נזיד עדשים

טקס חנוכת המגרש המשופץ בבית שרת הוכיח שהפועל ר"ג לא למדה דבר: היא ממשיכה לשמש שטיח אדום עבור הורסי המכתש * בן שחר קנה את אהדת הקבוצה בתמורה למגרש שמידותיו הוצרו בכוונה כדי שלא יתקיימו בו משחקי ליגה * כשהאורדונים הצעירים הגיעו למחות כבר היה מי שהשתיק אותם 

אנחנו אוהדים - לא קולות. חלק מהשלטים בבית שרת בשבוע שעבר לפני שהוסרו

אנחנו אוהדים – לא קולות. השלטים שבעירייה לא אהבו לראות ושמלחכי פנכה דאגו להסרתם לפני תחילת טקס חנוכת מגרש בית שרת בשבוע שעבר (להגדלה – לחצו)

יום שני ה-3 ביוני 2013 היה יום חג קטן לעיריית גבעתיים. בשש בערב החל ברחוב משמר הירדן טקס חנוכת מגרש הכדורגל המשופץ בבית שרת. ילדים התרוצצו עם כדורים על כר הדשא המבהיק, הורים, תושבים, אנשי עירייה ומוזמנים לחצו ידיים, ראש העיר ראובן בן שחר בירך, הכרוז הפליא לסלסל בשבחיו, והיה גם משחק בין קבוצת הנוער של הפועל ר"ג לקבוצת הוותיקים. בעירייה סימנו וי על עוד אירוע טרום-בחירות.

אבל היתה באירוע קבוצה נוספת – קטנה, מאורגנת, שלא באה כדי להיות חלק מהמקהלה המתוזמרת לראש העירייה וגם לא כדי לחגוג שום מגרש סינתטי. כעשרה אוהדי האורדונס קומנדו היו שם עם שלטים שהוכנו במיוחד ערב קודם, ועם קריאות שהזכירו לבן שחר את חלקו בהרס המכתש – "שיקרת אותנו", "איפה המכתש?".

בדקות שקדמו לטקס ניסו להשתיק אותם, איימו עליהם, אילצו אותם להסיר מהגדרות את השלטים. לדבריהם, חלק מהמאיימים היו דווקא אוהדי הפועל ר"ג. ככה זה כשאינטרסים אישיים מתערבבים בין אהדה לקבוצה לסגידה לראש העירייה. אחד מאנשי הקומנדו מספר: "אותם אוהדי קבוצה בריונים התחילו לצעוק ולקלל, להגיד שאנחנו כפויי טובה ולהוריד לנו את השלטים. השיא היה כשאחד מהם פשוט תפס אחד מאיתנו בפנים ואמר 'תיזהר אני מכיר אותך, ואני ידאג לך'. כל מה שרצינו לדעת זה למה הם מבקשים שנוריד, הרי בישראל ישנה זכות לגיטימית להפגין ולהביע את דעתך, התשובה שקיבלנו היא שאנחנו תולים את השלטים על גדרות פרטיות ושנוריד אותם".

השוטרים התערבו וצידדו בזכות המחאה של הקומנדו, אבל בהמשך שכחו את תפקידם ודרשו מהאוהדים להפסיק לצעוק כי זה מפריע לשכנים. העיקר שמערכת הכריזה הרשמית עבדה בפול ווליום. החבר'ה מהקומנדו הקפידו על מחאה תרבותית, כדי שלא יוכלו להאשים אותם בהסתה או בחוליגניזם. הנה נוסח השלטים שהונפו בבית שרת: מושחתים נמאסתם, אנחנו אוהדים – לא קולות, לקחתם יד נתתם אצבע, אין תחליף למכתש, 24.8.11, יש לי מכתש בלב.

רק בשבוע שעבר התפרסם כאן פוסט שסיפר למה בן שחר אינו ראוי לקדנציה נוספת. הפרסום הזכיר את חלקו בחיסול המכתש ואיך ניצל בציניות את הבמה שניתנה לו לפני אחד המשחקים כדי לשאת נאום בחירות שקרי. בעיתוי אומלל ביותר, חמישה ימים לאחר הפרסום כאן וכחמש שנים אחרי הנאום ההוא במכתש, סגר בן שחר מעגל. כמו אז גם הפעם, רתם את הפועל ר"ג למערכת הבחירות שלו. כמו אז גם הפעם, הקבוצה נענתה לו בלי בעיות.

הפועל ר"ג לא למדה לקח. לא הפעם ולא בעבר. מרגע שעיסקת המכתש יצאה לדרך בתחילת שנות השמונים, הנהלות הקבוצה שיתפו פעולה עם האירוע המתגלגל שנועד לנשל אותה מביתה. הן עשו זאת בין אם בשתיקה תמוהה ובין אם בקבלת כספי פיצויים שביחס לגודל הנכס הסתכמו בפרוטות. "נזיד עדשים", קרא לזה בזלזול אחד הבעלים הקודמים. אף אחד לא יודע לאן בדיוק הלכו כספי הפיצויים שקיבלו הנהלות הקבוצה. הם נבלעו בחור שחור של גרעונות. שום שקל לא הלך לבית חדש, שום בית חדש לא נבנה כתחליף. הנהלות הקבוצה דאגו תמיד שפרשת המכתש תעבור גבוה מעל ראשי האוהדים במקום לרתום אותם למאבק ציבורי, שסיכוייו להצליח היו טובים מאוד.

יהודה דולינר רוצה לחדש את ימיה של הפועל ר"ג כאימפריה ולהקים קבוצת בית "טהורה". הוא רוצה ששתי העיריות יתמכו בקבוצה כמה שיותר. לשם כך הוא צריך להיות איתן ביחסים טובים. בגלל זה כעס על האוהדים שצעקו בבית שרת לעבר בן שחר. "זה פוגע בי וזה פוגע באגודה", אמר בראיון לבלוג בשבוע שעבר.

בשעה שדולינר דואג לאינטרסים של הקבוצה, יש אנשים שדואגים לעניינים אחרים. למשל, הם מתעבים את המחשבה שמישהו קונה אותם בזול ועושה סיבוב על חשבונם. הם לא מוכנים להשלים עם טיוח שבו מנסים לכפר על הרס מגרש ביתי בתמורה למגרש מצ'וקמק עם שעות פעילות מוגבלות. המחאה של הקומץ בבית שרת נגד בן שחר היתה אמיתית, נכונה וצודקת. היא לא באה לפגוע באינטרסים של הפועל ר"ג, אלא כדי למחות נגד ראש עירייה שהיה שותף, כך או אחרת, לחיסול המכתש. היא באה כדי למחות כנגד מי שהשתמש במכתש לצבירת הון פוליטי, וברגע שהשיג את מבוקשו היפנה עורף למגרש, לקבוצה ולאוהדים.

האוהדים הצעירים רצו להזכיר לבן שחר את נאומו הפתטי, שנטע תקוות שווא. הם באו להזכיר לו שהם לא שכחו. השלט שהניפו "לקחתם יד נתתם אצבע" נכון רק בחלקו. בית שרת הוא בקושי ציפורן. מגרש כדורגל נכה. יש לו דשא סינתטי, אבל אין לו תאורה והכי מצחיק – אי אפשר לקיים עליו משחקים בליגות הילדים והנוער. המגרש הוצר בכוונה על אף שיש לו את השטח למידות תקינות. מסביב דאגו להקים מסלול ריצה, כנראה עבור מחלקת האתלטיקה המצויינת של הפועל גבעתיים. את הסיבה להקטנת המגרש שמעו האוהדים מפי דיירי הרחוב. תשכחו שיהיו כאן משחקים, הם אמרו להם, המגרש שייך לשכונה, לא להפועל ר"ג.

זו אכן הסיבה האמיתית להקטנת המגרש. עיריית גבעתיים לא רוצה להסתבך עם תושבי הרחוב. מגרש בית שרת היה שנים רבות משטח מחורבן. שער אחד היה בכלל בלי רשת. העירייה דאגה להנצחת החורבה הזו כדי שלא תהפוך למגרש פעיל. זו הסיבה שלא התקינה תאורה. הנימוק לאי-התקנת התאורה היה שלתושבים ניתנה הבטחה כזו לפני עשרים או עשר שנים. מי זה שהתחייב ובפני מי בדיוק? איפה אפשר לראות את ההתחייבות הזו והאם יש לה בכלל תוקף חוקי? שאלות לקוניות, התשובות ברורות.

בשבוע שבו העבירה עיריית ר"ג את מפתחות מגרש השקמה להפועל ר"ג – ללא טקס ובלי יחסי ציבור – קיימה שכנתה הפנינג זחוח לכבוד חנוכת איצטדיון וומבלי של גבעתיים. ומי שוב משמש שטיח אדום לרגליו של בן שחר? הפועל ר"ג – עם קבוצות הנוער והוותיקים. יחסית לנזק שגרם – בן שחר קנה את הפועל ר"ג מחדש בזיל הזול. בעוד שעיריית ר"ג מעניקה בית אמיתי – מגרש שבו הקבוצה תוכל לעשות ככל העולה על רוחה ולהשתמש בו מתי שהיא רוצה – גונבי הדעת מגבעתיים חונכים מגרש כדורגל שהוקטן בכוונה, שאי אפשר לקיים עליו משחקי ליגה ושבתקופת החורף אפשר להתאמן עליו בערך עד השעה 17:00.

עם כל ההערכה הרבה להנהלה ולצוות החדש, הפועל ר"ג לא היתה צריכה להתמסר לחיבוק הדב של עיריית גבעתיים. היא יכולה להסתדר גם בלי בית שרת, בטח כשמגרש השיקמה יהיה מוכן בעוד מספר חודשים. בית הספר לכדורגל של הפועל ר"ג התנהל שלוש שנים בלי המכתש, והוא יכול להחזיק מעמד עוד חצי שנה גם בלי הטובות של גבעתיים. זכותו של דולינר לפתוח דף חדש עם עיריית גבעתיים, אבל רבים מהאוהדים לא רוצים מבן שחר ומהעירייה הזו שום טובות. זכותם למחות נגדו בלי שבעל הבית החדש יכעס עליהם.

"עיריית גבעתיים מתחדשת בספורט" – בישרה מודעה שפורסמה במקומונים והציגה את חנוכת מגרש בית שרת. ואנחנו חשבנו שפסטיבל מספרי הסיפורים זה בסוכות. עירייה שבאמת רוצה לדאוג להפועל ר"ג, היתה הופכת את בית שרת לבית של מחלקת הנוער: מגרש תקני למשחקי ליגה, עם תאורה וחדרי הלבשה. עירייה שוחרת ספורט אמיתית היתה דואגת לבנות אולם במקום מגרש הכדורסל הישן בשיכון חברת חשמל, ולא מזניחה את המגרש עם הבלטות השבורות והיציעים הרעועים. אם ההזנחה הזו לא תטופל, גורלו של מגרש הכדורסל/כדוריד ברחוב מנורה יהיה כמו של המכתש. עירייה שבאמת רוצה לדאוג לכדורגלנים בני העיר, היתה מעניקה 200 אלף שקל למחלקת הנוער של הפועל ר"ג, ולא משחקת בנדמה לי ומורחת בעיתונים מודעות מנופחות מחשיבות עצמית.

הפועל ר"ג לא היתה צריכה לשמש תפאורה לבן שחר בבית שרת. האתנן שקיבלה לא הצדיק את התגייסות צעירי וזקני שחקני המועדון ולא את הופעתו הפומבית הראשונה של בעל הבית החדש. בן שחר זקוק להפועל ר"ג יותר משהיא זקוקה לו. בלעדי קבוצות הילדים שלה לא יהיו שחקנים שיתאמנו על המגרש ויצדיקו את ההשקעה בו. בלי הפועל ר"ג, בית שרת יהיה מקום שומם, ואז איך ימלאו אותו? יזעיקו את נבחרת ישראל בחץ וקשת שהתאמנה שם בעבר? (אגב, נבחרת בלי שום קשר לגבעתיים).

הפועל ר"ג המתחדשת רוצה להיות קבוצה עם ערכים. אלא שבינתיים מי שהפגינו ערכים היו קומץ אוהדים צעירים, שסירבו להתרפס בפני ראש העירייה והגיעו לומר לו כי בכל פעם שבו ינצל את הקבוצה לתועלתו האישית – יהיה מי שיביך אותו ויזכיר לו את חטאיו. החבר'ה האלה הם הסמלים האותנטיים ביותר של "האימפריה" – לא פחות מההנהלה החדשה שחותרת לאותו מקום.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

85 תגובות על נזיד עדשים

 1. בית המשרת הגיב:

  טקס בושה

 2. אנטי מתרפס הגיב:

  כל מילה בסלע. חבל שדולינר התחיל ברגל שמאל עם האוהדים. מקוה שזה התחלקות חד פעמית.

 3. ליצנים הביתה הגיב:

  הנבלות הקיפו את המגרש במסלול אתלטיקה, בהתחלה שראיתי את זה חשבתי וואו איזה משקיענים כל הכבוד. אחרי שהבנתי את הסיבה האמיתית מרגיש שעבדו עלינו בעיניים.
  עירייה של ליצנים ומושחתים.

 4. אלמוג הגיב:

  גבעתיים זה רק קוניק
  ורמת גן זה רק הליכוד וזינגר.
  לא לתת את הקולות למי שלא עושה עבורנו , ( בן שחר ובר)
  ולא לתת למי שלא יעשה בעתיד ( בן שחר ושאמה שעכשיו הוא כהן)

 5. אורדון אורדון הגיב:

  מאמר מרגש.

 6. אייל ברזילי הגיב:

  כל הכבוד שלמה לפחות יש צדיק אחד בסדום שאומר לציבוראת האמת

 7. א הגיב:

  הייתי בטקס ואני חייב לומר שהיה מביך מאד. ההתגייסות של הקבוצה וההנהלה היתה טעות אחת גדולה. שוב פעם קונים אותנו בזול. מה הפלא שכל פעם דורכים עלינו ואנחנו אומרים לא נורא זה רק גשם… לשום קבוצה אחרת בארץ ובעולם לא היו מעיזים לקחת את הבית ולזרוק לרחוב אבל רק להפועל ר"ג זה קרה. יודעים למה ? ההשתפות בטקס בבית שרת הוא התשובה הכי טובה. אין לי מילה אחרת מלבד השפלה.

 8. נפילה הגיב:

  חבל על דולינר שנפל בפח,הוא עוד טירון מתחיל וכנראה לא יודע מי נגד מי אבל איפה ירון , עינב או טופלה מההנהלה שיסבירו לו שאסור היה לו לכרות ברית עם השטן ?

  אכזבה

 9. מסר לדולינר הגיב:

  קודם כל אני חייב לציין שאני שמח מהניהול החדש ויש לי ציפיות מהם אבל במפגש בבית הגמלאי כשירון מדבר על אתר שלא יהיו שם הודעות ביקורת והוא ימחוק או דברים כאלה הרגשתי לא בנוח
  זה לא מיקרי למראה מה שאני קורא כאן ששוב עובדים עלינו בעיניים
  התגליות מבית שרת מפתיעות מפני שהייתי משוכנע שאפשר לקיים שם משחקי ילדים ותסכימו איתי שלראות משחקים בבית שרת זה הרבה יותר נוח ומרגיש כמו בבית מאשר המתקן בספארי או וינטר
  אם העיריה הקטינו בכוונה את המגרש זה צעד אנטי הפועל ר"ג כי הקבוצות לא יוכלו לארח שם ואם כך מה הואילו חכמים בתקנתם?
  אני קורא מכאן להנהלה החדשה להודיע לאלתר לעירית גבעתיים שעד שלא יסדרו מגרש בסטנדרטים המאתימים הקבוצות של הילדים לא יתאמנו שם. מספיק להיות אורדונים שכולם דורכים עליהם.
  מקוה שמישהו בהנהלה יעביר את המסר לדולינר ושיעשו צעד לאלתר לעיריה להודיע לה שנגמרו ימי הקומבינות

 10. על אדונים ומשרתים הגיב:

  פרק בסדרה אדונים ומשרתים (על שם "בית שרת")
  במילה אחת: ביזיון

 11. כל האינטרסים החבויים הגיב:

  לזה שרשם על דולינר שהוא לא מבין ביחסים עם בן שחר, תבדוק מי האנשים שנמצאים בהנהלה ומי החברים הכי טובים של דולינר ותברר מה הקשרים שיש להם בעיריה , איך הם מחוברים בג'ובים לעיריה או בכל מיני עסקים ותבין בעצמך שהוא נפל לזרועות של בן שחר בדיעה צלולה. כלום לא מיקרי.

 12. משולש טייבר הגיב:

  מהכתבה שלך לקחתי את
  מגרש כדורגל נכה = וומבלי של גבעתיים
  חחחח 🙂

 13. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  להעיף את השם "גבעתיים" מהסמל של הפועל רמת גן

 14. URDOUN1 הגיב:

  לא מספיק העיריה הזו שותפה לגנבת המכתש עוד עושים מאיתנו צחוק עם המגרש המחורבן הזה

 15. ש"י עגנון הגיב:

  אם הסופר עגנון היה אוהד הפועל רמת גן הוא היה קורא לה אסקופה נדרסת
  http://www.safa-ivrit.org/milon/%D7%90%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%94+%D7%A0%D7%93%D7%A8%D7%A1%D7%AA

 16. צחי ר . הגיב:

  מי שיוצא נגד האוהדים מי שמנסה לחנך את האוהדים מי שחושב שהאוהדים לא מבינים פה כלום
  כנראה בילה זמן רב מדי בכורסאות עור נוחות ביציע הויי איי פיי בסאן אנטוניו פה זה לא אמריקה ופה אין כוסיות עם פונפונים במחצית .
  ומי שיוצא או יצא נגד הקהל שלו כדאי שיסתכל מה קורה בקבוצות אחרות ששם ניסו .

 17. האחים מרקס + המשלים של משלי + סיפור מהחיים הגיב:

  היה זה גרושו מרקס שאמר במאה הקודמת אמירה שתופסת תמיד: אני לא מוכן להיות חבר-מועדון במועדון שמוכן לקבל אותי כחבר.

  האמירה שלו היתה כביכול מבודחת אבל הסתירה מאחוריה מחשבה בעניין אפלייה. בפשטנות/בדיחותא הוא אמר שאם מוכנים לקבל אותו למועדון הרי שלא מתאים לו להצטרף למועדון שמוכן לרדת כל כך נמוך ומסכים לקבל (ליצן) אחד כמוהו כחבר. ההסבר הקטן/כואב מאחורי האמירה הוא שבארה"ב היו לא מעט מועדונים (כגון קאונטרי קלאבז) שסירבו לקבל יהודים אבל היו מוכנים לשנות מהמנהג הזה רק כדי לקבל אותו אליהם שכן הוא היה אדם מאוד מפורסם ומצליח וחברות שלו במועדון כלשהו הוסיפה יוקרה לאותו מועדון.

  בספר משלי, פרק ל' מופיעה האמירה הבאה: "עֶבֶד כִּי יִמְלוֹךְ". העניין הוא שזה רק חלק משני פסוקים בפרק: "תַּחַת שָׁלוֹשׁ רָגְזָה אֶרֶץ, וְתַחַת אַרְבַּע לֹא תוּכַל שְׂאֵת: תַּחַת עֶבֶד כִּי יִמְלוֹךְ, וְנָבָל כִּי יִשְׂבַּע לָחֶם; תַּחַת שְׂנוּאָה כִּי תִבָּעֵל, וְשִׁפְחָה כִּי תִירַשׁ גְּבִרְתָּהּ.".

  ההסבר הפשטני אומר שכל אחד צריך לדעת את מקומו ולא לקפוץ מעל הפופיק. בימינו הדברים נאמרים בעיקר כשמישהו שוכח שהוא כמו כולם, מתחיל ללכת עם האף בעננים (סטייל בנאדו אבל ללא הצידוק שיש לבנאדו) ומהר שוכח את האמת שאף אחד לא משח אותו למלוכה.

  יש סיפור דומה על כלב שבא לזאב להתייעץ איתו איך הוא יכול לקבל יותר כבוד מהחיות האחרות. הזאב אמר לו: במקום לרחרח לאחרים בתחת תרחרח להם בראש. הכלב שמח על העצה וישם אותה עד שיום אחד התחיל לרחרח בראש איזה זאב ואותו זאב אמר לו: תרגיש חופשי לרחרח לי בתחת, זה אני.

 18. קומנדו אלוהים הגיב:

  מר דולינר הנכבד אני כאחד מאוהדי הקומנדו שכל שבוע סוחבים ציוד כרזות קונפטי תופים שעושים אוירה והתלהבות מאוכזב מהטפות המוסר שלך אלינו
  אני לא מאשים אותך כי אתה יושב בארה"ב ולא מחובר למה שקורה אבל תשאל את האנשים שלך בהנהלה מה התרומה שלנו
  אכזבת שעוד לא דרכת פה חמש מטר וכבר אתה מעביר ביקורת
  בלי הקומנדו היציע מת
  אתה יכול לברר לפני שנה וחצי בחרם עידוד במשחק בית וכל היציע היה בדיכאון
  אני מצפה שתתמוך בנו בטח שאנחנו עושים פעולה נגד ראש עיר שהוא רמאי

 19. טעות פטלית הגיב:

  מעניין אבל דווקא נבחרת אורודנים טהורה בהנהלה טעתה טעות קשה…
  אם זה היה קורה להנהלת ארקין אני מתאר לעצמי איזה קללות היו כותבים על ניר כץ ואיציק לוי

 20. מעליות הגיב:

  בן שחר, אתה פוליטיקאי קטן ומושתן. זו עובדה. אין אחרת.

 21. זה אוהדים או גייס חמישי? הגיב:

  חבל מאוד שהיו אוהדים משלנו שאיימו על הקומנדו שלנו. הקומנדו הוא הלב של היציע ובלעדיו אנחנו נראים כמו אשקלון במשחק חוץ ביום אוהדים רע.
  מה שיותר חבל זה שמשום מה לא מפרסמים את השמות של אותם אוהדים מוכרים.

  גם בפגישה בבית הגימלאי היה איזה אוהד אחד, כנראה מקורב לבעלים, שכל פעם הצליח מחדש לעורר מחיאות כפיים כאילו אנחנו בעצרת בחירות. אולי הוא בעל נסיון מהעירייה.

  בינתיים דולינר חזק בדיבורים וחזק בחיפוש קשרים בעירייה.

  שלמה, תיזהר. אתה פותח חשבון.

 22. עירייה ארורה הגיב:

  גבעתיים מתחדשת בספורט? חה חה חה. גם את מגרש הכדורגל האחרון בעיר הם חירבנו בכוונה תחילה.

 23. אורדון לא מבסוט הגיב:

  הנאיביות חוגגת שוב.בר לב חיכה לתפקיד חייו ונרתם לידי טופלה את ברשצקי שיצאו ונכנסו לעייריה כסוכני ביטוח ובעלי בית ספר לכדורגל לעתיד לבוא.
  בית הגמלאי ניתן על ידי מנהל אחזקתו האפסנאי לשעבר מימי חזי הצעירים ,אולם מי יהיה המרוויח הגדול
  מחיבוק הדוב של עובדי העירייה ושחרו לדולינר?מנהל הבחירות הסמוי אשר מזיז את כולם לרשתו.
  ההנהלה לא השתנתה במאום,עינת איציק וכץ מנהלים כדרכם וכל יושבי השולחן יהיו יושבי כבוד בעסקיהם ובתיהם לאורך כל השבוע,הם לא יהיו באימונים מלבד מחנה האימונים בחול.

 24. האתר הרשמי הגיב:

  עכשיו אני מבין למה בר לב כתב באתר שלו שהמפגש עם ההנהלה עבר בשלום… הם חיכו שהאוהדים יצעקו ויכעסו למה ההנהלה שיתפו פעולה עם בן שחר אבל שזה לא קרה הם נשמו לרווחה.

 25. כלבוטק הגיב:

  בוא ונעשה סדר
  טופלה וקמר במחלקת נוער
  בר לב ועניו שיווק אינטרנט ו1001 תפקידים לא ידועים
  ויטקובסקי מחליף את כנר על הגג
  דולינר בקשר טלפוני ללא נוכחות פיזית יומיומית -ארקין
  ניר כץ ,ענת הפקידה ואיצק לוי מנהל קבוצה
  תסבירו לי בבקשה היכן הטוהר יהיה אם כל שנתיים מוקפץ שחקן נוער אחד לבוגרים?
  אין חדש בניהול מלבד כרטיס ילד ב 10 שח תמורת קרטיב וינאי

 26. מכת עונש הגיב:

  הנהלה לא חכמה בלשון המעטה.מה החוכמה להשתתף בחנוכת מגרש פסול ? עוד שבוע השכנים יתחילו לצעוק שיש רעש והעיריה יקטינו את המגרש לגודל של כדוריד. אהבלים

 27. חברה בע"מ הגיב:

  -פרסומת-
  עירית גבעתיים בע"מ מומחים להריסת מגרשי כדורגל
  שוברים רומסים מרסקים
  אחריות מובטחת עד הגרגר האחרון
  לרגל הבחירות מבצע הוזלות
  בואו ותהנו
  -פרסומת-

 28. הייתי במפגש עם דולינר הגיב:

  הייתי אתמול במפגש עם דולינר, רציתי להגיד כמה דברים על בית שרת שכל זה לא נראה לי אבל הרגשתי שאני עלול לקלקל את האוירה הטובה והעדפתי לשתוק. אבל האמת היתה חייבת להאמר והאמת היא שההנהלה טעתה בחיבור שעשתה עם בן שחר, אני חושב שרוב מוחלט של האוהדים מתעב את בן שחר וצריך לדעת לקרוא את המפה, רוב האנשים בהפועל ר"ג מקווים שקוניק יבחר ואז יוכלו להיפטר מהקוף שיושב על הגב, קוף ושמו בן שחר.

 29. בן שחר גונב דעת הגיב:

  דולינר לא אשם הוא לא מכיר את העובדות
  מי שמאכיל אותו לוקשים זה טופלה שעושה את הביטוחים של העיריה ומלקק לבן שחר ודרזיה
  ופשיחצקי החבר הטוב שהכניס את הבת שלו לעבודה בעיריה
  לא הייתי בטקס אבל קיבלתי דיווח שהיה עלוב ושקבוצת הותיקים עשתה צחוק מעצמה. חבל.
  בבחירות באוקטובר כולנו נעיף את בן שחר ויהיה לנו ראש עיר משלנו, אוהד אמיתי שיעיף את כל הנוכלים שעושים לביתם כביכול בתור אוהדי ר"ג.

  • אוהדי הגועל ר"ג הגיב:

   הבעיה של הפועל ר"ג בגבעתיים שבן שחר דאג שהרבה אוהדים יעבדו בעיריה או הכניס לשם את בני משפחותיהם וכך קנה אותם
   אז מה הפלא שאוהדים מזוהים כמו פשיחצקי , מוטי מרקוביץ, ינקי, פוני או טופלה שיש לו ביטוחים בעיריה והוא מרויח ממנה ים כסף עובדים לטובתו ומשתיקים אוהדים שמנסים למחות , תבררו מי האוהד שעובד בעיריה שהתנפל על האוהדים בבית שרת ואיים עליהם ותבינו איזה חרה של אוהדים יש לנו , הכל בא מאינטרס כספי
   גועל נפש
   חבל לי שדולינר שבא בידיים נקיות נגרר לחרה הזה

 30. כלבוטק הגיב:

  מסתלבטים עלינו עם בר לב ועיניו כנופת צופים
  אנחנו נשכפל את הגישה המחויבת והטמעת האורדניות ב 20 שחקני רכש
  בזכות הגישה המחויכת והחנפנות המובנת בסיוע פצצת המין ובורקס בולגרי
  ואריק ישכב על הגדר

 31. מחלקת נוער הגיב:

  כהורה לילד במחלקה אני אומר התחנפות לבן שחר לא תעזור, בית שרת לא שווה שקל אחד שחוק.
  קבוצות הילדים והנערים ימשיכו לנדוד בכל גוש דן ות"א ולחפש מגרשים בכל מחיר גם אם צריך לשחק בקרית שלום הבזוי. איפה נשמע כדבר הזה שקבוצות נערים של הפועל ר"ג יארחו משחקים במועדון של מכבי תל אביב כשמגרש בית שרת עומד שנתיים ללא שימוש ועד שכבר משפצים אותו ואפשר לשחק 5 דקות מהבית מקטינים אותו בכוונה??
  או שאנחנו במדינת חלם או שעושים מאיתנו צחוק או שניהם גם יחד. הלב נחמץ איך אף אחד בהנהלת החדשה לא ראה את "הפרטייה" שעושים עלינו בעיריה.
  אז טוב, נמשיך לנסוע למגרשי בית הזויים כמו האונבירסיטה בת"א או קרית שלום או באב אל אללה בטיז אל נאבי. תסלחו לי אגודה רצינית לא מתנהגת ככה. אגודה בלי כבוד עצמי.

 32. לפי נוסח השלטים הקיים בעיר. הגיב:

  שחקן עבר ועובד תברואה בכיר אישתו ובנו קיבלו תפקידים בעיריה ובקרוב גם הרביעי יקבל כשיפרוש……. אישתו של החתיך של גיבעתיים קיבלה גוב בעיריה . שוער חובב ענק קיבל גוב יחודי ביותר בעיריה. אפסנאי עבר גם בעיריה. ומעל הכל סוכן ביטוח בכיר שמבטח את עובדי העיריה.. זאת שיטת בן שחר לקרב מקורבי מועדון ומקורבים של מקורבים כדי ליצור שקט תעשייתי כי מיתפרנסי העיריה השונים יגנו עליו מפני אותם אמיצים שלא נירתעים מבן שחר ועדת האינטרסנטים הבזויים שלו.

 33. ראש עיר גאון הגיב:

  בן שחר גאון, מי היה חושב לשבש גבולות מגרש כדי שלא יתאים למשחקים?
  יצא בסדר גם עם השכנים וגם עם הפועל ר"ג, מרוויח משני הצדדים, אוכל את העוגה ומשאיר אותה שלמה.
  רק הקבוצה יצאו פראיירים.

 34. להעיף את הכרוז הגיב:

  לפטר את הכרוז המעייף של הקבוצה שגיא שהינחה הטקס בבית שרת והלשון שלו עבדה נון סטופ על האגו של בן שחר
  שגיא הלקקן גם ארגן מפגש אוהדים עם ראש העיר לפני כמה חודשים
  איש מעורר בחילה

 35. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  והכי חשוב
  להעיף את השם "גבעתיים" מהסמל של הפועל רמת גן

 36. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  סמל הפועל רמת גן החדש ללא המילה "גבעתיים"

 37. התובע הכללי הגיב:

  להעמיד את בן שחר ודרזיה לדין על פגיעה ברכוש ציבורי

 38. אורדון לא מופתע הגיב:

  עיריה – בן שחר- הפועל רמת גן – אוהדים
  תושבי הערים בכלל ובגבעתיים בכלל אדישים לכל מערכת הבחירות המקומית.
  הרי לתושבי גבעתיים לא מפריע מי יעמוד בראשות העיר… קוניק (בעזרת השם ובעזרת התושבים) או בן שחר ( האיש והכריזמה) יחד עם זאת אני בטוח שרוב התושבים לא מודעים לכל הקומבינות שנעשות בעיר ואני לא מדבר על המגרש בבית שרת או בנפילת המכתש (בן שחר לא אשם בכך אבל לא עשה יותר מדיי למען שימורו) ניגוד האינטרסים צועק לשמיים הגניבות מרתיחות ואנחנו שותקים. הפארנויה שמקיפה את ראש העיר ששולח עובדי עיריה לקרוע שלטים –אני ראיתי עובדי עיריה קורעים שלטים שקראו להפגנה נגד הריסת המכתש וגם פליירים של קוניק נזרקים מתיבות הדואר.
  יהיה קשה – אבל אנחנו ננצח!!!
  אהבת מרדכי או שנאת המן — תושבי העיר לא ייצאו פראיירים!

  עובדי עיריה – כל אחד דואג למקור הפרנסה שלו. נכון, בן שחר הבטיח ובשביל הפרנסה עושים הכל . גם לאיים. זו גבעתיים של היום. בן שחר חושב שהכורדים שולטים בעיר והם קבלני הקולות שלו.
  בואו נהיה כנים להיות עובד עיריה זה לא בדיוק להיות מדען במכון וויצמן. לעבוד 6-7 שעות ביום על הנייר…. ולעשות כלום. לבריאות. מה יכלו לעשות במקום? הרי רוב העובדים שם לא היו שורדים במגזר הפרטי יותר משלושה חודשים.
  ולכן הפחד מקוניק — כמו שהמנהיג שלהם אמר "הם מפחדים"
  קשה לי להאמין שרן קוניק יעשה שינוי תוך שנה או שנתיים… ואני לא רואה אותו פוגע בעובדי העיריה, כי זה הכסף הקטן בגרעון…. ששמאי מעריך עלות לשיפוץ גן ילדים ב2 מיליון שקל והחשבון הסופי למעלה מ6 מיליון שקל זו ועדת חקירה…
  ביום הבחירות תושבי גבעתיים יחזירו את העיר לתושבים.
  אני רוצה להאמין שרוב התושבים לא קונים את הסיסמאות של שוער קבוצת הנוער לשעבר היפיוף שמאז שאישתו נכנסה לעיריה מפליג בשבחו של הרשל'ה. או האיש והחמוצים שמדבר על השיפוצים של בן שחר (מדובר שתאגיד המים ולא העיריה) טופל'ה… לא מפתיע.
  כל אוהד דואג קודם כל לפרנסתו וזה בסדר וזה טבעי.
  אני בתור תושב העיר ומשלם ארנונה דואג לאיכות החיים שלי בעיר, לצערי לא מקבל אותה. מגרש בבית שרת לא עושה לי את זה.
  העיר נמצאת על סף פשיטת רגל ולא מן הנמנע כי נראה ועדה קרואה בסטייל של לוד….
  תמשיכו להצביע לבן שחר וליועצי אחיתופל שלו אם המצב הזה מתאים לכם.
  דולינר צריך להיות פוליטיקאי כי הוא רוצה עזרה מהעיריות. כנראה שכבר אמרו לו שבשיינקין 6 עוקבים אחר כל מילה הנאמרת בגנות היושב בראשות העיר ולפני שעושים דווקא כדאי לבוא בטוב.
  ירון בר לב עינב חזנוולד טופל'ה הם שחקני עבר אבל הם בעלי תפקידים ולכן הם נזהרים בלשונם.
  הכל בסדר
  ב22.10.13 מחזירים את העיר לתושבים

 39. קוניק לשלטון הגיב:

  הנהלת האורדון אורדון בחרה להיכנס בעיניים עצומות לרווחה ללוע הנמר של נייר רובן חסר השחר
  שאלה לעינב אתה שגדלת יחד עם קוניק בגבעתיים הקטנה מפעם מכניסים לו מקלות בגלגלי הבחירות
  אם אתם גברים אמיתיים אורדונים טהורים שכמותכם בואו לברך ולתמוך בו במטה הבחירות ליד נלסון 33
  תשכחו כבר מבן שחר כי הוא מאכיל אותכם לוקשים ועושה מכם חוכה ואיטלולה

 40. עושים עלינו פארטיות הגיב:

  עיריית גבעתיים מורכבת מאפסים, אנשים חסרי עמוד שדרה, אופורטוניסטים שרק התחת שלהם מעניין אותם. ראש העיר עבד על כולם בעיניים. המכתש לא עיניין לו ת'תחת, מגרש בית שרת זה בדיחה.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   שהייתי ילד לא שמעתי בכיתה ילדים שרצו להיות עובדי עיריה או ראשי עיר… רצו להיות טייסים רופאים רואי חשבון עורכי דין וכו'. בימינו כאשר נדל"ן הוא מוצר חם והעיר קרובה גיאוגרפית לתל אביב כל ליצן הוא מלך….
   אגב, מישהו יודע למה מגן העבר נכטיילר לא בעיריה?
   אין לי בעיה עם עובדי העיריה, כל אחד צריך לפרנס את עצמו ומשפחתו. יש לי בעיה עם תפוקה נמוכה ביחס לשכר … יש לי בעיה שייעוץ משפטי שנתי הוא שכר של 10 עובדי עיריה …. יש לי בעיה עם זה העיר לא אותה עיר שגדלתי בה!
   השאלה היא עד מתי יגיעו התושבים להבנה ששתן זה לא גשם…
   ב22.10.13

 41. עם כל הצער בהשתתפות הקבוצה בטקס בבית שרת, לדעתי הטקס לא יוסיף לבן שחרא קולות מקרב אוהדי הקבוצה תושבי גבעתיים. רוב האוהדים לא טיפשים ויודעים את האמת. ברור שבעלי האינטרסים היו ונשארו תומכי בן שחרא, כך שאין שום משמעות אלקטורלית לטקס.
  כל האוהדים השפויים של הקבוצה(ברור לי שהמתפרנסים יצביעו עבורו), חייבים לעשות עבודת שטח בקרב חבריהם,משפחה וכו' תושבי גבעתיים ע"מ שלא יצביעו עבו בן שחרא.

 42. אורדון אורדון הגיב:

  שתי עריות של פחי זבל גם את בן שחר צריך להעיף וגם את צבי בר ושותפיו צריך להעיף על טיל. אגב הדברים לא רק קשורים לספורט אלא לדמוקרטיה ולממשל תקין. שתי העיריות מתנהלות כמו מאפיה, מצפצפות על החוק, משחקות בכספי ציבור ובשטחים ציבוריים.
  התושבים חייבים להתעורר וללמד את המושחתים שעל המעשים שלהם יש תשלום, צריך לשלוח את כולם מחוץ לעיריות ואח"כ שהמשטרה ובתי המשפט יעשו את העבודה ויכניסו את החולרות לכלא שם המקום שלהם

 43. משטרת ההונאה הגיב:

  עצרו היום את ראש העיר חדרה על שוחד והלבנת הון. אחרי חדרה ורמת גן הלואי והמשטרה תגיע גם לרחוב שינקין גבעתיים ותבדוק טוב טוב מה קורה אצל שני הגיסים. ונאמר כולנו ברוך שפטרנו משניהם.

 44. הודעה לדולינר הגיב:

  למר יודה דולינר אני פונה אליך
  יש לך כוונות טובות אבל אתה יודע מה קורה לכוונות טובות שכל הדרך לגהנום רצופה בהם. אני מציע לך שלפני שאתה מדבר גבוהה גבוהה ורוצה קבוצה כמו פעם של הפועל ר"ג נקיה וצחה שתדאג שהקבוצה תפעל לפי הכללים האלה. לא יתכן שתתנו גב להורסי המכתש ואם אתה לא מכיר את הנפשות הפועלות ואת הרגישויות כדאי לך שתתייעץ עם ענב וירון בר לב שיספרו לך מי זה האדונים בן שחר ודרזיה שהונו את האוהדים לפני כמה שנים בהבטחות סרק ונעלמו להם , והנה הפלא ופלא שוב הבחירות בפתח והופ הנה הם שוב מגיעים עם הבטחות ושקרים חדשים.
  יופי שמחלקת הנוער צריכה מגרשים אבל האם המצב עד כדי כך נואש שהולכים לרומם את שקרני העריה בטקסים ובלחיצות ידיים?
  מספיק עם ההתרפסות ותפסיקו להתנהג כמו נמושות. נמאס שכל הזמן רק דורכים עלינו, מה אנחנו עד כדי כך עלובים שצריכים ללקק לאנשים את התחת בשביל לקבל פיסת מגרש? חלאס!

  • ל1327 הגיב:

   הבעייה היא שהנקורבים לדולינר הם הם אותם אנשים שרוצים בטובתו של הטיפש שיושב בעירייה
   אם זה חברו הטוב פשכצקי שבתו עובדת בעיריה
   אם זה טופלה סוכן ביטוח של העיריה
   אם זה אדם נחשב כמו בוקסה שהוא וחלק ממשפחתו עובדים בעיריה
   אם זה מקורב כמו פוני שעובד בעיריה
   אם זה מוטי שאשתו עובדת בעיריה
   ויש עוד ועוד
   חלק מהעובדים עדיין ללא קביעות והם צריכים כנראה להוכיח נאמנות

   אגב כולם בעצם משחקים משחק כפול וכרגע תומכים באדם שמכהן אבל כולם ביחסים טובים גם עם קוניק כך שבעצם אין להם מה להפסיד שכן קשה להאמין שקוניק אם יבחר יעשה להם מעשה לכו הביתה

 45. יש ריח מהפך באויר. הגיב:

  לכל אוהדי הפועל רמת גן עובדי העיריה מאבטחי האירועים אוספי הקרטונים מנקי הגזם שרתי בתי הספר מנהלי מבני עיריה ואחראי מיתקנים וגנים ובקיצור כל עובדי הדחק של בן שחר מקרב האוהדים -עושה רושם שהשנה גם ההישתדלות שלכם והקולות שלכם כבר לא יעזרו ונלך כולנו בגיבעתיים למהפך.

  • על עובדי הדחק הגיב:

   לכל המתרפסים אוהדי הפועל ר"ג עובדי עיריית גבעתיים שגידלו לשון רירית חומה באורך 2 מטר במיוחד לישבנים שמנים שיושבים על התחת שלהם השמן בלשכות העיריה , אתם מביכים ואתם בושה למועדון !!!
   רודפים אחרי ילדים וקורעים להם שלטים נגד בן שחר? עלובי נפש.
   כל החבורה הזו נראית לפני משחקים עומדים ליד השערים ומתחננים להזמנות.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   כל עבודה מכבדת את בעליה.
   כמו שכבר אמרתי… עובדי העיריה נראים כאלה שרק באים להחתים את הכרטיס ובשעה 11 נמצאים במיטה בחלום השלישי…לכאורה. ברור שזה מרתיח וקשה לי להאמין כי רן קוניק יוכל לבצע שינוי מיידי ולא נראה שהוא מנסה לעשות שינוי מיידי בקטע הזה. העניין הוא ההפקר שנעשה בכספי ציבור וניגוד האינטרסים שזועק לשמיים. ומי משלם את זה? בנון?

 46. אוהד 40 שנה הגיב:

  קראתי את הכתבה וכל מלה אמת
  בנתיים הקבוצה שנבנית נראית טוב, ההנהלה כולה אוהדים מסורים ונאמנים וגם המאמן החדש כלבבי רק שיש פער בין ההצהרות לבין הנעשה בשטח, אם עושים עסקים עם עיריה מושחתת עלי זה לא מקובל.
  מקווה שההנהלה תתעשט ותחזור בה. כל עוד ראש העיר הנוכחי בשלטון בשבילי הוא פסול וממש לא מעניין אותי מי חבר שלו ומי הסתדר בעירייה בגללו, זה התנהלות פסולה של שוחד בחירות, שומר נפשו ירחק מכל אלה.

 47. לעזוב את בית שרת הגיב:

  לחזי, דולינר וברשצקי מנהל בי"ס לכדורגל
  אל תיכנסו לבית שרת ותודיעו לבן שחר שאתם דוחים את הזמנתו. נראה מה יעשו עם בית שרת ? גם החוגים לכדורגל בבתי הספר הם של שערים קטנים. תתנו לו להיתקע עם המגרש הזה שילמד שאותנו לא קונים בפרוטות, תודה.

 48. פוליטיקה ולא כדורגל הגיב:

  השתגעתם לגמרי!!
  התגובות כאן הם תוצאה של פוליטיקה זולה ולא
  קשורות לכדורגל, מה אתם רוצים מההנהלה החדשה?? נכון שבסביבה של יהודה דולינר יש גם
  אינטרסנטים אבל יש כאלה כמו ירון ועיניו שהם נקיים
  לגמרה.יותר מזה עיניו חזנולד הוא החבר הכי טוב של
  רני קוניק ועוזר לו בבחירות נגד בן שחר אז מה תגידו
  על זה עכשיו?

 49. וילאנובה הגיב:

  אני מציע לר"ג את מסי וניימאר-תמורת מאנגה.

 50. נוחי זילברמן הגיב:

  פשיחצקי , מוטי מרקוביץ, ינקי, פוני
  תסתכלו על עצמכם
  חסרי חוט שדרה
  סמרטוטים
  איכס

 51. גבעתיים נון גרטה הגיב:

  העם (האורדונים) מאס שמשחקים איתו בקקה
  שום הנהלה חדשה לא עושה יותר רושם
  אוהדים הם לא עם טיפש
  שהגביר מאמריקה לפני שכועס על אוהדים
  שנותנים את הנשמה ותורמים מעצמם וגופם
  שיבדוק את עצמו
  ואם הוא נעלב אז לא צריך
  תחזור לאמריקה ותתעסק בענינים שלך
  מספיק היה מיליארדר שהחזיק אותנו בביצים עם הבן שלו בשער
  הכסף לא משחק תפקיד
  נמאס שכל פעם מגיע מישהו חדש ועושה רוח וצלצולים
  המגרש בבית שרת זה מוקצה תועבה

 52. להנהלה החדשה הגיב:

  לדולינר, ויטקובסקי גילרוביץ' , טופלה, עינב, ירון בר לב
  הכעס של האוהדים מובן ואתם צריכים להבין אותו גם כן. אין לאף אחד שום דבר נגדכם, אתם באתם מאהבה טהורה לנהל ומגיע לכם כל הכבוד
  יחד עם זה אתם צריכים להיות קשובים לרחשי לב האוהדים שרובם המכריע לא רוצה בשום קשר עם עירית גבעתיים שדפקה אותנו כל השנים בפרט במלחמה על המכתש.
  ההופעה שלכם בבית שרת היתה טעות וזה קורה, כולנו בני אדם וטועים אבל אל תמשיכו בטעות.
  עכשיו כשמגרש השקמה שלנו באופן חוקי ובהחלטת בית משפט תשפצו אותו במהרה ותחלקו את העומס בין מגרשי האימון כולל זה שבית ספר לכדורגל יתאמנו באזור הספארי או השקמה ולא ישתמשו במתקן בית שרת.
  אם תעדיפו ללכת בדרך שלכם קחו בחשבון שיש אוהדים שלא יסמפטו אותכם וימשיכו לתקוף ולזרוע ארס. לטובת כל הצדדים תצאו מבית שרת ויפה שעה קודם.

  • תוספת הגיב:

   לחילופין,
   להגיד לרשע בעירייה שהוא חייב לשנות את המגרש כך שיתאים חוקית גם למשחקים (אולי אפילו במגבלות הגיוניות) ולעשות תאורה כדי שיוכלו בחורף להתאמן גם אחרי 16:30.
   בלי זה שילך קיבינימט ושיקח איתו את מגרש הכדורת הסינטטי.

 53. מניפולציות רבותי, מניפולציות... הגיב:

  שימו לב למניפולציה השקופה של אחראי השיווק/אחראי אינטרנט/אחראי קשרי אוהדים/אחראי דוברות/חבר ההנהלה בעמוד הפייסבוק של האוהדים שהפך לעמוד הפייסבוק של שופרי ההנהלה כולל חסימות של אוהדים.

  הפנייה מנוסחת:
  איך אפשר להפוך את ההרגשה בוינטר ליותר בייתית במשחקים?
  אי אפשר לצבוע, אי אפשר להחליף כסאות, צריך להתמודד בתנאים הקיימים. מה עושים? רעיונות בבקשה

  כמובן שלא מתחשבים בדעת הקהל לגבי עצם המעבר לוינטר, לא שואלים אותנו ולא מתחשבים בנו כשברור שכמעט 100% מהאוהדים מעדיפים לא לשחק בוינטר גם אם זה יהיה כרוך בנסיעה של כמה ק"מ למגרש הרבה יותר ידידותי (המושבה או גרונדמן למשל). מציגים את העניין כעובדה סגורה ובלתי ניתנת לשינוי וכעת עלק שואלים לדעותינו מה לעשות כדי להפוך אותו ליותר ידידותי.

  https://www.facebook.com/groups/125944274113980/#!/groups/125944274113980/permalink/545739708801099/

  • ל12:03 הגיב:

   קבל like

  • למה סתם לזרוק בוץ מבלי לדעת העובדות?
   עבור המגרש בוינטר שילמה משפחת ארקין ל 3 שנים הקרובות, אז לא חבל על השכירות במקום אחר?

   • מניפולציות רבותי, מניפולציות... ל1437 הגיב:

    יכול להיות שמה שאתה כותב זה נכון אבל אולי לא מדוייק.
    נאמר, או נכתב, שהאופצייה על וינטר נסגרה רק אחרי שמגרש השקמה הועבר למועדון. אף אחד לא אמר, באסיפת האוהדים או בכל פורום מחייב, שהארקינים שילמו לגבי העתיד. להבנתי אופצייה אפשר לממש או לא לממש או לנהל מו"מ על קיום חלקי כלשהו, לפי הצורך, של האופצייה.
    לחילופין, הרי עד שמגרש השקמה יוכשר לפעולה, לאימונים ולמשחקים, יעברו לא מעט מים במזרקה העירונית. בינתיים יצטרכו למצוא מגרשי אימון ובעיקר מגרשי משחק עבור הנוער/ילדים. שכירת מגרשים כאלה עולה בכסף רב (ובנוסף גורמת לאנטגוניזם בקרב הילדים והוריהם מה שמביא להקטנת מספר הילדים המצטרפים למועדון) וגם אם וינטר שולם מראש ע"ח הארקינים (וכאמור זה לא ממש אושר) היה ניתן להעביר חלק מהפעילות של הנוער/ילדים לוינטר ובכסף שהיה נחסך ניתן היה לשכור מגרש למשחקי בית לבוגרים.
    בקרוב מאוד גם משרדי האגודה, הממוקמים כבר זמן רב בוינטר – מכל המקומות בעולם – לא יהיו תירוץ לצורך בוינטר.

 54. אני את שלי אמרתי הגיב:

  חבל על התגובות בנושא בית שרת, ההנהלה לא תוותר על בית שרת ולא על החיבוק החם לבן שחר. יש בהנהלה מספיק אינטרסנטים שמכוונים ליחסים טובים עם ראש העיר, שמותיהם והאינטרסים שלהם נרמזו ופורסמו.
  כמה מצער שככה מתנהגת קבוצה שמנהלים אותה אורדונים אדוקים ויראי שמים.

 55. אדום עתיק הגיב:

  מה שיש אף פעם לא טוב לכולם, תמיד חלק יחשבו אחרת ותמיד יהיו אלה שמחליטים. אלה הן העובדות- וינטר אכן שכור ל-3 שנים וזה חלק מהנדוניה היפה שהותירו הארקינים. אני לא מאוהבי וינהטר (בלשון המעטה) אז מה כן , אצטדיון ר"ג ? נו באמת, נס ציונה? הרצליה? ראשון ?מושבה, נתניה, מרמורק ועוד ?תהיו רציניים.מניפולציות מתוחכמות כמו נשכיר/נשכור לא נראות כל כך רלוונטיות , יתרונות זעומים לוינה- זה חינם! זה קרוב! זה ביד!
  באשר לירון והאתר. בכינו למה אין לנו נציג בהנהלה, אז הנה יש ומהמשובחים שיכולנו לרצות. מה לעשות NOBLESSE OBLIGE/ האצילות מחייבת ,התפקיד מחייב סוג של מחוייבות וקוד התנהלות מסויים, מה רצינו נציג שיבקר כל מהלך בפומבי ויתנגח עם ההנהלה ? כבר עברנו את זה עם רועי נמיר וסופו שהודח, לא רוצה שידור חוזר.
  משעמם לנו , אין חדשות , אין החתמות ואנחנו חופרים- למה דולינר מתחבר לבן שחר, למה ממונים מקורבים (כשהיו ניר כץ ואיציק לוי בכינו שהם מרוחקים), כמה כסף יש לדולינר, כמה ישקיע בקבוצה עוד 3 שנים, למה מנגה לא נשאר , למה , למה , למה ולמה . כדאי להרגיע קצת כי חוץ מפורקן מלחץ ודאגה אמיתיים של כולנו חלק מהברברת חסר משמעות. נצפה קדימה בתקווה ונקווה רק לטוב לכל האורדונים האהובים.

  • לאדום עתיק 1540 הגיב:

   תשאל בבקשה את ירון בר לב, בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, האם הארקינים שילמו מראש גם עבור 3 השנים הבאות או שהם השאירו אופצייה (טובה ככל שתהיה) עבור התקופה. בעתונים/אתרים נמסר שהפעילו את האופצייה רק לאחר סגירת נושא מגרש השקמה.
   אגב, במפגש האוהדים בבית הגימלאי נאמר בפירוש שאיציק לוי, המרוחק, נשאר וגם שהוצע לניר כץ, המאוד מרוחק, להמשיך.
   אורדונים זה נהדר אבל פתאום מתבררים האינטרסים השונים וכולם בתמיהה על התמיכה האדירה במחרב הרשמי של המכתש.
   מה רע בגרונדמן לליגה הלאומית?

 56. אדום עתיק הגיב:

  לא נראה לי שאתה זקוק לתווך שלי , פנה לירון ואני מניח שתענה . לגופו של עניין זה לא משנה את המהות וכפי שכתבתי בסוף יש מי שמחליט. באורח פרדוקסלי המחליט הוא גם המשלם ואתה ואני יכולים להכניס יד לכיס ומקסימום לקנות מינוי או לא. אני בהחלט מקבל שככל הנראה עניין השקמה היטה את הכף למרות שאני מניח שהחלטה כזו היתה מתקבלת בכל מקרה. גרונדמן נהדר, גם מרמורק ונס ציונה, מי שרוצה מוזמן לפתוח קו הסעות לשם. אכן איציק וכץ (אולי זמנית) נותרו , אולי זה בשביל האיזון בין מקורבים למרוחקים . העיקר שיש לנו מה לטחון במצב חוסר הוודאות הנוכחי . עוד מעט תחל חרושת השמועות על מגעים והחתמות ואז יתחיל העניין האמיתי.

 57. תשובה הגיב:

  בעמוד הפייסבוק יש כאילו דיון על וינטר כמגרש הבית.
  מעניין לקרוא שוב מה שלמה מן כתב בנושא הזה – לפני 4 שנים.

  https://maktesh.wordpress.com/2009/06/28/222/

 58. קוף הגיב:

  אחלה הופעה ביציע העיתונות
  אנחנו עדין קיימים
  שום חידוש לא נאמר שם אמש

  חזי- חזק ואמץ

 59. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  יציע העיתונות התוכנית מאתמול עם חזי ויטקובסקי
  (ניתן להזיז את הסקאלה עד השידור)
  http://vod.sport5.co.il/?Vc=147&Vi=144208&Page=1

 60. Shmuel Margay הגיב:

  ערב טוב אורדונים
  קראתי בעניין רב את שכתב שלמה מן ואת רוב הגובות 80 !!!!
  אין צל של ספק , כולנו אורדונים וכולנו מכירים את האורדוניה .
  בסופו של דבר , אני מאמץ את תגובתו של אדום עתיק , יוסי עוז .
  יוסי , מזווית שונה לחלוטין , נטולת צל צלו של אינטרס ורווח אישי כלשהו עם חוכמת חיים שנרכשת
  במהלך השנים , עם עין אוביקטיבית לחלוטין , דוחה בין השורות את רוב התגובות .

 61. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

 62. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

 63. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s