאש ("אל תתיאש-עשן "כנסת 6" " ) .

 4. פופאי הנוקמים 2013 !!!!! הגיב:

  יאוש פשוט יאוש אין מה להוסיף

 5. קניבל הגיב:

  מנגה-למנגל.הוא הפסיק לשחק במחזור ה-15.

 6. פופאי הנוקמים 2013 !!!!! הגיב:

  תהיו אופטימים עדיין לא ירדנו אם ננצח בעכו ונתניה או באר שבע לא מנצחות אנחנו מעל הקו האדום ונתניה במחזור אחרון פוגשת את באר שבע רק קיבינימט צריך כבר להתחיל לנצח

 7. רועי הגיב:

  אם כל זה שאנחנו לא מכניסים עדיין יש לנו סיכויי להישאר בליגה אם אנחנו מנצחים בעכו ונתניה או מפסידה לבית" או יוצאת אתה תיקו אז אנחנו מחזור לפני הסיום מעל הקו האדום ואז רק נשאר לנצח את אשדוד.

  עדיין יש לנו סיכוי בעזרת ה' ועם קצת מזל נשאר בליגה אבל חייבים להוציא 6 נקודות משני המשחקים הקרובים!!

 8. מעליות במכתש הגיב:

  אתם שמים לב מה הולך פה? אחרי כל מחזור, אחרי כל הפסד, אחרי שאנחנו לא נותנים גול כבר 40 שנה, והסיכוי יורד ויורד ויורד,
  תמיד יימצא האופטימי התורן והאידיוט שיגיד שלא הכל אבוד.
  ירדנו, מפגרים.

 9. השנה הבאה הגיב:

  לצערי הרב הקבוצה ירדה ליגה בסכנין.
  כל הניתוחים והפרשנויות לא שווים יותר. צריך להפסיק עם האשליות ולהתכונן לפחות לגמר הגביע.
  בשנה הבאה הגיע הזמן לבנות קבוצה על יסודות קבוצת הנוער שעלתה ליגה ולבנות אותה לטווח רחוק. תשתית של קבוצת בית, שההנהלה תהיה מורכבת רק מאנשים שמזוהים עם הקבוצה. להעיף את כל לגיון הזרים, לחזור למקורות שלנו, להתלבש על מגרש השיקמה ולשפץ אותו באופן טוטאלי, להמשיך לבסס מחלקת נוער איתנה אחרת אין לנו זכות קיום.

  • יהורם איתן הגיב:

   20 שחקני רכש,מנכל ,מנהל קבוצה,2 אפסנאים ולאף אחד מהם לא מזיז אם תרד או תישאר
   ולמה?אין אהבה,נשמה ואיכפתיות מגורלך.אתה מקור הכנסה מדהים
   ומכיוון שהם יודעים בוודאות שאין להם סיכוי קלוש להמשיך עונה נוספת בעבודתם ,מענין את
   הסבתא שלהם ממך בטריבונה.
   עכשיו בוא ותחשוב שאתה קיבלת הודעה על סיום עבודתך כבר בנובמבר בתום מאי?
   צודק הבשנה הבאה שמעליי,אנחנו מועדון עם קהל אוהדים מועט שמתמעט,צריך לבנות
   הכל מחדש ולא עם כסף גדול ,עם נשמה ואהבה.

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    סגל השחקנים
    שוערים
    איתי ארקין
    גיא סולומון

    הגנה
    תמיר בן עמי
    טל חן
    עוז יפרח
    יוגב בן סימון
    ליאור ראובן
    טל מעבי
    ברנאר אוננגה
    עומר חזום
    זאב חיימוביץ'

    קישור
    וובה בראון
    עומר בוקסנבוים
    מיכאל זנדברג
    אופיר חמו
    ישראל זגורי
    ג'יבריל סידיבה
    ארתור אטצזיאנוב

    התקפה
    קרלוס צ'קאנה
    דויד מנגה
    עומרי פרל
    מיראן בורגיץ'
    רן יצחק
    בן בן יאיר
    דורין גוגה

 10. מעליות במכתש הגיב:

  לבכות.

 11. אוליב, לא של פופאי המכתש 2012 הגיב:

  1. תלכו לחפש את קוריס לבקש ממנו סליחה ושיחזור.
  לפחות לא שם את אחיו החיגר בשער.
  2. יובל נעים יתכבד ובצדק לדפוק בשבת
  את המסמר האחרון בארון הירידה.

  ותמיד חשוב לזכור עדיף להיות עני חופשי ומאושר
  בליגה ג'

 12. אוליב, לא של פופאי המכתש 2012 הגיב:

  מאשר שפוט מסורס ומכור מראש בליגת העל.
  שלום ולא להתראות בעלים דה לה שמאטה.

 13. אורדון לא מופתע הגיב:

  יש כל כך מה לומר.
  בתור אחד שחווה כל כך הרבה מפחי נפש עם הקבוצה והרבה דמעות זלגו מעיניו אפשר לומר שאני מחוסן בפני מפחי הנפש האלה… כן, אני אוהב את הקבוצה הזו והיא מרגשת אותי ואני מחפש כל שביב ידיעה עליה וגאה לומר שאני אוהד רמת גן ומאמין שהיא אימפריה….
  הליגה עדיין לא הסתיימה. בתיאוריה ומעשה הם שני דברים שונים.
  זו תופעה אורדונית נפוצה בשלב הזה לעשות חישובים מה יהיה עם תוצאות הקבוצות האחרות… אבל תמיד שוכחים שאנחנו צריכים לנצח. בשני המשחקים האחרונין הגענו למצבים אבל במקום לצעוק יש עשינו את שוערי היריב גדולים ( גם צאמנו וגם קנדיל מקבלים 8 בידיעות… שוערים גדולים הם לא!)
  את הסיכומים עושים בסוף העונה, לכן התגובה תהיה קצרה יחסית…
  יש זיק של תקווה אבל כלמוד אכזבות כמוני אני יודע שבשנה הבאה מרבית המשחקים יהיו ביום שישי….
  תיאוריה / מעשה?
  ילד בן 9 מגיע הביתה ושואל את אבא שלו מה ההבדל בין תיאוריה למעשי?
  אומר לו האב…שאל את אמא אם עבור מיליון דולר היא היתה עושה את בארד פיט ושאל את אחותך בת ה16 אם בעבור מיליון דולר היתה עושה את ג'וני דפ… חוזר הילד לאבא ואומר לו שהן מסכימות.
  אומר האב : בתיאוריה יש לנו שני מיליון דולר בבית למעשה יש לנו שתי שרמוטות בבית….

  רמת גן לא תרד ( יהיה נס)

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   הרסת בדיחה!!

   האבא שואל את הבן ותשאל אם הן היו עושות את השכן חינם
   הלך הבן וחזר ואמר שהן אמרו "מה פתאום"
   עכשיו לך תשאל אותן אם הן יעשו את השכן תמורת מליון דולר…
   הבן חוזר ואומר שהן אמרו :כן

   ומכאן המסקנה ש"בתיאוריה יש לנו 2 מליון ביד
   למעשה יש לנו 2 שרמוטות בבית"

 14. נפוליאון הגיב:

  מי שחושב שהקבוצה הזאת תצליח לעשות משהוא בעכו כנראה חי על סמים. אם במשחק הכי חשוב הם לא שמים גול למה שנגד עכו זה יקרה? עדיף שישחקו בלי קהל. בושה וחרפה של קבוצה

 15. לירן ד. הגיב:

  שלמה, אוננגה משחק טוב ואחראי???, אוננגה אשם גם אתמול בגול, בלו שחקן שלו בנייחים.
  אחרי שהשוער הפסיק לקבל גולים באשמתו אז אוננגה לקח לו את התפקיד, גול באשמתו בטדי, גול קריטי ביותר של בן דיין מעכו שלו, גול בקריית אליעזר שלו וגם אתמול, משחק טוב ואחראי??, שלמה תתאפס על עצמך, אבל אני לא מאשים את אוננגה אלא רק את זה שנותן לו את חולצת ההרכב שבוע אחר שבוע.
  למה האוהדים לא הגיעו? בין 20-30 לא הגיעו בגלל שההנהלה היקרה יכולה לשלם לגוגה אלפי יורו בחודש כדי לחמם את הספסל אבל לא מסוגלת במשחק הכי חשוב של העונה לדאוג להסעה על חשבונם, בטח ובטח בנסיבות שנכפו עלינו להופיע פעמיים תוך שלושה ימים לאותו משחק.
  הכל מתחיל מלמעלה ומחודש יוני אי שם בקיץ, עכשיו זה רק התוצאות בדיעבד של זה, כשלון אחד גדול.

 16. אופטימיסט חסר תקנה הגיב:

  למי שלא יודע- ההנהלה לא ארגנה אוטובוס לאוהדים בתור עונש על רימון העשן שעלה לקבוצה 10 אלף שקל

  רמת גן לא תרד!!

 17. אדום עתיק הגיב:

  אני מסכים עם כל מה שנכתב (גם אם יש דעות הפוכות ). רק כמה דברים מתחילים להצחיק. כדאי שנוציא מהראש את תאוריית הדפוקים שמתלכדים כחבורה ייחודית "עכשיו זה אנחנו מול כל העולם ". נכון יש לנו קהל נחמד, לא אלים (יחסית ) , חלק ותיקים וצעירים מלווים את הקבוצה לכל מקום , אבל זהו זה . אנחנו לא קהל מיוחד , אנחנו לא שונים הרבה מקהלים בסיטואציות דומות לנו ואנחנו נראים ומגיבים אותו דבר כמו אוהדי פ"ת הפועל או מכבי סתם כדוגמה . גם קבוצות אחרות מבכות העדר נשמה, מאשימות את כל העולם ואשתו כשהקבוצה בצרות, מחשבי חישובים ומלחשי ניסים , חושבים שבעל הבית דפוק ואיך הוא לא רואה ואיך הוא לא מבין ולמה לא שומע לנו( גם יואב כץ לא שמע ובכל זאת חיפה נחלצו). גם אם יש לנו כמה שירים נחמדים (כשהרוב שירים מוכרים מכל היציעים בארץ) ומקוריים שמפוזמים בעיקר להנאת מקהלת אפרוחי האורדון ולא מוכרים לרוב היציע ועוד ועוד . בקיצור ,השמש לא זורחת לנו מהתחת.
  כן ונכון להמשיך ולהיות עם הקבוצה כי אין לנו אחרת (לפחות לי ), לתמוך ולעשות הכל ואפילו מותר לקוות לניסים. הכל כמו כל קהל ומועדון אחר.
  אולי יש אוהדים שמרגישים מיוחדים . אני לא. אני רק אוהד שפוי שאוהב כדורגל ואת הפועל רמת גן.

 18. הדבר החשוב ביותר הוא שאשדוד לא תפסיד לסכנין

 19. נפוליאון הגיב:

  מי שיצא הכי דפוק אלו בני לוד. הם היו צריכים להיות בליגת העל ורק פרובוקציה טיפשית מנעה את זה מהם…שנה הבאה יש מפגש חוזר, יהיה דרבי חם (27 אוהדים ביחד), ביקור כפול בטדי, גרעינים בעפולה. סע וטייל במרחבי ישראל.

 20. עוזי הגיב:

  לצערי וכאבי הענק ירדנו ליגה באופן סופי!!!

  כל הספיקולציות על נצחון בעכו בשבת מול יובל נעים ו….נתניה תיקו
  הינם רק למאזוכיסטים שבקרב אוהדי ר"ג והן לנאיבים שהינם לא מעטים!
  אנו קבוצת פח, עם שחקני פח, עם מנכ"ל שכיר חרב פח, הנהלה פח טוטאלית
  ואוהדים שפשוט נטשו את הקבוצה מרוב סבל-אפיסת כוחות נפשיים-ודיכאון!!!
  היה ממש צער בעלי חיים לראות 65 אוהדים ביציעי סכנין של הפועל רמת גן
  במשחק הכי הכי קובע לירידה….. בדיוק כפי שבאו 900 אוהדים בקושי בחצי הגמר!?
  הכאב בי עצום, הכעס רב, התיסכול גדול ביותר ואין פשוט כוח לעמוד בסבל הניצחי הזה!
  אנו לא לא לא מסוגלים להבקיע….גול פשוט זמן רב מאד, והאומללות שלנו ניראתה
  אתמול בסכנין בשיא!!! אין נשמה, אין יכולת, אין חוד, אין דיוק, אין אמונה, אין קבוצה!
  באם אתמול היינו משחקים עוד שבוע בסכנין לא היינו ……… מבקיעים!!!!!!!!!!!!!
  כמובן שיש עוד מעט מעט פנטזיות(לא ריאליות בכושר וביכולת של הקבוצה הזו)
  על נסיעה בשבת לעכו ולנסות לנצח את יובל נעים במיבצרו בעכו, אך הלב חצוי מאד,
  כי שוב נבוא עם 60-150 אוהדים בקושי….שוב נבוא עם מעט חלומות וציפיות….
  ושוב כרגיל כמו בכל העונה הזו ולאורך 50 שנות המועדון האומלל ומאמלל הנ"ל
  לא ננצח…..לא נבקיע….. אולי אולי תיקו…..ויובל נעים יחגוג לנו בפרצוף שהכאב כפול!
  איני יודע אם אוכל לעמוד במתח באשלייה האופטית ובפנטזייה המדומה לנסוע לעכו
  בשבת "למעין עוד משחק עונה גורלי"….. אולם הכאב והסבל שאני חש גדולים מנשוא!
  אני פסימי מאד וריאלי מאד לגבי "שוב אי הנצחון בשבת בעכו" וניפוץ הפנטזייה האחרונה
  אולם…..אולי אולי בגלל יצר המאזוכיזם+הפנטזייה אחליט לנסוע בשבת לעכו ולהתפלל
  שלאחר 50 שנות סבל-דיכאון-ירידות ליגה רצופות אינסופיות…… אולי מישהו בשמיים
  יחוס עליי וסיבלי הרב ועל ה 100-200המוהיקנים האחרונים שנותרו כאוהדי רמת גן
  אשר יטריחו את עצמם גם לעכו בגבורה….ויבואו לעכו עם תקווה-תפילה-בקשת נס!!!
  כמובן שגם אנו תלויים בביתר י-ם שלפחות יוציאו תיקו מול נתניה ושחיפה ינצחו בב"ש???

  • אנונימי הגיב:

   ויצמן יחקרו את המשחקים האלו. אין לכם מה לדאוג.

   • זכרון קצר הגיב:

    ויצמן יער?
    בינתיים מכל החקירות שלהם לא ראינו ת'כלס…
    גולים מצחיקים הלבנת הון וכו'
    כל חקירה מתחילה בקול תרועה ונמרת בקול ענות חלושה
    צריך לנצח ולהאמין שיקרה נס… בינתיים אנחנו לא עושים את המוטל עלינו!

 21. נפוליאון הגיב:

  עוזי – הסבל יגמר כשיפרקו את הקבוצה. כמו חולה סופני שמנתקים ממכשירי ההחיאה. רק אז תקבל את החיים שלך בחזרה.

 22. יענקלה ליבמן הגיב:

  זה לא נגמר עד שזה לא נגמר
  יש עוד 180 דק בליגת על הכל עדיין יכול להיות דרמות מתרחשות כל שני ורביעי בספורט כבר קרו דברים מעולם
  כל תרחיש עלול להתרחש נגד מי אנחנו משחקים נגד ברצלונה נגד עכו קבוצת פח שהיתה קבורה עמוק וראו בה יורדת בטוחה ופתאום קרו לה ניסים ונפלאות כולל הדקה ה 94 ברמת גן לא יודע? רוצה להאמין שעדיין זה אפשרי שאפשר לעשות את הבלתי יאומן!! ולחכות לנס שיקרה בטדי ובבאר שבע ואפילו באשדוד בכל סיטואציה
  אני מגיע לעכו כי עדיין מאמין בנס כ"כ הרבה היו הדברים השנה נגדנו ואין טעם לחזור אליהם
  שהגיע הזמן שאלילת המזל תהיה איתנו ב 180 הדקות האחרונות ולהגיד אני הייתי
  חייבים להיות עם הקבוצה בעכו נולדנו לסבול ומעכו תבוא הבשורה

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   יענקלה, הלוואי!
   לחכות לניסים?
   אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו… אנחנו לא עוזרים לעצמנו.
   איבדנו נקודות יקרות, בתחילת העונה ובסוף העונה.
   נכון אנחנו קבוצה טובה יותר! אבל אנחנו לא "רעים" מספיק
   ותמיד בשעת האמת כשלנו.
   הלוואי ואני טועה

 23. אלי כהן תתעורר הגיב:

  אלי כהן לא מאמן עם מעוף. מאמן עם מעוף היה משנה תפקודים ומנסה בדרכים שונות ומעניינות לחלץ את הקבוצה העייפה. ההגנה כושלת, ההתקפה לא כובשת, הקישור חלש ולא אפקטיבי. מאז שמיכאל נפצע שום דבר לא הולך. אין מי שישלח כדורי עומק מחוכמים למנגה ולרן יצחק. אלי כהן חייב להפיק את המקסימום מהסגל שלרשותו. שום דבר לא אבוד , רק צריך להאמין. אני מצפה מהמאמן שישבור את הראש ויעשה מהלך לא צפוי שיתברר כגאוני. זה הימור גדול ומצד שני אין יותר מה להפסיד.

 24. אל: בור וגו'. מדוע אתה מתייחס לגופו של אדם ולא לגו העניין?

 25. גלדיולה הגיב:

  למה ללכלך על הבעלים לפני שירדת ראסמי. ?

 26. אל בורעמוק וחסר אסכולה :אני לא באיירן מינכן. אני -בכלל- בורוסיה דורטמונד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. פופאי הנוקמים 2013 !!!!! הגיב:

  אחפור לכם קצת על סטטיסטיקה למען אופטימיות
  אתמול גם בהפסד וגם בתיקו המצב שלנו אותו דבר
  רק שבהפסד שיפרנו את מצבה של סכנין בטבלה
  אבל מבחינת הסיכויים שלנו הפסד או תיקו זה אותו דבר
  חייבים לנצח את עכו .אתמול הקהל של סכנין הוא שהביא לה את הניצחון
  בדחיפה אדירה לאורך כל המחצית השניה כל שחקן של רמת גן שנגע בכדור
  ישר התנפלו עליו 3 שחקני סכנין בעידוד מאסיבי של הקהל
  ההתאחדות המזויינת הזאת עם ההחלטות השערוריתיות שלה היא בעצם שהביא לסכנין את היתרון
  אבל כלום לא נגמר ניצחון בעכו ואנחנו חזק במאבק חיפה וביתר יודעות שהם צריכות עוד נקודה
  אני רק מקווה שאת שער הניצחון נבקיע בדקה 85 אחרת אם נוביל מוקדם
  קבוצות ידעו שהם כבר לא יורדות ויפתחו רגליים

 28. פופאי הנוקמים 2013 !!!!! הגיב:

  שופט בשבת לירן ליאני
  http://sports.walla.co.il/?w=/157/2636062

 29. אורדוניקו הגיב:

  לכל הפסימיים כאן, אז זה הולך ככה: בסוף, זה רק כדורגל. סוג של תחביב חולני. מצפה לנו קיץ עמוס ארועים ומלא חויות. ב-4 למאי ירידת ליגה לצערי, ב-8 למאי גמר גביע בנתניה, ואז רצף של פסטיבלים למינהם במרחבי גוש דן המרחבי, ימי סטודנט עם הופעות (עם מיטב הקוסיות של העיר…), הרבה ים,בריכות, פארקי מים,טיולים וסיורים למינהם, ארועי קיץ בערים השונות (לקראת הבחירות העירוניות באוקטובר). בקיצור, יש הרבה "עבודה" בקיץ הזה… עם כל הכבוד, חיי הפנאי עם כל הכבוד, זה לא רק כדורגל עם הפועל רמת-גן !!! אז יאלה,מספיק להתבכיין וקדימה להינות מהחיים !!

  • אפלטון הגיב:

   אל תקלפו את עור הזאב – בטרם תפסתם אותו.ומצד שני- אל תשפכו את התינוק עם המים-כל עוד אין – עדיין- מים ("מים לדוד המלך").( "חיים ומוות ביד הלשון").

 30. אורדון לא מבסוט הגיב:

  איזה פרטייה
  יושבים שני אוהדים ותיקים ומתקשרים לאוהדים להגיע להסעה,יותר נכון מתחננים שנגיע.
  ואני שואל בדיוק היכן לעזאזל בעל בית מתחבא

 31. סבתא יחנה הגיב:

  הנקמה המתוקה של יובל נעים תסתיים מחר
  הוא מטריף את השחקנים שלנו לנקום את הזריקה וחוסר הערכה
  תכינו טישו לבכי מחר

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s