חדל אישים

המאבק נגד הריסת המכתש חשף את אוהדי הפועל ר"ג לדמותו הקלושה של ראש עיריית גבעתיים * סתימת פיות, מס שפתיים וגניבת דעת מאפיינים את סגנונו ואישיותו * חמישה חודשים לבחירות: למה ראובן בן שחר אינו ראוי

הטרמפיסט. שמע שיש גביע והגיע להצטלם בו. בן שחר (משמאל) עם נתן דטנר ("בן שחר, מה יש בגבעתיים? כלום!")

הטרמפיסט. שמע שיש גביע והגיע להצטלם. ראובן בן שחר (משמאל) עם נתן דטנר, שבהפגנה למען המכתש ב-2009 אמר בנאומו: "בן שחר, מה יש בגבעתיים? כלום!" (צילום: רפי מן. להגדלה – לחצו)

אני לא תושב גבעתיים, אבל מרגיש צורך לפנות לאלה שמתגוררים בה ולנסות לשכנע אותם לא להצביע בבחירות לראובן בן שחר. כאוהד הפועל ר"ג, נקודת הבסיס שלי היא תרומתו להריסת המכתש. משם היא מתגלגלת למקומות אחרים, שבהם התגלה ראש עירייה קלוש והססן.

כלל אוהדי הפועל ר"ג נחשפו לבן שחר בנאום בחירות מתלהם שנשא ב-2008 מגג המכתש. בקול רווי חשיבות עצמית הוא יצר רושם כי יעשה את הכל כדי להציל את המכתש. רק בדיעבד למדנו שזה היה מופת של גניבת דעת וזריית חול בעיניים. בן שחר השמיע סיסמאות וקלישאות במטרה לשכנע את האוהדים תושבי עירו להצביע עבורו. אחרי שנבחר היפנה עורף לבוחריו מהכדורגל ומרח אותם בתירוצים ברמה של גן ילדים מלא עכברים.

כשבן שחר יבקש את אמון התושבים לקדנציה נוספת, הוא יציג בפניהם רשימת הישגים. עשיתי כיכר, שיפצתי כמה רחובות, החלפתי ניקוז, אישרתי כמה פרויקטים חדשים. יופי נחמה. בשביל זה לא צריך ראש עיר מוקף במלחכי פנכה, דוברים ויחסי ציבור. בן שחר הוא ראש עירייה נטול יכולות מנהיגותיות, חסר כריזמה, לא דמות ייצוגית ולא אדם יצירתי. סוג של פקיד שעלה לגדולה, פוליטיקאי אפור, שהפך איכשהו לסגנו של ראש העירייה הקודם שטנצלר (האיש שבהזדמנות הראשונה ברח מהעיר ששקעה בגרעון ענק וקפץ אל כס יו"ר קק"ל – תפקיד פוליטי, נוח, לא הכי מחייב ומאוד משתלם).

ייתכן שניצחונו הגורף של בן שחר בבחירות 2008, המזכיר תוצאות הצבעה בדמוקרטיות מפותחות כמו צפון קוריאה וסוריה, גרם לו להתאים את חופש הדיבור בממלכתו למדינות חשוכות. על אוהדי הפועל ר"ג נאסר להיכנס לישיבות מועצת העיר מחשש שיתפרעו. שוטרים ומאבטחים ניצבו כחומה בצורה בפתח בית ראשונים כדי לסכל בגופם פיגועי אורדונים.

בהמשך התברר שאוהדי הפועל ר"ג אינם לבד. סתימת פיות הפכה לדרך ולסגנון של עיריית גבעתיים. בדיונים שעסקו בהעלאת הארנונה (שהפכה ליקרה ביותר בארץ) ובבעיות אחרות, דאגה דיקטטורת בן שחר לא פעם להפוך את מועצת העיר לאיזור בלתי ידידותי למשלמי המיסים. מספר דיונים הועתקו מהאולם המרווח בקומת הקרקע אל הקומה השלישית בבניין נטול המעלית, מן הסתם במטרה להקשות על קשישים ונכים. את החדר הצר בקומה השלישית דאגו לאכלס מבעוד מועד בעובדי עירייה, ומשהתמלא תוך זמן קצר נסגרה הדלת בפני תושבים שטרחו להגיע כדי להשמיע את קולם. לדיונים הוזעקו לא פעם שוטרי תחנת גבעתיים שמצאו את עצמם נבוכים מול אנשים מבוגרים, שנדרשו לצאת – וסירבו – רק כי העזו להביע את דעתם ולמחות על יוקר הארנונה או בעיות אחרות.

את התושב אלי כהן, הסובל מבעיה בירוקרטית מתמשכת עוד מימי שטנצלר, והחל בהפגנות יחיד נגד בן שחר, דאגו לצ'פר בדוחות תנועה והפרעה לציבור. כשברק טל, אוהד הקבוצה ותושב העיר בזמנו, העז למחות נגד בן שחר בעניין המכתש, קיבלה מנהלת הקונסרבטוריון העירוני, בו הוא עובד, טלפונים נוזפים מהעירייה. כשנהג מונית הביע את דעתו נגד ראש העירייה בפני כמה נוסעות צעירות, שאחת מהן היתה בתו של הגיס רמי דרזיה, הוא נזרק מהתחנה אחרי טלפון תקיף מבכיר ברחוב שינקין 6.

אצל בן שחר עבד בזמנו הדובר אביטל סהר, שנלחם עד כלות באופוזיציה. כל פנייה מצד עיתונאים לקבלת תגובה על מפגע או מחדל, נענתה בתגובה ברוח: צר לנו ששוב אנשי האופוזיציה נטפלים לקטנות, או צר לנו ששוב האופוזיציה עושה בכם שימוש וכו'. כן, צר היה כל כך. קודם מכפישים את האופוזיציה ורק אח"כ עונים לגופו של עניין. כך מתנהגת עירייה חסרת ביטחון, שחוששת מביקורת ומתנהגת כרדופה. בצלמו ובדמותו של העומד בראשה.

לפני אחת מישיבות מועצת העיר הוזהרו אוהדי הפועל ר"ג המעטים שהגיעו, שמי שיעז להשמיע את קולו  ייזרק החוצה. האוהדים שמרו על פה סגור וחתום, אלא שאז התברר שעבור הדובר אביטל סהר יש חוקים אחרים. סהר ניהל באותו דיון קרב מילולי צעקני ממושך מול יורם פומרנץ, מבלי שהיו"ר הורה לו לצאת. אותו יו"ר הוא כמובן ראש העירייה.

בהפגנות שערכנו ברחבי העיר שמענו תלונות רבות מתושבים על לכלוך, זוהמה, מפגעים שונים, על הגיס רמי דרזיה שעושה בעירייה כבשלו, ובעיקר אחת שחזרה שוב ושוב: ראש עירייה שבלתי אפשרי להגיע אליו, לא בטלפון ולא בפגישה, ושבאופן כללי אין כל-כך עם מי לדבר. בימים אלה, כשמשק כנפי הקלפיות נישא ברוח, אפשר להניח שבן שחר נזכר שבאופן מוזר כהונתו תלויה בקולות התושבים. מומחים לגניבת דעת קהל מעריכים שכבר בקרוב יש סיכוי לראותו מתחכך עם פשוטי העם וממלמל כמה הבטחות רפות.

ואם מדברים על סגנון ניהול, אי אפשר שלא להזכיר את הראיון איתו לפני כשנה ב"ידיעות תל-אביב", בו הקריא את תשובותיו למראיין מתוך דף שהוכן מראש. ככה נראה ראש עירייה? או שזו בובה על חוט שמדקלמת מהכתוב?

וכמובן, חלקו בפרשת המכתש. בן שחר זרק סיסמאות בנאומו מהגג, אבל בהמשך כשנשאל ע"י אוהדים מה הוא עושה כדי למנוע את חיסול המגרש (עליו אמר שהוא יישאר לעוד שנים רבות), החל למרוח בשלל תירוצים. אסור לי להתערב בהליך שכבר עבר שינוי תב"ע, הסביר השפן שהסתתר מאחורי גלימות של יועצים משפטיים. חיסול המכתש רשום על שמם של יצחק ירון ועל ממשיך דרכו שטנצלר, שעשה זאת בחריצות ראויה לציון, אבל זה לא אומר שידיו של בן שחר היו כבולות. ראש עירייה שבאמת ובתמים היה רוצה להציל נכס שהפך לחלק מההיסטוריה של העיר וששימש מועדון כדורגל ותיק, היה נלחם בחירוף מול היזם, שולף פתרונות יצירתיים ומוכיח שפיו ולבו שווים.

הכי רחוק שעשה, היתה פגישה עם אלוביץ', וגם היא רק כדי לפייס את תושבי בורוכוב שהתעוררו לפעולה נגד מפלצות הנדל"ן שעומדות לנחות עליהם. לא אתפלא אם הפגישה היתה מבויימת ומתואמת עם הטייקון, במטרה להראות לתושבים שהוא את שלו עשה. מיסטר מס שפתיים.

ומה עם הרעיון שהציע בזמנו חבר המועצה והאוהד יורם פומרנץ – להגדיל את בניין הסיטי בעוד עשר קומות תמורת החזרת המכתש? הוא נדחה על-ידי בן שחר ואנשיו בטענה שהמגדל כבר בשמיים ואי אפשר להוסיף לו יותר. מספר שבועות לאחר שהמכתש נהרס, אושר לפתע למגדל להתרומם לעוד כמה עשרות מטרים. העירייה, כך פורסם, תזכה לכמה קומות יפות בפרויקט. מקודם כתבתי שבן שחר לא יצירתי? כאן הוא דווקא גילה יצירתיות לא אופיינית. כמה חבל שזה קרה על חשבון הפועל ר"ג ואוהדיה, ובניגוד להבטחות ולתירוצים. קומבינה לתפארת, ושחלילה לא תעזו לפתוח את הפה, אחרת מישהו בעירייה ידאג לתבוע או לפטר אתכם.

בקדנציה של בן שחר חוסל המכתש והסתלקה מהעיר הקבוצה שאהדו אלפים מתושביה. זה לא מקרי. גבעתיים מתנכרת לספורט, ראשיה לא עושים כמעט דבר בתחום. יש לעיר קבוצת טניס שולחן אלופה (אותה הקים רן קוניק המתמודד בבחירות), קבוצת כדורסל בליגה השלישית המתוקצבת בגרושים (כ-30 אלף שקל לשנה) ועוד כמה חוגים עירוניים. רשויות מקומיות נוהגות להקצות מתקציבן כחמישה אחוזים למען הספורט. ממה שידוע, עיריית גבעתיים לא משקיעה בספורט אפילו אחוז אחד. ככה זה כשראש העירייה רואה בספורט מטרד ובאוהדים מפגע.

לגבעתיים מגיע הרבה יותר מאשר ראש חסר עמוד שדרה.

דיקטטורה בחסות עיריית גבעתיים. שוטרים ופקחים על מדרגות בית ראשונים מונעים מאוהדי הפועל ר"ג את הכניסה לישיבת מועצת העיר

דיקטטורת עיריית גבעתיים. שוטרים ופקחים על מדרגות בית ראשונים מונעים מאוהדי הפועל ר"ג את הכניסה לישיבת מועצת העיר

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

138 תגובות על חדל אישים

 1. אורדון תושב העיר הגיב:

  בן שחר = כלום ושום דבר.
  המכתש והפעולות שעשה למען התושבים הם כמו כוסות רוח למת.
  כמות האוהדים שלנו קטנה והיא לא כח אלקטוריאלי! בנאום המכתש הוא ראה 2000 איש שזה מנדט לכן יצא בהצהרות. הוא לא מחובר למציאות וגיסו מנהל את העיר כמו ביריון שכונתי. מעניין שהרבה בעלי תפקידים הם בני משפחה. למראית עין זה נראה גרוע.
  ההתנהלות שמתאימה לצפון קוריאה לא מפתיעה שיש לך כל כך הרבה מה להסתיר. נותנים עבודה לזה או להוא (מי אמר כורדים?) והם עושים רעש. עלות השכר + השירותים בעיר בסביבות 45% מהתקציב. השירותים בעיר מתחת לכל ביקורת. נסו לברר מה היתה עלות הוצאות ייעוץ משפטי לפני שנתיים ומה העלות השנה. תבררו כמה עולה שלט של "התחדשנו" וכמה שלטים מפוזרים בעיר (מי אמר פרסומת סמויה? פופוליזם במיליון שקל לכאורה?) השיפוצים בעיר שנעשות בשנת בחירות במספר לא קטן של רחובות נובע מתשתית המים שחייבים לבצע! לא בגלל יוזמה של העיריה.
  כל מרכז בעיר התקבל על ידי החברה שהגישה את ההצעה הנמוכה ביותר— ולאחר חודש התווספו דברים בלתי צפויים!! בכל מרכז!! אז מה הפלא הגרעון מצטבר והחשבונות מעוקלים?
  ברור שהעובדים מפחדים על העבודה שלהם… מי רוצה לוותר על קביעות ולא לעשות כלום ולקבל כסף ולארגן עסק חמוצים מהצד.. 🙂
  מודה שכל פעם שאני מקבל את חשבון הארנונה בא לי לבכות ולהקיא באותו זמן
  שורה תחתונה
  לכל האוהדים שהם תושבים… לא צריך להיות חכם גדול…
  לכל האוהדים שהם לא תושבים… דברו עם חברים שהם תושבים תביאו אותם לקלפי… בואו לעזור.

 2. מאחל לבן שחר לא שיפסיד בבחירות אלא שגורלו יהיה כמו צבי בר ויודח בבושת פנים.
  ראש עיר קקה.

 3. א.ד גורדון הגיב:

  מאז שנהרס המכתש הליצן בן שחר לא עשה כלום בשביל הפועל ר"ג. לתת את בית שרת לילדים להתאמן בין השעות 2 ל4 זה לצחוק עלינו בפרצוף.

 4. שחיתות הגיב:

  עירית גבעתיים הלואי שהמשטרה תחקור את מה שנעשה בה, אלוהים ישמרנו

 5. להציל את גבעתיים הגיב:

  לכל מי שגר בגבעתיים תעשו מאמץ עליון תביאו לקלפי אנשים שיצביעו לרני קוניק ותושיעו את העיר מהשחיתות והנבלה שפשטו בה… צו 8 לכל מי שגבעתיים חשובה ויקרה לו.
  בן שחר לעוד 5 שנים זה אסון שהעיר לא תחלץ ממנו.

  • חיבים להציל את גבעתיים מצפורני המשפחה..רק חוששני שלא קוניק יושענו., מי יתננו פומרנץ או גבעתיים תסופח לר"ג ובא להפועל גואל וגם לגבעתיים , שפו למן עיתונאי אמתי !

   • שרון הגיב:

    קוניק ספורטאי אמיתי, אלוף הארץ לשעבר שמחובר לספורט יותר ממה שבן שחר היה או יהיה אי פעם.
    אוהבים אותך רן, ראש העיר הבא עלינו לטובה.

 6. . הגיב:

  תכף הסנגור של בן שחר יבוא להגנתו

 7. 100% אנטי ראובן הגיב:

  בן שחר אחד מראשי העיר הכי לא ראויים שהיו בישראל מאז הקמתה
  הבחירה בו בשנת 2008 באחוזים גבוהים היא בגלל דיל פוליטי , התושבים לא הכירו אותו מספיק
  מאמין שבבחירות הקרובות הנזק יתוקן

 8. ר"ג גבעתיים הגיב:

  בר"ג ראש עיר מושחת, בגבעתיים ראש עיר לא יוצלח.
  לאחד את שתי הערים האלה ולשים בראשם איזה אלוף שנפלט מהצבא. די לשחיתות ולבינוניות!

 9. קלמנטיין הגיב:

  גבעתיים עיר של פלצנים, אנשים מגיעים אליה לתפוס מרפסת שמש (כל רחוב בן צבי המגעיל ) עם נוף לתחת של השכנים, משפחות עם ילד אחד , כלב אחד ותוכי בכלוב, מה הפלא שהעיריה סוחטת מהם ארנונה והם משלמים הפראיירים בלי להניד עפעף כדי לכסות את הגרעונות והבזבוזים בעיריה מהמושחתות במדינה.
  תבדקו כמה קרובי משפחה עובדים בעיריה שיד רוחצת יד. מישהו נכנס לעיריה והופ אחרי שנה דואג לסדר לאחותו/דוד שלו/בן שלו ג'וב… וכל עובדי הדחק שעובדים עד 11 ואחרי זה תמצא אותם מתבטלים בבתי הקפה עד הצהריים, העיקר שהכרטיס שעון דופק והאזרח הקטן משלם.
  תבדקו מי מנהל את בן שחר ומה המניע שלו… ראש עיר עלוב ופרצפלוח

  • Helly Sand הגיב:

   בדיוק כך. מילים כדורבנות, אבל אנחנו התושבים ממשיכים להיות פריארים ולשלם על הכל כאן יותר והרבה יותר יקר. אולי שאדון בן שחר יבדוק את עובדיו המחתימים כרטיס במיוחד במחלקת תברואה ,ופותחים עסקים קטנים במקביל או מסתובבים בבתי קפה………………………בושה וחרפה…………

 10. "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  מיבזקון מיוחד יום ה' 30.05.2013 –
  העיתונאי שלמה מן בעוד מאמר חובה

  שלום רב,

  בלי הרבה דיבורים וישר להמלצה,

  העיתונאי שלמה מן, בעוד מאמר חובה:

  https://maktesh.wordpress.com/2013/05/30/%D7%97%D7%93%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%9D/

  מביע את דעתנו, יותר טוב מאיתנו.

  לקרוא, לשמור, לזכור וב – 22.10.2013 לבוא להצביע.

  סופ"ש נעים.


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה'

 11. הל"ה הגיב:

  כתושב העיר קורא ליתר האזרחים לזכור שאת הגרעון האדיר הפילו עלינו בארנונה גבוהה. הדבר היחיד שבן שחר התגאה בו זה יוקר הדירות. כאילו עיר איכותית עאלק. סה"כ היא כזו בגלל קרבתה לת"א. לא בגלל איכות השלטון שהוא ביחס הפוך למחיר שאנחנו משלמים. באוקטובר כולנו נדאג להשליך את בן שחר לפח האשפה של ההסטוריה. אני הראשון שאגיע לקלפי שלי ב8 בבוקר למלא את המוטל עלי.

 12. שילך לאלף עזעזל הגיב:

  בן שחר עבד על אוהדי הפועל ר"ג וחבל מאד שאחרי כל תעמולת הבחירות השקרית שלו היו אוהדים שלפני כמה חודשים הלכו לשבת אצלו , בן שחר ניצל את תמימותם להשתמש בהם לתעמולת בחירות… עוד לא יצאו מהלשכה שלו וכבר הזדרזו הדוברות לפרסם הודעה לעיתונות שהוא נפגש עם אוהדי הפועל והבטיח לעזור.
  האמת היא שעיריית גבעתיים לא רוצה לתת כלום להפועל ר"ג, כשהמכתש נהרס הם שמחו בעיריה שנפטרו מהצרה הזו. כל הבית שרת עם הדשא הסינטטי זה חארטא אחת גדולה, המגרש לא עומד בתקן, הוא צר מדי ואין לו תאורה. היה עדיף שהעיריה היתה נותנת אותו לאלוביץ עבור המכתש פלוס עוד כמה קומות במגדל פרויקט פרימן.
  אני קורא מכאן לאוהדים אל תתפתו לדברי החלקות של בן שחר שבטוח לפני הבחירות יזום מפגש או יודיע שהוא נותן כמה גרושים למחלקת הנוער. האיש רמאי וכולנו נוכחנו בזה במה שעשה או יותר מדויק לא עשה למען המכתש.
  תורידו אותו מהעץ שעליו טיפס ואם צריך תגדעו את הענף שעליו התיישב עם התחת השמן שלו ותשלחו אותו ללשכת העבודה.

 13. חדל אישים הגיב:

  שלמה כתבה למופת
  אנא תפיצו בכל האינטרנט , תעשו שיתופים ותתלו על לוחות המודעות בעיר

 14. אורדון הגיב:

  שכחת נתון נוסף
  כשבן שחר נאם במכתש הוא ידע על 8 מיליון שח שהופקדו בקופה -היטל הריסת המכתש

 15. חובה לתמוך בקוניק הגיב:

  לא מספיק להיות אנטי בן שחר, חייבים לעזור ליריבים שלו לקבל קולות. בחודש אוגוסט בואו לתת עזרה לקמפיין של קוניק האורדון אורדון ואחד משלנו.

 16. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 17. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  צילמתי למרות שהדיקטטור אסר לצלם רק אחרי דקה וחצי לערך אפשר לשמוע בברור את הכל סבלנות בהתחלה

 18. מ-ה-פ-ך הגיב:

  ב22 באוקטובר בשעה 10 בלילה נדאג שהקריין בטלויזיה יגיד גבעתיים מ-ה-פ-ך, על פי מדגם מייצג של מינה צמח בן שחר מודח. מ81 אחוז תמיכה ב2008 הנל יזכה ב-21 אחוז וכל היתר הסטוריה עצובה.

 19. ניפגש באוקטובר הגיב:

  קללת המכתש על מכירות פרויקט אלוביץ שנתקע וקללת המכתש על בן שחר שעבד עלינו,
  כל אוהד הפועל ר"ג שגר בגבעתיים שידאג לעשות עם חברים ומשפחה אנטי לייק לבן שחר וידאג שכולם יצביעו למתמודדים שממולו. אישית לא אכפת לי קוניק או לא קוניק העיקר שבן שחר לא יבחר. צו השעה!!!

 20. בבורוכוב לא שוכחים ולא סולחים הגיב:

  כל צביון העיר נהרס. העיריה הפכה את שכונת בורוכב השלוה לסלאמס , עוד שנתיים אי אפשר יהיה לזוז שם, רעש זיהום ופקקים וכל מוסדות החינוך מפוצצים. לכן נדאג שאחוז ההצבעה בבן שחר בקרב תושבי בורוכוב ישאף למינימום שבמינימום, אנשים יעבדו מבוקר עד ליל כדי שהוא לא יבחר שוב.

 21. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 22. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 23. מותה של גבעתיים הגיב:

 24. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 25. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 26. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 27. חוויה מבוגארט הגיב:

  הייתי בבוגארט בפסטיבל הגביע שעבר מיד ליד, צילומים, חיוכים, שתיתי בירה טובה, אוהדים, שחקנים, מאמן, כיף של יום שישי וחגיגה.

  עד שלמקום הגיע רובן בן שחר.

  הרגשתי בחילה

  הלכתי הביתה.

 28. בן שחר הביתה הגיב:

  באוקטובר הנקמה מגיעה ומעיפים את האיש הרשע הזה ללשכת עבודה

 29. ראש עיר כושל הגיב:

  לפני 3 שנים דיברו במשרד הפנים על למנות ועדה קרואה לעיר גבעתיים. פרוש הדבר שראש העיר כשל בתפקידו והעיריה חדלת פרעון. ללמדכם על איכות השלטון בעירנו האהובה.
  אבל די, מספיק התעללנו בעיר. הגיע הזמן לתקן. לא מרחם על מי שיבוא במקום בן שחר ויראה עם מה הוא צריך להתמודד.

 30. ראש עיר בובה הגיב:

  אין כסף לכדורסל וכדורגל כי כל הכסף הולך לגלגיליות וללהקות ריקודים. אז שההורים של הגלגליות והריקודים יצביעו לבן שחר. האוהדים של הספורט האמיתי יצביעו נגדו.

 31. צחי ר . הגיב:

  מי נתן לסמרטוט הזה לגעת בגביע ? ועוד צילום למזכרת .
  ודטנר נו כרגיל הלשון שלו תקועה עמוק מאחורה בכל תחת מזדמן .

  • החתולה שמיל הגיב:

   שלמה כשרשמת הטרמפיסט מתחת לתמונה התכוונת גם לדטנר
   לא?
   למיטב ידיעתי נתן לא היה בנתניה (עוד פעם היתה לו בדיוק הצגה )

 32. אב מגבעתיים לבן חייל הגיב:

  גבעתיים עיר שמבריחה זוגות צעירים. בנייני פאר צומחים בבן צבי, המעגל והמכתש. איזה זוג צעיר שעשה צבא, גמר אוניברסיטה יכול לשלם 700 אלף דולר על דירות חדשות בפרויקטים היוקרתיים שמייקרים את כל מחירי הדירות בעיר כולל גם השכרת דירה מסכנה בבניין ישן ברחוב ההסתדרות ? ממה ישלמו משכנתה? ממלצרות בקפה זליק ? הלו אדון ראש העיר במקום להתגאות שהדירות בגבעתיים הכי יקרות בארץ מה אתה עשית בשביל להשאיר כאן את בוגרי שב"צ וקלעי? גבעתיים היא עיר שלא מסבירה פניה לילדים שגדלו אצלה. צו גירוש לבוגרי ילדים הוא צו גירוש לראש העירייה המחדל,
  בן שחר אתה כישלון מהלך על 2 טמטום אחד גדול.

 33. לשלוח אותו לאבטלה הגיב:

  כתבה מדויקת משקפת אחד לאחד.
  גבעתיים עירנו השקטה והאהובה הפכה בתוך כמה שנים להמונית ולא נעימה , הפרויקטים החדשים הביאו נובורישים מנתניה ורישון לציון, כל הזיקה של העיר נעלמת, אין עם מה להזדהות. ועל מה ולמה העלו את המיסים בעיר? השירותים העירונים לא נהפכו טובים יותר, בגנים הציבוריים הזוהמה גדולה ,אין מספיק פועלי נקיון מפאת קיצוצים אבל יש יותר מדי פקחים שמסתובבים במרץ רב ודופקים דוחות חופשי כדי להעשיר את קופת העיריה . השיטה של משלמים יותר ומקבלים פחות עוברת בשקט ובלי הפגנות אבל האנשים לא ישכחו את זה בהצבעה בקלפיות .

 34. מתאים למחלקת המים הגיב:

  בן שחר ראש עיריה? בדיחה עלובה במשך 7 שנים. הוא מקסימום יכול להיות מנהל מחלקת המים בעיריה. זוכרים את יוסף ממחלקת המים בציורים של דודו גבע והברווז? זה בול תפור על רובקה.

 35. לך כבר לך הגיב:

  ביזיון
  כל רחוב בן צבי הפך למעוז ערסים נובורישים, לצאת מהעיר בבוקר פשוט סיוט.
  אדון בן שחר השקרן פירסם בחוברת התעמולה שלו שברחוב ריינס הוא לא אישר לבנות מגדל גבוה אבל השקרן הזה
  לא כתב שאושר לבנות שם 2 מגדלים ולא אחד.
  ראבן בן שחר- לך הביתה, אתה שקרן והריסת המכתש שבוצעה בקדנציה שלך תיזכר לדראון עולם.

 36. רח' רחל הגיב:

  אני לא קשור לכדורגל והמכתש לא מענין אותי , אני גר רחוק משם ולמען האמת אני לא צריך את הכתבה הזאת כדי לדעת למי אני מצביע בבחירות או אם להיות יותר מדויק למי אינני מצביע. לצערי הרב ראשי העיר גבעתיים ב30 השנה האחרונות כשלו אחד אחרי השני , ואני שנולדתי בעיר בסוף שנות ה50 וצמחתי במוסדות החינוך הנפלאים שלה רואה למרבה הצער לעת בגרותי איך בכל קדנציה מתכרסמת לה עוד חלקה טובה בעיר. ככל שאיכות החיים בעיר יורדת מטה כך צומחת לה פלאים הארנונה,, פגשתי לא מזמן בכיר בעיריה ושטחתי בפניו טענות שונות על המראה והנעשה, על חלקם ענה לענין ועל האחרות ספק ידיים בחוסר ברירה וכל שפת גופו העידה כי הדג מסריח מהראש. דומני שמאז ימי קובה קרייזמן לא הצמיחה גבעתים מנהיגים ראויים שינווטו את העיר בחזון ראוי , אין שיטה ואין דרך, אין דין ואין דיין, כל ראש עיר שנבחר תרם את שלו להרס אורבני עד שהפכנו לעיר שינה חסרת אופי וחסרת יופי , קצת מלוכלכת ופרועה,רק מחירי הדירות בה מאמירים וצומחים, השד יודע למה ומדוע… נפלאות הם דרכי הנדל"ן. אינני יודע אם אטרח בבחירות לגשת להצביע, קצתי בהתנהלות הקלוקלת מזה שנים , אני משלם מסים בשקט ורק רוצה שהאזור הקרוב לביתי יהיה נקי ונטול מפגעים ותעזבו אותי מהפוליטיקה המלוכלכת של ראש עיר כזה או אחר. מה שאני יודע וכמוני גם הקרובים לי שהשלטון בעיר מושחת מזה שנים רבות ובטח שלא ראש העיר הנוכחי ששותף לבזיון וחולק את השלל הציבורי עם מקורביו יחלץ את גבעתיים מהזוהמה.
  שיהיה לכולנו ימים טובים יותר.

  • אבי המשקיף מרחוק הגיב:

   אוי גבעתיים שלי (לשעבר..)
   עם ראשי העיר שלה מכל גוני הקשת הפוליטית. היכן קובה קרייזמן שנחשד בקשרים בלתי הולמים עם הקבלנים מנדלסון שקבלו היתרים לבניה לגובה כאשר האחרים נדחו.. עם יצחק ירון הפדגוג מרח' בורוכוב שדאג שהכביש העוטף את המכתש לא יעבור בחזית ביתו, עם אפי החמוד, שבכובעו שמזכיר ההסתדרות של ר"ג-גבעתיים, מכר את המכתש לאבירם דולינגר, ושהתיר לו לבנות שלושה מרתפי חניה במרכזון המסחרי בפינת בית השואבה (אהרון גולדשטיין..)/בורוכוב כהכנה למגדל שעתיד לקום מעליו ואיש לא שמע ולא ידע.
   היכן המפגין הידוע מר סמוכה מגלגלי העץ, זה עם המגפון בפינת רח' אהרון גולדשטיין והשנים? הוסמך כעורך דין וחבר לגועליציה..
   ולבסוף בחרתם ברוב מוחץ פקיד/עסקנצ'יק מסכן כמריונטה משפחתית להיות לכם ראש והנה הינכם מלינים ושופכים מילים כמים.

 37. לך כבר לך הגיב:

  אדון רחוב רחל, בבחירות הקרוב אנא גש לקלפי הקרוב לביתך והצבע לרן קוניק, אולי הוא שגדל בעיר ומבין איך היתה פעם, יצליח ולו במעט לשפר את המצב…

 38. התחזית לעוד 3 שנים הגיב:

  חודש יוני 2016 שעת בוקר השעה רבע לשמונה. כל רחובות גורדון,בלוך , בורוכוב, השניים, גולדשטיין, פרוג, החשמונאים, השומר, המעורר, קק"ל, פקק אחד גדול… רק רוצים להגיע לערבי נחל אבל הדרך ארוכה… מצפצפים מצפצפים וחצי שעה נוסעים במהירות 5 קמ"ש . גהנום שלא ברא השטן. ובן שחר ? צוחק כל הדרך על התושבים ומעלה את המיסים.

 39. לרמי דרזיה הגיב:

  לרמי דרזיה: קח איתך את הגיס שלך אדון ראש העיר, תלמד אותו לתפור וילונות במתפרות שלך, שם מקומכם.
  בחייאת תעזבו אותנו לנפשנו. מספיק הרסתם את העיר.

 40. קבוצת הוותיקים הגיב:

  לא מבין למה קבוצת הותיקים משחקת בבית שרת בחנוכת הבית שלו ובזה מגדילה את הפופולריות של בן שחר ?
  עינב חזנוולד, גילרוביץ ושחר כדורי שתדעו שאתם משתפים בפעילות למען בן שחר שהרס את המכתש אם שכחתם…
  תבטלו את המשחק הזה. לא מתאים

  • שערוריה בית שרת הגיב:

   אם זה נכון שהותיקים משחקים למען בן שחר זה שערוריה ובגידה בסמל
   מציע שכולנו נבוא למשחק עם שלטים נגד בן שחר , להפוך את החגיגה שלו להפגנה אנטי נגדו

 41. צ הגיב:

  כשיש ראש עיר נטול כריזמה ומיתנהג כמו אחרון הפקידים שמשקשקים למקום עבודתם מה הפלא שאלוביץ לא ספר אותו ממטר כי זיהה ראש עיר חלש שמיתבטל בפניו?
  כל ראש עיר אחר היה מציל את המגרש בשיחה אחת פשוטה עם אלוביץ בגובה העיניים

 42. צרה צרורה בגבעתיים הגיב:

  הרבה אנשים שגרים בסמיכות למכתש ועוברים שם יום יום רואים את ערימות החול הצומחות והמשאיות שעובדות שם בקצב מטורף, כולם ללא יוצא מהכלל מודאגים מהחרבון שהעיריה הכניסה אותם. לא די בעומס על רחובות השנים + בורוכוב עוד שנתיים הולכים להיכנס למגדלים עוד 500 איש ולפחות 140 כלי רכב. איך כל השיירה הזו הולכת להגיע למבואות ת"א ולפוצץ את התנועה עוד יותר?.
  מענין אם בן שחר מסתובב לפעמים בעיר ורואה מה קורה או שהוא יושב על התחת כל היום וחושב שהכל דופק כמו שעון, שהיועצים ומלחכי פינכה אומרים לו שהכל פיקס הודות לניהול המופתי שלו והוא מאמין בזה.
  כי האמת היא שגבעתיים של השנים האחרונות ( עוד מעידן שטנצלר) היא עיר מוזנחת, מלוכלכת ומיושנת, שחוץ מרחוב בן צבי ועוד מגדל משונה בפועלי הרכבת לא התפתחה הרבה וגם לא נראה שתתפתח או תתחדש. הכרזות שצצות ברחבי העיר בימים האחרונים זו תעמולת בחירות זולה. מקווה שהאזרחים מספיק אינטליגנטים לא להתפתות לססמאות נבובות שממציאים יועצי בחירות שאגב הם לבדם עולים לקופה הציבורית מאות אלפי שקלים, אבל מה אכפת לאדון בן שחר, הארנונה בשמיים כמו הבניינים במכתש והכסף מהכיס של האזרחים אמור לסדר לו עוד קדנציה. מעורר בחילה ורצון לברוח.

  • ל19:08 הגיב:

   זה הרבה הרבה יותר מ-140 מכוניות. תהיה שם חנייה לכמעט פי 3 מזה ותהיה בטוח שכל המקומות יהיו תפוסים.
   ועדיין לא אמרנו מילה על בניינים נוספים שנבנים באזור ובהם 2 מקומות חנייה לכל דירה.

  • אבי המשקיף מרחוק הגיב:

   מה שאינכם מפנימים הוא מילכוד המרכזון המסחרי הזעיר בפינת בורוכוב גולדשטיין.
   נבנו שם שלושה(!) מרתפי חניה המיועדים לשרת מגדל שיקום מעל מפלס רח' השנים.
   הוסיפו לכמות כלי הרכב בשכונה את מאות המכוניות של שוכני המגדל שיקום שם, בין אם יהיו שם משרדים או דירות מגורים ותבינו מה צפוי לשכונה המסכנה שנאנסה בידי פרנסי העיר לטובת כרישי הנדל"ן המקומיים או אלה שבאו לעשות עליה סיבוב…
   חוצמזה המתמטיקה של תוספת מקומות החניה במגדלים נראית שגויה – אם ייבנו 140 דירות בשתי המפלצות יהיו להם 280 מקומות חניה על פי תקן החניה העירוני – 2 חניות לדירה, ויהיו כמה 'מסכנים' שיקמבנו להם אפילו שלוש…

 43. על טקס בית שרת הגיב:

  בן שחר רימה אותנו והוליך אותנו שולל עד שהמכתש נהרס.

  לקבוצת הוותיקים אני קורא אל תתנו לו פרס ותגיעו לארוע שממנו הוא יפיק הון פוליטי. שיחגוג בבית שרת עם קבוצת החץ וקשת והגלגיליות. אין סיבה לאורדונים שגדלו במכתש לעשות כבוד למי ששיקר להפועל ר"ג ופעל במשותף עם אלוביץ, הלו מה קרה לכם?? התחלקתם על כל השכל

 44. 0 עגול בן שחר הגיב:

  ראש עיר אפס אפסים. הדביל המושלם.

 45. תושב רחוב הדגנים הגיב:

  בבחירות הבאות בן שחר יעוף הביתה, ויחזור להיות שוב כלומניק אבל הפעם לא על חשבון התושבים.
  הוא ימשיך לאכול מקלות קינמון, עם מבט עגל אבל אנחנו לא נממן את משכורתו המיותרת.
  פשוט כלומניק שעלה למעלה כי היה במקום הנכון בזמן הנכון. אפס כישורים, אפס כריזמה, האיש אפס אחד גדול.
  לא להיות אדישים כל קול חשוב על מנת להעיף את המושחת הכלומניק הזה לפח הזבל של ההיסטוריה העירונית.

 46. עכו הגיב:

  אולי עכו ועוד קבוצה יתפרקו – ואז הפועל רמת גן תישאר בליגת העל. דולינגר אאוט – דולינר אין (הולידיי אין).

 47. משבית שמחות הגיב:

  "המסיבה" של בן שחרא בבית שרת ביום שני הקרוב ב 18:30
  הולכת להיות מסיבת הפתעה לא צפויה בהחלט!!!!!!!!!!!!!!!!

  • הטקס בבית שרת הגיב:

   כשאדון ראש העיר ינאם בחידוש בית שרת תארגנו לו מקהלה עם סיסמאות שקריות כמו שעשה לנו.

 48. המעורר המתעורר הגיב:

  חבל לבן שחר על חוגי הבית שהוא מתכנן בשכונת בורוכוב. כל הסיפורים שלו לתושבים שהפרויקט לא אושר בתקופתו לא יחזיקו מים. אנשים לא טפשים ובן שחר אחראי לא פחות ממהנדסי העיר שאישרו את הדבר הנוראי הזה כך שברור שאו שהיו שיכורים או שקיבלו מתחת לשולחן. השיפוץ העלוב שעשו בשנה האחרונה בגולדשטיין כהכנה לתשתיות לא יחזיק ביוב…
  עדיף שראש העיר החלושס ביותר בתולדות גבעתיים יעשה את החוגים שלו ברחוב בן צבי שם גר הגיס שלו שיארגן לו סביבה אוהדת ,
  אצלנו בוודאות כמעט שכונה שלמה חמה עליו אש, האנשים שתראו מתרוצצים שבוע לפני הבחירות בשכונה אלה תושבים שיעבדו בשביל המתחרה שלו. יש פה תושבים שלא מסוגלים לראות את האיש הזה ממטר.

 49. אורדוניקו הגיב:

  אני נזכר במכונית משטרה שהגיעה לפאב בכצנלסון בחגיגות הגביע לפני שבועיים, ונשארה שם עד שכבוד ראש העיר הסתלק משם. לא הבנתי מה היא עשתה שם… רק עכשיו התחבר לי.
  בקשר לבחירות בגבעתיים: צריך בתחילת ספטמבר, כחודש וחצי לפני הבחירות (זה תקופת החגים), להפיץ פליירים ברחבי העיר על מחדלי בן-שחר (מה לעשות, היו גם דברים יפים שהוא עשה לצערנו…),מבוסס על הכתבה כאן, ולשווק אותם תחת הכותרת של "הורס הסטוריה של עיר" הרס המכתש , אולפני גבע, בניין הסטורי בויצמן פינת ברדיצבסקי, ואולי יש עוד. הרס מגרש המכתש לא ידבר חזק לרוב תושבי העיר, ויהא צורך לגרור אליו עוד ארועים דומים.
  צריך יהיה לעמוד אפילו אם צריך במקומות חשובים כמו צומת ויצמן-כצנלסון, רחבת קניון גבעתיים, עליית הנוער- בורוכוב,בורוכוב- גולדשטיין במרכז המסחרי במורד המכתש, כיכר נח (המשופץ עכשיו עאלק…),סביח עובד, ועוד עם שלטים בכיתובים של "הורס העיר".
  ולהפיץ כרזות במקביל של רן קוניק שיוזיל את הארנונה (מקווה…) ויעשה עוד דברים לשיפור פני העיר.
  זו תהיה הנקמה הכי טובה של אוהדי הפועל רמת-גן בהרס המכתש הקדוש.

  • ל-אורדוניקו הגיב:

   לפני שאתה מגייס אנשים אחרים לפעולה תוציא את הראש שלך מתחת לחול, תזדהה ותתחייב לעשות אותו דבר. עד אז – שתוק!

 50. אייל ברזילי הגיב:

  יופי שלמה אחד לאחד מה שאני חושב וגם דאגתי להשמיע לבן שחר את דעתי כאשר הוא הגיע לגנוב דעת במסיבת הגביע. ראובן בן שחר גנב דעת!!!

 51. בכל העיר הגיב:

  להפיץ את הכתבה הזאת בכל העיר ובכל הרשתות החברתיות איפה שרק אפשר. עד עכשיו יש כבר עשרות שיתופים בפייסבוקים , צריך לעורר את העיר המנומנמת שאנשים לא ירדמו ביום הבחירות ושוב גבעתיים תיתפס מופתעת שהכלומניק הזה יבחר שוב.

 52. לירון בר לב דחוףףףף הגיב:

  מה זה הקטע הזה עם הותיקים? הם הולכים לפרגן לראש העיר שלא הזיז אצבע בשביל המכתש ? הם עושים לו לייק בבית שרת שהוא וגיסו הבריון עשו אותנו פושעים והביאו לנו משטרה?
  ירון בר לב אני מתפלא עליך ומקוה שתתעשטו כולכם ותבטלו את המשחק. בשביל מה זה טוב ? אתם מקבלים על זה כסף או מה? אין לכם מנדט לייצג את הפועל ר"ג בארוע מעורר מחלוקת שעושה כבוד לאחד ממחריבי המכתש..
  תבטלו את המשזחק תודיעו שיש לכם פצועים, שבן שחר יחפש פריירים אחרים. זה לא המקום שלכם

 53. אדום עתיק הגיב:

  מבלי להביע דעה האם השתתפות קבוצת הותיקים נכונה או שגויה אני מבקש רק להעמיד דברים על דיוקם. קבוצת הותיקים היא מעשה ידיו של אדם אחד שהזה / הגה וגם ביצע-ירון בר לב . לא לכותב ולא לאף אחד אין מנדט לומר לו מה לעשות, הוא והשחקנים. הוא לא מייצג את המועדון (לצערנו אין קשר בין המועדון לותיקים ) ולא זקוק לשום מנדט מכל סוג שהוא.

  • למה הותיקים משתפים פעולה? הגיב:

   אז לא ידעתי שירון בר לב משתף פעולה של בן שחר.. אם הוא תומך שלו בבחירות אז שיבושם לו ואני מתפלא עליו אבל לפחות שנדע את האמת על קבוצת הותיקים ובאיזה צד היא נמצאת.

  • אורדון ותיק הגיב:

   אין לי מושג למה בר לב החליט מה שהחליט,מחכה לשמוע מה יש לו להגיד. מה שלא יהיה אני מתפלא שהוותיקים הכניסו עצמם לצרה הזאת. הפועל ר"ג לא שייכת לגבעתיים כל עוד מי שעומד בראשה מזוהה עם הריסת הבית שלנו.

  • ל-אדום עתיק הגיב:

   מה לעשות שירון כבר מתפקד כעובד המועדון בהנהלה החדשה. ראה את המקומון מהיום שבו הוא מדבר כנציג המועדון.

 54. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  סנסציה באוסטריה: פאשינג מהליגה השלישית זכתה בגביע
  http://sports.walla.co.il/?w=/316/2646986

 55. אורדון הגיב:

  טופלה צריך את פוליסות הביטוח של העירייה

 56. חסר שחר הגיב:

  קבוצת הותיקים היא חלק מאיתנו, דם של אורדונים שזורם להם בגוף
  לא יכול להיות שהיא תופיע במשחק שכל הכנסותיו קודש לאלקטורט של בן שחר.
  תגידו לי שאני הוזה

 57. יוסי קאופמן הגיב:

  כיליד גבעתים אני אחגוג כשהוא יעוף!

 58. הדבר העיקרי הגיב:

  אז יופי כולנו תמימי דעים שבן שחר הוא כישלון מהלך. צריך גם מישהו שיביא את הבשורה הזו אל כל תושבי העיר.

 59. .כן לותיקים לא לראש העיר. הגיב:

  מבלי להזכיר שמות רבים משחקני העבר ילידי גיבעתיים גרים בה ומיתפרנסים מהעיריה הן בצורה ישירה והן בצורה עקיפה. לכן כמובן ניתן להבין מדוע בכל זאת הם ישחקו בבית שרת. אנחנו האוהדים לא נפריע למהלך המישחק אבל נממש את חופש הדיבור ונידאג שראש העיר הרופס הזה ישמע טוב טוב אותנו ומה שאנחנו חושבים לגביו… בואו בהמונכם .

 60. קדימה להעיף את האיש המושחת הזה ואת גיסו המושחת הביתה בבעיטה הגיב:

  70 תגובות ב 24 שעות אומרות את הכל
  הבן שחר הזה הוא בן אדם שנוא ומאוס וצריך ללכת הביתה
  מי שנתן יד להרס המכתש לא יכול יותר להמשיך לכהן כראש עיר
  בבחירות הקרובות תושבי גבעתיים ידאגו להעיף את האיש השנוא הזה לכל הרוחות

 61. אורדון הגיב:

  למוטי מרכוביץ
  הלשון שלך ליקקה ישבנון שחרי מלאת מזומנים
  מה הסיבה?אשתך שמועמדת להיות עובדת קבועה
  הגיע זמנך להיות מנכל מחלקת הנוער אולי?

  • על מוטי מרקוביץ הגיב:

   אז זה הסיבה שמוטי מגן כל כך על בן שחר… אני חשבתי שהבנאדם התחלק על כל השכל אבל עכשיו הכל ברור… ראש העיר סידר לאשתו ג'וב בעיריה והלשון עובדת שעות נוספות… איחס מגעיל

   • כופר הישוב הגיב:

    ממה שאני מכיר את מוטי לא מאמין שהוא עד כדי כך עיוור וטיפש שהוא לא רואה המציאות בעיר, גבעתיים מוזנחת וההתעוררות לאחרונה זה רק בגלל הבחירות , כל טיפש מבין את זה,
    לדעתי הוא נהייה הסנגור של בן שחר בגלל אשתו שצריכה לקבל קביעות בעיריה ,אני בטוח שבבחירות הוא יצביע לקוניק,

    • סירקין הגיב:

     תקשיב זה פשוט מאוד, אני בטוח שבן שחר לא כזה טיפש בשביל להבין למה מרקוביץ מגן עליו כל כך, הרי בן שחר יודע האמת שהוא ראש עיר בינוני ומי שקורה את מרקוביץ שמהלל אותו יוכל לחשוב שזה ראש העיר הכי טוב שהיה בהסטוריה של מדינת ישראל.
     בן שחר ידוע שמקיף את עצמו במקוריבם ומסדר להם תפקידים ומה אכפת לו לסדר לליזי קביעות ואז להרוויח עוד סנגור את הבעל שלה שמספר בבית קפה ובאינטרנט כמה הוא מוצלח וטוב 🙂 מוטי מבין טוב מאיפה מרוח החמאה ועובד לפי הכללים… 🙂

 62. תושב גבעתיים לשעבר שברחתי ממנה בזמן :) הגיב:

  עצוב לראות מה נשאר מהעיר הסנטימנטלית והשקטה, כל הבנייה המכוערת לאורך רח בן צבי, המגדל האדיר בפועלי הרכבת, פרויקט המכתש שהתחיל בכוח, פרויקט אולפני גבע שצפוי לקום… מה שבטוח תושבי העיר ימשיכו להחנק מהפיח, להתחרש מהרעש ולעמוד כל בוקר ואחהצ בפקקים אינסופיים הנובעים מבניה לא מתוכננת, נטולת תשתיות וחסרת אחריות . ראש העיר יוכל להנות מעוד מיסים והטלי השבחה ושכבה מאוד מסוימת הפועלת בעיר תמשיך לקדם את האינטרסים שלה.

 63. יעקב שחר הגיב:

  רק בן שחר. קמצא ובר קמצא. מספיק לבכות על המכתש. גם את ימק"א , הקופסה , והאורווה-הרסו.

 64. אורדון הגיב:

  בקרוב
  הרומן הרומנטי המחשמל של הנעים מהכופר
  נא להדק חגורות מוטי

 65. אורדוניקו הגיב:

  לשלמה. מגיע לנו לקרוא את רשימת תוצאות הסקר ל-5 השאלות שעשית מהכתבה הקודמת.
  כהמשך לכתבה הזו. לקראת הבחירות. תעשה משאל בין המתמודדים בבחירות ב-2 הערים רמת-גן וגבעתיים, מה דעתם על הרס המכתש, ומה דעתם לעשות במציאת מגרש חלופי. לומר לכל מתמודד שייברור היטב את תשובותיו, כי אלפי האוהדים של הקבוצה הולכים לבחור מועמד מוסכם בכל עיר וללכת אחריו חזק. זו הפעם הראשונה כנראה, שיש בעייה משותפת ל-2 תושבי הערים האלה, ויהא צורך למנף חזק את הבעייה.
  יש גם סיכוי מצויין הסטורי אחרי זמן רב להחליף יחד את ראשי העיר של ר"ג וג"ם באותו יום !!

  • ל-אורדוניקו הגיב:

   עכשיו האדם שטומן ראשו מתחת לחול כבר עבר למתן עצות לבעל הבית.
   מי אמר קיביצר רעשני ולא קיבל?
   ועוד אלמונימי…

 66. בני הגיב:

  קראתי את האמור, אני תושב גבעתיים, לא אוהד הפועל ר"ג ולא אוהד המכתש. רציתי להוסיף משלי לעשרות התגובות. גבעתיים בגרעון קשה, כל כך קשה שיהיה צורך בכמה קדנציות לצאת מזה אם בכלל. על מנת להתגבר על הקשיים והמכשולים דרושה הנהגה רצינית שבראשה מנהיג עם יכולות שעשה משהו בחייו. לאו דווקא גנרל שפרש מצה"ל למרות שזה לא יזיק, אבל מישהו שיש לו ניסיון בהפעלת מערכות גדולות, התמודדות מול אנשים, יכולות, חזון, אדם שאנשיו הולכים אחריו, שיש לו פקחות ואומץ לנתב להישגים ועוד מילים גדולות כי זה מה שהעיר גבעתיים זקוקה לו כיום.
  בן שחר לא כזה. הוא רחוק מאוד מלהיות כזה ובגלל זה העיר תקועה.
  יצא לי לשוחח עם אחת התושבות שהגיעה לדיון מועצה בתקופה בה גזרה העירייה את יוקר העלאת המס וכל העיר הזדעקה. אותה גברת רק ביקשה לפנות אל לבם של חברי מועצת העיר מהקואליציה ולשכנע אותם. גבעתיים עיר מבוססת אבל יש בה אלפים שחיים ממשכורות נמוכות וכמובן גמלאים שמתפרנסים מביטוח לאומי מהיד אל הפה, הם לא מסוגלים לשלם אפילו 40 שקל נוספים לארנונה.
  אלא שהגברת הזו, תושבת ותיקה של העיר, ותיקה ואכפתית, שניסתה לפנות אל הנבחרים ביחד עם עוד כמה אנשים אכפתיים וכאובים מהמצב הושתקו בגסות וכשמחו על השתקתם הוזעק קצין משטרה שהגיע תוך דקות (הלוואי כך יעילות המשטרה בארועים פליליים) שהורה למספר אנשים לעזוב מיד את האולם אחרת ייעצרו. אין זה המקרה הראשון שבו אנשים בעיר הושתקו מלומר את דעתם והוצאו בבושת פנים מהאולם, תושבים נאמנים עשרות שנים לא פחות מראובן בן שחר וסגנו רמי דרזיה ובאו למחות על המצב ולדרוש נטל הגיוני במיסים.
  זה לא משנה לי מה בן שחר עשה בחמש השנים האחרונות, כן אני נתקל מדי פעם בעבודות ציבוריות ברחבי העיר, אני מניח שהוא לא שוקט על שמריו אבל העניין של השתקת תושבים מלהביע את דעתם שהיא דרך שעברה לאורך כל שנות הקדנציה האחרונה היא דבר מקומם שרק עליה ורק בגללה אין מחילה ואין לאיש שכזה מקום לקדנציה נוספת. אני כבר לא מדבר על יתר החוליים של העיר, אני אישית חש שהיא מרקיבה לאטה ויש תסיסה מתחת לפני השטח של חלק מהתושבים שאינו מרוצה. אין ספק שבן שחר יביא עמו רשימה גדולה של מה הוא עשה למען גבעתיים, זה לא משנה, כי גבעתיים תקועה היום עם הנהגה חלושה ומוגבלת, כדי להיחלץ מהבעיות העיקריות היא זקוקה לדמות אחרת. אני מקווה שעבור העיר הזו יהיה שינוי בקרוב שאם לא כן ייקח שנים רבות כדי לתקן את הנזק ולחלץ אותה מההזנחה הכוללת.

  • מוקד 100 לא עונים הגיב:

   אל תשכחו שמשטרת גבעתיים נהייתה משטרה פרטית של ראש העיר
   תלונות נשלחו למפקד המחוז ולמח'ש ולא חזרו עם תשובה

 67. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  מי שפינטז על פרננדז הבחור חתם בהפועל פתח תקוה
  http://www.one.co.il/Article/217840.html

 68. סיסמת הבחירות החדשה הגיב:

  סיימנו – עם בן שחר
  תתחדשו – עם רן קוניק

 69. לפי נוסח השלטים הקיים בעיר. הגיב:

  ראובן הביתה- בחסות תושבי גיבעתיים. ניצחון לקוניק במעמד ראש העיר החדש.

 70. בונים ונחנקים הגיב:

  כמה עובדות על העיר גבעתיים :
  מרכז העיר נראה זוועה.
  מדרכות מלאות בצואת כלבים וקצב הנקיון מחפיר
  עיר מטונפת
  בניינים ישנים ומתפוררים
  תוכניות תמ"א העיריה לרוב מטרפדת
  תשתיות מוגבלות שלא ניתן לפתח בגלל הצפיפות
  אבל בונים לגובה והרבה
  בנין היהלום בסירקין 22 קומות
  מגדל המכתש 26 קומות + 22 קומות (טמטום בהתגלמותו)
  בן ציון ישראלי ובלוך בונים בונים והתושבים נחנקים
  כמה בניינים חדשים בוייצמן 10 קומות
  הבנייה רק מגדלים יוקרתיים ויקרים עד מאוד
  תחפשו מקומות חניה ברחובות צדדיים במרכז העיר ותמצאו קדחת
  יש עוד אבל לעכשיו זה מספיק

 71. עיר ללא תברואה הגיב:

  אלי כהן
  בוקר טוב לגבעות ! סבא בן 69 אני ובשנה האחרונה הוטלה עלי משימה להוציא את נכדי פעוט בן השלוש מגן הילדים "תור " שסמוך לגן אברהם ברחוב שנקין, . אני נכה ב-88% בנידות ומציאת חניה חוקית לא אפשרית באזור הגן לא אופציה נקודה, לאחר מציאת חניה לא חוקית, אני יורד מהרכב וצועד דרך "גן" הארון, שהוא גן ציבורי שאמור לשמש את ילדי האזור , אז כך : הגן הנ"ל משמש מחראה אזורית מסריחה !!! שבה שולטים להקות חרקים מעופפים עוקצנים ומפיצי חידקים מכל סוג קיים, עובדה ! גן הילדים "תור" שוכן צמוד למפגע הקרוי "גן ציבורי" ופתח ניקוז הומה בעלי כנף מפיצי זיהום נימצא בכניסה לגן ואז אתה חווה מתקפת חרקים מפיצי זוהמה עוד עובדה שפוקדי האזור וילדי הגן סובלים והכונה ננשכים ונעקצים במשך כל זמן היותם בגן הילדים בין השעות 8-16 חשופים בלי יכולת אישית להתמודד, אפשר לחזות לחוות ולהוכח בנעשה בגן "תור" תוך כדי שהייה קצרה באזור. כסבא דואג וכאזרח שלצערו אכפתו לו אני זועם !!!
  פניתי פעמים מספר לנוגעים שזה תפקידם ונדחתי בכחש כהרגלה של המערכת השיקרית שניקראת "עירית גבעתיים , מתפלא אני עד נידהם מחוסר האונים של ההורים שויתרו ומקבלים את רוע הגזרה כאילו משמיים ("גן תור" הוא גן דתי מסורתי ) ולא מקימים קול צעקה וזו עוד עובדה מצערת שמאפינת את תושבי העיר גבעתיים עובדה שלא עושים דבר וחצי דבר לצערי. אי אפשר לדבר על גני ילדים וגנים ציבורים (עלובים ) בגבעתיים ובשאר ערי ישראל כמיפגע בריאות בלי לצעוק את השאלה שכולם שואלים את כולם, למה ?????????????? לא נחסמים ארגזי החול בגני הילדים שטוב להיום וכבר תקופה ארוכה משמשים למרבצי חידקים ומקום להטלת צואתם של חתולי גבעתיים, פשוט למה ???????? הלווווווווווווווווווו מישהו מתכון להתעורר ולעשות מעש במידי ! הרי בחירות בדלת , גבעתיים עיר ללא תברואה ומלאה במפגעים עובדה, שבת שלום לגבעות ! התעוררו ומהר כולנו מכירים את המושג חידק אלים וטורף ועדין יושבים על הגדר שהכתובת על הקיר, בעוד פוליטקאים חוגגים עלינו ועל ילדנו ונכדנו חסר האונים שמצפים מאיתנו שנציל אותם, כמו שנאמר " הפריצים בנהם ניצים והמון העם סופג חיצים ".
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002360818948&hc_location=stream

 72. גולומב הגיב:

  פרצופה של גבעתים כפרצופה של מועצת עיר מושחתת

 73. נבואת בחירות הגיב:

  התושבים בגבעתיים לא טפשים, הם יודעים מי זה בן שחר ומה הוא שווה . בלי הדיל עם קדימה ב2008 רובקה שלנו היה עכשיו מגרד ביצים בבית
  לדעתי בבחירות קוניק יצליח לכפות סיבוב שני ובסיבוב הזה בן שחר יקבל נוקאאוט ויחזור למקום שממנו בא
  תבדקו אותי כשהיום יגיע

 74. הירושה של שטנצלר הגיב:

  שטנצלר הלך והשאיר אחריו חורבן ובמיוחד בלטה "מתנת פרידה" שלו לעיר ותושביה: ראובן בן שחר.

 75. אלעד מגבעתיים הגיב:

  פוסט חשוב מאד. השאלה איך מתרגמים את היכולת האלקטוראלית של אוהדי הפועל רמת גן ובני משפחותיהם להדחה של בן שחר. לא איכפת לי מי ייבחר, העיקר שהוא ייענש על הטיפול שלו בפרשת המכתש. הוא יכול לספר מהבוקר עד הערב שהוא לא אשם ולא אחראי. אבל אנחנו זוכרים טוב מאד את ההתנהגות שלו בתקופת ההפגנות, את חוסר הניסין המינימאלי לעכב את הריסת המכתש ולנסות למצוא פיתרון. אני לא אאשים אותו בשחיתות ולא ארמוז לדברים בלתי כשרים שנעשו על ידו או על טובות הנאה שקיבל מאלוביץ, היות ואין לי שום הוכחה או בדל ראייה לכך. במקרה הטוב, אם יוצאים מנקודת הנחה שהוא לא מושחת (במישור הכספי), הוא התגלה כאדם חסר עמוד שידרה, מפחד להאבק באנשים עם כוח וכסף כמו אלוביץ ולא עשה את המינימום כדי להיאבק למען נושא שהשחיתות זועקת ממנו.
  לא אשכח את הסירטונים של סתימת הפיות בעירייה בתקופת קבלת ההחלטות לגבי המכתש, בראשותו של רמי דרזיה ובגיבוי של בן שחר.
  אם בן שחר לא ישלם בכיסאו, יתברר סופית שאוהדי הפועל רמת גן הם חלשים וחסרי השפעה. אני מאמין שיתברר שההיפך הוא הנכון. ראובן בן שחר עוד ירגיש טוב מאד את נחת המכתש.

 76. גבעתיים של פעם הגיב:

  קבוצת ותיקי הפועל ר"ג, תתביישו לכם. אכזבתם את כולנו. אתם נותנים לנוכל בן שחר ששיתף פעולה בהרס המכתש לגזור קופון על הגב שלכם? איך אין לכם כבוד למכתש?

  • לשחקנים הוותיקים כנסו הגיב:

   קבוצת הותיקים היא קונצזנוס אצל כל האורדונים, מפעל יפה ומכובד שמסב גאוה לכולנו, מי לא פרגן לה כשזכתה בגביע לפני שבוע וכולנו מתפללים שתצליח גם במאבק האליפות.
   – א ב ל – !!!
   מצער מאד שהקבוצה לוקחת חלק בארוע פוליטי שכל מטרתו להאדיר את שמו של ראש עיר שלקח חלק בהרס המכתש, לבן שחר היו מספיק שנים כדי לשכנע את יורקום לסגת מהתוכנית ולחפש לה חלופות מתאימות.
   אני קורא ל :שחר כדורי, אריק גילרוביץ', ירון בר לב, עינב חזנולד, עודד צחי, איל כהן, תומר ברזילי, נעם סייג ועוד רבים וטובים שגדלו במכתש להודיע לאלתר על ביטול השתתפותכם.
   מגרש בית שרת נמסר לשימוש מוגבל מאוד של מחלקת הנוער, לא מתאים לכם כבוגרי המכתש לקחת חלק בארוע שיוסיף קולות למי שבקדנציה שלו נהרס המכתש.
   אל תזהמו את עצמכם בטקס, שאדון בן שחר ידאג להביא קבוצות אחרות שישחקו לכבודו בעודו יושב על כס הכבוד ומתמוגג מהשבחים שיושמעו אליו מכל עבר.
   לא לכבודכם ולא לכבודנו.

 77. יורם פומרנץ הגיב:

  עדכון טרי, מיום חמישי, כן אתמול, של עו"ד ליאל אבן- זוהר
  יו"ר האופוזיציה במועצת ראשל"צ. יש שופטים בירושלים.
  האם ימצאו חבר המועצה והמשפטן כאן בגבעתיים,
  ש"ינקו" לנו בדרך דומה, את נוכחותו של חדל האישים,
  ב"חגיגית הספורט", שארגן לעצמו, ביום שני הקרוב בבית שרת.
  הרימו את הכפפה ותנו לצדק להיעשות ולהראות.

  ‏‎Yoram Pomeranz‎‏ שיתף את ה‏סטטוס‏ של ‏‎Liel Even-Zohar‎‏.
  לפני 6 דקות

  שוב נאלצתי לפעול בדרך משפטית מול ראש העירייה, שבודק ללא הרף את גבולות המותר והאסור על חשבון הארנונה של תושבי העיר.

  הפעם, הזמין צור את תושבי העיר, על חשבוננו, כמובן, באמצעות אגרות ופליירים שהודפסו וחולקו על חשבון העירייה, להרצאה שלו באולם עירוני. כזכור לכם, אין לי חיבה יתירה לבזבזנות וניצול לרעה של הקופה הציבורית לטובת מגלומניה אישית. פניתי. לא נעניתי, ולכן, יחד עם עמותת אומ"ץ, בשמי ובשם חבריי דעבול ומשה, הגשתי עתירה בנושא.

  בצעד נדיר הורה יו״ר ועדת הבחירות המרכזית – שופט בית המשפט העליון – סלים ג׳ובראן על ביטול השתתפותו ונאומו של ראש העירייה בכנס הראשון מתוך סדרת כנסי תושבים שצור יזם.

  עוד צעד קטן, ואני מניחה שגם הוא לא יהיה האחרון, בדרך להפסקת תעלולי הבחירות של ראש העירייה – על חשבון הקופה הציבורית של כולנו.

 78. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  המכתש בגבעתיים מגדלי יוקרה

 79. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 80. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  גבעתיים פברואר 2012 כתישת המכתש

 81. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  מות גבעתיים הרס המכתש

 82. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 83. דיקטטורת האי הגיב:
 84. שכחת להזכיר את אריה בנימין הגיב:

  שכחת להזכיר את אריה בנימין אזרח ותיק וישר בן 70,

  מתוך כתבה בשנת 2010 במעריב:

  אריה בנימין, תושב גבעתיים בן 70, שהעיר לראש העירייה ראובן בן שחר בנוגע לגירעון הכספי של העירייה, נעצר אתמול (א')ונחקר במשטרת גבעתיים במשך כשעתיים וחצי בחשד לאיומים על בן שחר.

  בתום החקירה קיבל בנימין צו הרחקה ל-15 יום ממבנה בית ראשונים, שבו נערכות ישיבות המועצה. כמו כן נאסר לעליו ליצור כל קשר עם בן שחר.

  בגבעתיים ראו כבר ישיבות מועצה סוערות, אולם נדמה כי אתמול (א') בערב התקיימה אחת הסוערות שבהן. לאחר שבנימין הפנה את השאלה בדבר הגירעון לראש העירייה, החליט האחרון לסיים את הישיבה ויצא מן האולם.

  כעבור שניות בודדות נכנס שוטר לאולם ועיכב את בנימין לחקירה חרף המחאות הרמות של חברי מועצה ואזרחים שנכחו במקום. היום, יום לאחר האירוע הטראומתי, נשמע בנימין עדיין נרגש ונסער: "אני לא מבין, אני אזרח והפניתי שאלה, על זה עוצרים אותי? זה פשוט לא הגיוני".

 85. תשובה של הוותיקים הגיב:

  למי שהתענין בקבוצת הוותיקים ולמה היא משחקת בחנוכת בית שרת ומשרתת בזה את בן שחר אצטט מדבריו של ירון בר לב שנכתבו אתמול באתר שלו :

  אני לא מתבייש ואני לא חש שום חרפה. להיפך.

  בית שרת ניתן להפועל ר"ג לשימוש מחלקת הנוער וזה מהלך שסוף סוף יוצא לדרך אחרי שהמחלקה משוועת למגרשים.

  לכבוד הוא לנו כקבוצת וותיקים להיות חלק מהחניכה של המגרש ההיסטורי ואין לו שום קשר לדעות פוליטיות כאלו ואחרות נגד או בעד ראש העיר.אנחנו קבוצת ספורט ולא קבוצה פוליטית.

  ביום הבחירות כל אחד שיצביע למי שהוא חושב ויתחשבן עם מי שהוא חושב בקלפי.

  • לירון הגיב:

   לירון
   אם אתם לא קבוצה פוליטית אז למה אתם משתתפים באירוע פוליטי? אתה לא שם לב שאתם נותנים כוח פוליטי להורס המכתש?

 86. צחי ר . הגיב:

  אכן האירוע הוא אירוע פוליטי לפני בחירות ונועד להאדרת שמו של בן שחר הסמרטוט ולכן לא אתפלא אם כתבות ותמונות גדולות מהאירוע יופיעו בכל כלי תקשורת ועיתון אפשרי תחת הכותרת : בן שחר מושיע הספורט ברמת גן גבעתיים ומושיע הפועל רמת גן . לא פחות .
  זכותו של ירון ושל קבוצת הותיקים להשתתף בכל אירוע שיחפצו אנחנו לא אלו שממנים אותם ואין לנו זכות החלטה בעניינם אלא רק יכולת להביע דעה ותרעומת . מה שצורם זה שלפי שמועות בלבד הבנתי שגודל המגרש אינו תיקני ואפילו לא מתאים לקיום משחקי ילדים . אכן הסמרטוט דאג לעצמו הכין מגרש קט רגל ומצטייר כמושיע מחלקת הנוער . אני גם סמוך ובטוח שהסמרטוט ידאג להביא לאירוע את כל מלחכי הפינכה שלו גם מקרב אוהדי רמת גן גם הרבה תקשורת וגם כמובן את כל משטרת גבעתיים כדי שחס וחלילה לא יגידו דברים בגנות הדיקטטור ומי שייעז ייעצר

 87. לבטל את בית שרת הגיב:

  כמו שכתב פומרנץ -בן שחר משתמש בכספי משלמי המיסים להזמנות מפוארות עם שמו לחנוכת המגרש, זה ארוע פוליטי שבפוליטי וחבל שהוותיקים לא מבינים שמשתמשים בהם להון פוליטי, שבן שחר ימצא לעצמו קבוצות אחרות לנצל למען תפארתו. לא מתאים שאורדונים משלנו ישמשו אותו. לא מאוחר לצלצל ביום ראשון בבוקר לעיריה ולבטל, אל תדאגו הטקס יתקיים כמתוכנן וימצאו פראיירים אחרים אבל לפחות בלי קבוצת הותיקים שלנו.

 88. סותמים פיות לא רק אצל בן שחר הגיב:

  הותיקים לא שמים עליך פס, אתמול בערב נמחקו מהאתר של בר לב עשרות הודעות שביקשו ודרשו שהותיקים לא ישתתפו בחנוכת בית שרת.
  למה מחק ירון בר לב את ההודעות? לא נוח לו עם המציאות. טעות אפשר לתקן, לא למחוק.
  פראבדה זה כאן? אכזבת בענק מר בר לב.

 89. שערוריה בקקל הגיב:

  השערוריה החדשה של אפי שטנצלר : הקק"ל שילמו חצי מיליון דולר להרצאה של ביל קלינטון שמגיע לישראל לנאום לרגל יום הולדת של שמעון פרס .
  אתם הבנתם את זה?
  כשקקל יבקשו שתתרמו לקופה הכחולה שלהם עבור שתילים ליערות תדעו לכם שהכסף הולך לשחיתויות של שטנצלר וחבריו
  אגב ממה שידוע לי יו"ר קקל מרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש, פלא שברח מעיריית גבעתיים שאותה דירדר לתהומות גרעוניות (גרעון ענק עד היום של 170 מיליון שקל)
  בושה.
  מקוה שהשערוריה החדשה תפיל את שטנצלר , פוליטיקאי מושחת. היה לבן שחר ממי ללמוד. מורו ורבו אפי.

  • שטנצלר המושחת הגיב:

   חצי מיליון $ לנאום???
   אולי נשאר לו כסף ממה שקיבל תחת השולחן מקבלנים.
   קצב הבניה המטורף בתקופה שהיה ראש העיר גבעתיים: המכתש, פרויקט שטח 9 ועוד…
   שנות 1995 העליזות: קבלנים ומתווכי נדלן הסתובבו בעיריה עם ראש מורם כאילו החצר הפרטית שלהם.
   ואפי העניק להם מכל טוב קרקעות העיר.
   ידוע כאחד מכנופיית נערי פרס, עכשיו הוא מסדר למורו ורבו מתנת יום הולדת על חשבוננו.
   חצי מיליון דולר לנאום של קלינטון?
   היום בלילה המע"מ והדלק עולים, רק לשטנצלר והחברים שלו זה לא מזיז.
   מדינה מושחתת מהיסוד.

  • קופת קק"ל שלי הגיב:

   כשהייתי בבית ספר תמיד בט"ו בשבט הייתי תורם כמה שקלים לקופה הכחולה של קק"ל. מעניין אותי לדעת כמה יערות אפשר לשקם בסכום אדיר כזה.

  • העורב והזרזיר הגיב:

   שטנצלר ובן שחר, מצא מין את מינו

 90. נקמת המכתש 2013 הגיב:

  הלואי ושטנצלר יגמור בבית סוהר
  ובן שחר יחתום קבע בלשכת האבטלה

 91. אורדון משכונת בורוכוב הגיב:

  בשורה תחתונה… צריך להביא תושבים לקלפי להצביע למתמודד אחר!
  לדבר באינטרנט זה מצוין לשחרר קיטור אבל חייבים להביא אנשים לקלפי.
  זה אפשרי – נחליף את השילטון – זה בידיים שלנו
  לעצם העניין – קבוצת הותיקים… פוליטיקה מיועדת לאנשים מיוחדים. אני לא יכול להיות כזה דו פרצופי.
  ה"פוליטיקה" איתנו בכל יום בעיקר בעבודה… ומודה כי בשל היותי לא פוליטיקאי ניסו לשים לי רגליים. אבל קטן עליי…
  בקבוצת הותיקים ישנם מעט שחקנים שהם תושבי העיר…
  אנשי הקבוצה והאוהדים יודעים מי זה הרשל'ה.
  עובדי העיריה מפחדים…
  העיר תוחזר לתושבים על אף… כתבה יפה במקומון על המגרש בבית שרת ( אפשר לחשוב וומבלי זה כאן) וגם עם אמירות השפר של עו"ד מ. מרקוביץ
  אם התושבים רק יבינו איזה הפקר יש בעיר… יבינו איך הגרעון מצטבר ואיך חשבונות העיריה מעוקלים.
  אנחנו לא רוצים להגיע שהעיריה תפשוט את הרגל כמו עירית לוד…

 92. כנראה הולכים לעונה פיננסית הגיב:

  בכל כתבה כתוב שהקבוצה תשקיע בנוער
  אז אפשר להגיד ש 5 מיליון זה תקציב קטן ובקבוצה חושבים בקטן
  או שאפשר להגיד במונחים אחרים עונה פיננסית
  הפועל רמת גן לא קבוצה קטנה שתחשוב במושגים פיננסים
  אנחנו רוצים לעלות ליגה ועם שחקני נוער אולי נאבק בתחתית
  פשוט בושה

  • ל14:31 הגיב:

   על מה ולמה עונה פיננסית?
   זה הרי לא המצב של בית"ר שיש מיליונים חובות.
   להגיד עונה פיננסית על קבוצה שאין לה גרוש חובות, שלא עלתה אפילו לירה לבעלים החדש, שמקבלים מתנות בשווי מיליונים מהבעלים הקודם: מנגה, וובה, וינטר ועוד, זה דוגמה קלאסית של לעג לרש ואולי גם עם ריח גדול גדול של קומבינה.
   תקציב של 5 מיליון ש' לקבוצה במצב של ר"ג זה בדיחה מנפיחה.

 93. צחי ר . הגיב:

  רק הכרטיס של מנגה + הכנסות מהטוטו + טלויזיה + עירייה + מענק השתתפות מאופ"א = בהערכה גסה איזה 8-9 מיליון . אז מי בדיוק מדבר על 5 מליון תקציב ?
  וזה לפני שנשאל וכמה ישים הבעל בית ?

 94. לצחי ר. הגיב:

  ואל תשכח בבקשה גם את המיליונים מהמינויים, פרסומות,ודמי תמלוגים על המכתש ! (…)

 95. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  ברזיל אנגליה ספורט 1
  http://castbit.info/live/cname2.html

 96. גרה בברדיצ'בסקי הגיב:

  לצערי הרב העיר גבעתיים בצניחה תלולה, ללכת עם עגלת תינוק מויולה הקטנה עד סירקין זה מסע מכשולים. לכלוך על המדרכות, קרטונים ולפעמים צריך להזיז בידיים מיכלי אשפה שעומדים באמצע המדרכה וחחוסמים את הדרך. לא יודעת מה עושים ביתר חלקי העיר אבל הספקטרום מוזנח מיושן ולא מטופל. גם עשר כיכרות חדשות לא ישנו את המציאות.

 97. dany הגיב:

  אין קשר פוליטי בין הותיקים למשחק הזה. אל תקשרו יותר מדי קשרים. בבחירות תצביעו למי שאתם רוצים.
  זה ספורט נטו גם אם הוא קשור בעקיפין לפוליטיקה. אפשר ליחס כל דבר בעקיפין לפוליטיקה.

 98. משבית שמחות הגיב:

  הלשון והגרון מר לב עסקן הספורט מטעם עצמו
  עם בדאלק כדרורי ממשפחת אצולת משרשרי המכתש
  ועוד כמה קשישי ספורט מלכחי פינכה ותחת
  הולכים לבלות אחה"צ מהנה וחגיגי
  כסטטיסטיים פאטאתיים במופע בחירות של בן שחרא הכושל
  איפה קוריס ונעים בדיוק שצריך אותם.

  • אורדון תושב העיר הגיב:

   לקורא י.פ
   כמוני כמוך – איני רוצה את בן שחר בשלטון ואעשה הכל בכדי למנוע ממנו להבחר (גיוס קולות לרן קוניק)
   לא אלך למשחק הראווה כי העומד בראשות העיר שאני כל כך אוהב יהיה שם. הפועל רמת גן צריכה להיות פוליטיקאית יותר נכון המנהלים אותה, ולכן עבור הפועל רמת גן יקריבו את הכבוד העצמי.
   גילוי נאות – בן שחר נאם את נאומו ההזוי בתקופה שהפועל רמת גן נוהלה על ידי קוריס ואומנה על ידי יובל.

   שוב קורא לדפוק על דלתות ולהביא אנשים לקלפי שיצביעו לרן קוניק! באינטרנט הכל יפה ונחמד אבל את התוצאות רואים בקלפי

  • אדום עתיק הגיב:

   גם אם יש הי השגות קלות על התוכן הרי שבכתיבה עצמה ראויה לכל שבח.

 99. קם מתחרה לפופאי?? הגיב:

  ציטוטים מהפיסבוק של הפועל ר"ג , מביישים את האוהדים בשל רמתם הנמוכה והדבילית. בחילה שיש אוהדים כאלה…. הבאתי מהר לפני שימחקו

  Somi Nissim Cohen: גיל קלארק (גיל דראק) יצאת מהקבר שוב?!? תודה על השיתוף הפעולה !!! תמסור לבוס שלך "משה רווח " שהוא עושה אחלה עבודה !!! תמשיכו בהשמצות זה נהדר !!! גיל אני ממליץ לך בחום להכנס לתא הכלא עם כבוד הנשיא קצב …הוא חרמן על זבלים כמוך….בפרט כאלה שאין להם פרצוף בפייסבוק הוא הכי אוהב!!! לך תבקר אותו בכלא תמסור לו ד"ש ושיש מצב שתשבו יחד באותו תא …אחרי שתוגש נגדך ונגד "הבוס" שלך תלונה במרחב דן….לילה טוב

  Somi Nissim Cohen גיל קלארק "האהבל" כרמל שמה … כותבים "שאמה" לך לכיתה א' ותגיד למורה שלך ולבוס שלך שהוא לא יודע לכתוב "אברית נחונה " למה יש לך שגיעות קתיב….הבנת את זה גיל קלארק "האהבל"

  Somi Nissim Cohen נ.ב. מה אתם אוכלים את הלב שלא צילמו אותכם …לך תאכל לאפה אצל "סמי" תגיד לו שלחתי אותך יעשה לך הנחה !!! לך הבייתה יא הום לס….

 100. אורדון הגיב:

  דולינר תיזהר
  הגנבים יצאו מחוריהם ונדבקים לחזי

 101. פינגבאק: נזיד עדשים | המכתש בגבעתיים ז"ל

 102. שכונת בורכוב =ראובן בן שחר הגיב:

  לעולם לא יהיה רן קוניק הכלומניק ראש עיריית גבעתיים.מי הוא!??! אלוף הארץ בטניס שולחן ??? ממתי זה מספיק על מנת להיות ראש עיר….

  • תושבת ותיקה הגיב:

   מתלהמים. נובחים. שנאה לא משרתת אף אחד ,בטח שלא עיר.
   מי מבטיח שרן קלומניק לא יהרוס, ישחית וימעל בכספי הציבור? שיקום מי שיכול להבטיח לנו את זה!!!!!

   • ל-תושבת ותיקה הגיב:

    פשוט כולנו מכירים היטב את רן כבר שנים.
    הוא ממש לא פוליטיקאי מקצועי אפילו שיש לו שאיפות לכך וכנראה גם יכולות).
    הוא מזכיר את ראש עיריית ב"ש הצעיר.
    אין לו גדודים של מקורבים מחפשי אינטרס.

    בכל מקרה, בן שחר הוכיח שהוא לא ראוי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s