קיבלתי עונש קצת מוגזם

טעות בהגנה של אבי סופר שהביאה להכשלת חלוץ אשטוריל, לפנדל, לכרטיס אדום ולשער חובה, הרג את המשחק בשלב מוקדם ושלח כמה מהאוהדים למרומי שער 3 כדי ליהנות לפחות מהופעה של כוורת * תם הפרק האירופי

"אורדונים עם רן קוניק" - השלט הענק ןהמרהיב שנתלה הערב באיצטדיון ר"ג

"אורדונים עם רן קוניק" – השלט הענק ןהמרהיב שנתלה הערב באיצטדיון ר"ג

כיאה לאירוע ענק – היתה הדרך לאיצטדיון ר"ג עמוסה לעייפה. החנייה של קניון איילון היתה כאוס אחד גדול. שעה וחצי לתחילת המשחק, מצאתי חצי אי תנועה לשים עליו שני גלגלים. התנחמתי שהנחיל האנושי לא לבש חולצות צהובות או ירוקות, ושבאיזשהו שלב, ליד גשרי המכביה שמעל הירקון, התאייד לו ההמון מערבה והותיר אותי בודד לישורת האחרונה של מאה מטר חופשי עד לשער 3.

כשכוורת החוזרת התמרקה לקראת הופעה אחרונה בפארק הירקון, החבורה של אריק גילרוביץ' הצטחצחה לקראת רגע היסטורי בתולדות המועדון. ה-0:0 בפורטוגל הביא תיאבון לסנסציה ולדילוג מהפכני מעל המשוכה האפשרית. בקופות אמנם נרשמו עודפי זיעה מוגברים וטענות על איטיות וחוסר יעילות, אבל הפיצוי הגיע בדמות מיקום בשער 3. באין קהל ליריבה (ספרתי 4 פורטוגלים ביציע העליון), היו סוף סוף האורדונים בעלי בית  בשער המרכזי באמצע. השלט הענק שהוכן על-ידי הקומנדו התעלם מהקבוצה שלהם, ושלח את אהדתו לרן קוניק במאבקו על ראשות גבעתיים. כמה אנשים מגבעתיים בעלי חושים מחודדים העריכו שבעוד חודשיים קוניק עושה מהפך.

עם ההערכה האופטימית הזו פתחנו במשחק, שסיומו המפתיע עשוי היה להביא לכאן את ליברפול, ולא בשביל אימון ראווה המוני בבלומפילד. הפורטוגלים שנתפסו לחולשה בביתם היו נחושים מההתחלה לגמור עניין. שער קטן היה מסדר להם מקדמה רצינית. וכשזו באה בדקה העשירית, לא היה ניתן לחזור ממנה. שריקה אחת שהענישה את ר"ג ארבע פעמים: גם פנדל, גם שחקן אחד פחות, גם שער חובה וגם נפילת מתח רצינית ביציע ובמגרש.

האמת, שגם עם 11 שחקנים לר"ג לא היה מה למכור מול הקבוצה העדיפה מפורטוגל. שתי הקרנות שר"ג זכתה בהם היו רגעי שיא מבחינה התקפית. על בעיטה אחת לשער – אין מה לדבר. ר"ג היא קבוצה נחותה מאוד מבחינה התקפית, ולא רק בגלל שמולה שיחקה קבוצת ליגה ראשונה מפורטוגל. קשר עושה משחק אין, חלוץ שיודע להתמקם ברחבה ולבעוט כמו שצריך – גם אין. עכשיו תיקח קבוצה מוגבלת כזו שצריכה לכבוש שני שערים בעשרה שחקנים – וקיבלת משחק שנהרג בעודו באיבו.

שתי נקודות אור קטנות שניקח מהמשחק. למרות נחיתותה בכל התפקידים והגזרות, ר"ג לא סיימה בתבוסה. לא שם ולא פה. למרות שהערב זה היה צריך להסתיים עם 0:3 חד וחלק לאשטוריל. הפסד אחד קטן בשני משחקים – גם זה משהו קטנטן בימינו אלה שבהם יש לנו קבוצה נחותת סגל ומוגבלת תקציבית, שכיסי בעליה נעולים וידיהם קפוצות.

נקודת אור נוספת: אריק גילרוביץ'. לראשונה מזה שנים רבות יש מאמן על הקווים שלא צורח, ולא משתולל ולא מאבד עשתונות ולא קופץ כנשוך עקרב על כל מסירה לא מדוייקת ולא צועק ולא מקלל ולא משפיל ולא עושה אבו עלי. מאמן רגוע, שליו, שעומד 90 דקות, קורא לשחקניו הוראות קצרות, שמעודד ומוחא כפיים על פעולה טובה. מפקד קר רוח ששולט במצב גם כשהמצב לא בשליטתו.

בדקה ה-50, לאחר שגם המחצית השנייה לא נפתחה בסערה מצד ר"ג, כשהקרנות והמצבים המשיכו לנוע בכיוון שערו של רם שטראוס, עליתי למרומי שער 3, לשורה הכי אחרונה, משם בהקו האורות בהופעה של להקת כוורת. ושם בשלווה הזו של מרומי האיצטדיון כשבמרחק קילומטר בקו אווירי בקעו שיר המחירון והבלדה על ארי ודרצ'י, וכשכל היודוקליס ליפשיץ האלה התמזגו עם קריאות השחקנים במגרש (כן, מלמעלה שומעים הכל), הכל נראה פסטורלי ולא מעיק על אף ההפסד הוודאי. לפחות חזר קצת הכבוד לאיצטדיון ר"ג, זה שהפקיעו ממנו בגסות ובפתאומיות את האירוח המסורתי של גמר גביע המדינה בגלל עוצמת יציעיו ומיעוט הקהל. לפחות הפועל ר"ג חזרה אליו עם אירופה חד פעמית בעשור – חוויה שנמוגה לאט ובשלווה.

שתי הופעות בכרטיס אחד. כוורת ממרומי שער 3

שתי הופעות בכרטיס אחד. כוורת ממרומי שער 3

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

46 תגובות על קיבלתי עונש קצת מוגזם

 1. עייף הגיב:

  כרגע הגעתי הביתה ועדיין לא קראתי ולא ראיתי כלום מהמשחק
  להערכה שלי אבי סופר פשוט טעה וכשניסה לתקן עשה – לדעת השופט – עבירה שחייבה פנדל ואדום

  אני מאוד מקווה שגילרוביץ לא יהיה פוליטיקאי עם מילים עדינות כמו "הצלחנו למנוע מהם להבקיע וללא הפנדל מי יודע איך היה נגמר" או "עמדנו יפה מאוד מול קבוצה מהמקום החמישי בליגה הראשונה בפורטוגל" או "החבר'ה עשו את הבלתי יאומן"

  מאוד מקווה

 2. צריך חלוץ הגיב:

  אם דימנט משחק 90 דקות ואין אופציה להחלפה זה כישלון חרוץ של ההנהלה והמאמן צריכים חלוץ ומהר פן נאחר את הרכבת הליגה מתחילה עוד מעט

 3. חצי הכוס המלאה הגיב:

  הקבוצה עמדו יפה למרות שהיה לנו את היריבה הכי קשה מבין שלוש ישראליות ששיחקו באירופה,
  הפועל ת"א עפו מול קבוצה של עגלות.
  הפםועל רמת גן אימפריה

 4. אדום עתיק הגיב:

  מתחילת המשחק התקשתה ההגנה ובעיקר אבי סופר מול מספר 9 החסון. הסוף ידוע . חובה לציין שני שחקנים , השוער שהוכיח שיש שינוי מבורך בעמדה ו הזר מספר 16 שהוסט לעמדת הבלם ועשה עבודה יפה. לוזון ודן רומן היו חלשים. ואיך אפשר בלי הקלישאה ,עכשיו יש לנו ראש פנוי לליגה, אום אל פאחם הנה אנחנו באים.

 5. אורדון מאוכזב הגיב:

  אריק תביאו חלוץ דחוף, איך אתה רוצה לכבוש שערים השנה? מצידי תחזירו את ארקיפוב

 6. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! את מנגה היו חייבים להשאיר !!!! הגיב:

  מחיר הקמצנות !!!
  מה לעשות יש לנו בעל בית קמצן חולני
  מנגה היה שייך להפועל רמת גן וכמו שחזיתי ואמרתי באספה שדולינר עשה
  שמספיק שמנגה יעמוד במצב הבקעה באירופה אנחנו עוברים שלב
  אבל מכרו את מנגה מהר מאוד רק ב 700 אלף דולר
  אם רמת גן היו עוברים שלב היינו מרויחים 10 מנגות בכסף מאירופה ומנגה מחירו היה עולה ל 2 מיליון דולר
  אבל כמו שאומרים הזול הוא היקר פיספסנו משהו שהיינו יכולים לעבור רק בגלל שיש בעל בית קמצן

 7. ליהודה דולינר הגיב:

  יהודה בחייאת העיניים שלך תשחרר קצת מזומנים… שאחרי זה לא תשלם אתה וכולנו מחיר יקר שנידרדר לתחתית ולא יעזרו כל הנסיונות להצלה, תהיה חכם עכשיו ותן קצת כסף לחיזוןק.

 8. או אה מי זה בא.... הגיב:

  קוניק מנצח בגבעתיים. לא יעזור לבן שחר כל האורדונים עובדי הדחק בעיריה המזורגגת שיצביעו לו ולא טופלה עם הביטוחים שלו לעובדי העיריה שאני מקוה מאוד שקוניק אחרי שיבחר יעיף את הסכם הביטוח עם טופלה הלקקן, נגמרו החגיגות שלך טופלה עם עירית גבעתיים המושחתת

 9. אורדונר הגיב:

  לא מתרשם שהפסדנו רק 1
  הקבוצה חלשה מאד
  יודעת לעמוד טוב בהגנה ונהנת ממזל
  לא רואים כדורגל
  ולא מצבים לשערים
  אם לא יביאו 4 שחקנים טובים צפויה עונה מייסרת

 10. לפתוח העיניים הגיב:

  רבותי תצאו מהר מכל חגיגות ההפסדנו בכבוד כי אם מרימים את המסך רואים שאין קבוצה , יבוא הזמן שגם הציונות של אריק גלרוביץ לא תעזור מפני שהקבוצה בנויה חלש והיא תתמוטט בליגה
  ובודאי שלדבר על עליה זה מיותר ולא רלונטי

 11. אריה הגיב:

  תצוגה מדהימה של הקהל אתמול, המשכנו לעודד כל המשחק (ואחריו) למרות שלכולם היה ברור שהכל נגמר אחרי 8 דקות.
  אני מקווה שהכסף שנחסך על איצטדיון רמת גן במקום לארח במגרש ראוי אתמול, ישמש בדחיפות להביא חלוץ רחבה אמיתי לקבוצה. אין לי טענות לדיאמנט שדווקא עשה את המקסימום שהוא יכל בשני המשחקים, אבל הוא לא גולר אמיתי ולא שפיץ אמיתי. לא יכול להיות שנתחיל את הליגה הלאומית עם חוד שכולל כל כך מעט אופציות..
  הבונוס שקיבלנו בזכות הקמפיין האירופאי הוא חיבור מהיר של השחקנים לאוהדים וקבוצה שנראית מוכנה לליגה הלאומית, למעט חלוץ כמובן (זועק לשמיים).

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  לכל המקטרים כולל שלמה שמבין ויודע כל דבר כמעט ,שנה שעברה היה בעלים עשיר(בעברית צחה טיקון)וגם לו שתיתם את הדם בכפית וטינפתם אותו.ומשפחתו,ללא הפסק,אולי הגיע הזמן,להעביר אותך שלמה והמקטרים למיניהם,לענף אחר אולי למשל לענף הביצים ,שם בודאי יש לכם ניסיון וידע מקצועי רב(בהנחה שיש לכם ביצים משלכם,וכיס עמוק) בהצלחה

 13. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! את מנגה היו חייבים להשאיר !!!! הגיב:

  הודעה חשובה !
  האתר המרכזי עכשיו בפייסבוק זה האתר "הפועל רמת גן הקבוצה שלי" כל הכתבות וכל הסירטונים
  יהיו שם. הנה קישור לאתר המרכזי . וכולם נא להיצתרף לשם https://www.facebook.com/groups/179044508943588/182270218621017/?notif_t=group_activity

  • לפופאי הגיב:

   מתפלא עליך פופאי
   עמוד הפייסבוק שאתה מפנה אליו שייך לקומוניסטים חברי חד"ש הערבית שרק רוצים בחיסולה של המדינה היהודית
   ככה עובדים עליך?

   מצד שני, צריך כנראה להיות חולה נפש כדי להכיר עוד חולי נפש

  • קומוינסטים זה ערבים הגיב:

   אני קורא לכל האורדונים לא להיכנס לפייסבוק של גבי, הוא קומוניסט והקומינסטים כידוע רצו לחסל את מדינת ישראל. ישבו כאן בכנסת בוגדי ישראל כמו מאיר וילנר ומתי פלד שכרתו ברית עם אש"פ ועראפת ימח שמם ועכשיו במקומם יש חנין זועבי ואחמד טיבי המרצחים
   גבי האורדון לצערנו מצביע להם בבחירות וזאת בושה
   אל תתנו ידכם לאתר של עוכר ישראל
   מי שחבר בפייסבוק של גבי וקורא להיכנס ולהצטרף אליו הוא עצמו נותן כוח לשונאי מדינת ישראל

 14. רפולי. הגיב:

  כמה הערות אישיות לגבי המשחק ומה שהיה מסביב.
  1.) בדרכי ברגל לאיצטדיון ר"ג בשביל הפארק מכיוון מזרח, מרמת החייל לגשר המכביה, אני פוגש אוהד היריבה אשטריל,(הוא מזהה אותי לפי החולצה והצעיף האדום…). לבחור החביב קוראים גונזלו, והוא גר בתל אביב ועובד ברמת החייל בתחום התקשורת. איזה צירוף מקרים גדול צריך להיות כאן… ! שנינו מציינים את התיקו המפתיע בפורטוגל, ומאחלים הצלחה לקבוצה של עצמו…
  2.) אכן אשטריל יכלה לנצח אותנו 3-4 אפס. הכושר הגופני וההתלהבות שלהם היה פי כמה מאיתנו. גם אין עושה משחק וחלוצים ממש בקושי. צריך לעבוד על זה.נקודת אור גדולה הוא השוער שטראוס. (יש קשר לשגיא שטראוס ?)
  3.) כשהמוזיקה והכדורגל נפגשים זה תמיד קשר חיובי. משעה 8:30 בערב אני מרותק לשידור הישיר של להקת כוורת בגלי צהל יחד עם הנעשה במגרש עצמו. כשבמחצית השניה אני עולה עד השורה האחרונה העליונה ומנסה לתפוס מרחוק בקטע וידאו צילומי מסך מההופעה בפארק – לכיוון המגרש והשחקנים . התוצאה משעשעת ומצחיקה, ותעלה כאן בהמשך השבוע… מייד בתום המשחק אני ממהר לפארק לשמוע את סוף הופעת כוורת, אחרי ההופעה במשך שעה שלמה נוצרו פקקי ענק לכל הכיוונים…
  4.)רגע בלתי נשכח מייד בסיום המשחק. אוהדי רמת-גן מוחאים כפיים לשחקני אשטריל שניצחו אותנו זה עתה, ושחקניהם מחזירים לנו כפיים חזרה. מבחינתי זה תמצית הספורט כולו. תדע לפרגן לצד השני. אני בטוח שהם יספרו את המחווה הזו שם בפורטוגל !
  5.) בזכות האזהרות בתקשורת לגבי הפקקים הצפויים מההופעה (גם אני הזהרתי כאן), נוצר מצב מעניין ודי נדיר של "הפוך על הפוך" שהישראלי הממוצע נשמע הפעם לאזהרות ופעל לפיהם. ללא האזהרות היה נוצר פקקי ענק למגרש ובלגן אדיר חד-פעמי. למרות שיכולתי לראות קהל נכנס למשחק גם בדקה ה-30 לערך. גם התפלאתי שהסדרנים/שוטרים סגרו את כל החנייה של הצד המערבי הצמוד למגרש, שכנראה זה היה קשור להופעה בפארק.

 15. השופט אשם הגיב:

  באתר הרשמי של הקבוצה בפיסבוק עושים עליהום על השופט בגלל הפנדל.הצודק

  אף מילה על החור של הבלם סופר שכול היציע ראה וגרם לפנדל

  כאילו לא היה

  • ---- הגיב:

   הלו

   ירון ברלב יוצא מתחת לעור שלו כדי להמשיך לחפור לנו בראש שיש לנו קבוצה נהדרת ורק השופטים דופקים אותה בעוד האמת המרה היא שיש לנו קבוצת פח אמיתית שבמהרה תמצא את עצמה בתחתית הגועשת
   בקרוב סיפורי פוגי על החלוצים הנהדרים שלנו ובראשם דיאמנט – אימת ההגנות
   בבטחון של 100% דיאמנט יתן לא יותר משער שניים משמעותיים
   העיקר שממשיכים לא להשקיע גרוש בקבוצה
   העיקר שממשיכים לספק סיפורים שיש לנו בעל בית אבל מי הבעלים האמיתיים לא מספרים
   וגילרוביץ משתף פעולה כדי שיהיה מאמן בר"ג

   סופר היה תמיד בלם בינוני
   פעם תופס יום יחסית טוב
   ופעם עושה טעות שכדי לכפר עליה עושה טעות יותר גדולה
   ירון העלה צילומים כאילו על השיפוט אבל לא הסביר את ההחמצה הענקית של סופר להרחיק את הכדור הפשוט

   • לנין הגיב:

    מילא שירון עושה פראבדה לסופר
    הבעייה האמיתית היא שגם גילרוביץ נוטה לעשות כך
    משמע שלא יכנסו בסופר על הטעות הגסה שלו בשיקול הדעת גם בהרחקת הכדור וגם בהתנהלות שלו לאחר הטעות הגדולה שלו
    ואז סופר ימשיך לחשוב שהכל בסדר וזה יקרה שוב בקרוב.

 16. מעליות הגיב:

  חלוץ.

 17. מעליות הגיב:

  דחוף.

 18. ל 18:38 הגיב:

  בקר טוב.
  למה קוראים לאתר הזה פראבדה ?

  • ---- הגיב:

   גם כתבת המשחק באתר השני עם השם המפוצץ "תעודת כבוד" היא בסה"כ תעודת כבוד ליכולות הפראבדיות של ירון
   סיפורים על סיפורים

 19. האמת ורק האמת הגיב:

  קבוצה חלשה. עשתה תוצאה טובה במקריות רבה מול הפורטוגזים. חוץ מזה נאדה ושום דברה. קאפוט.

 20. שונא עיריות הגיב:

  איזו בושה שתלו במשחק את הדגל הענק של קוניק!
  מה לכדורגל ופוליטיקה??? מה להפועל רמת גן ולקוניק??? ומה זאת הבושה הזאת להכריח את המועדון ואת כל האוהדים להיות מזוהים עם מתמודד כזה או אחר?!

  • אדום זה אדום הגיב:

   לכל המלכלכים ב10 שחקנים אי אפשר לעשות
   כלום
   גם קבוצות מליגת האלופות הפסידו ברגע שהורחק שחקן.
   זה נכון שאין חלוץ אבל צריך לסמוך על גילרוביץ
   מאז שוויצר לא היה מאמן כמוהו צריך לתמוך ולחזק אותו גם כי מגיע לו וגם כדי לחזק אותו
   מול ההנהלה השיטה של הליכלוכים והגועל אף פעם לא עבדה.

   • ל אדום זה אדום הגיב:

    אשמח רק להסבר למשפט הבא שלך
    זה נכון שאין חלוץ אבל צריך לסמוך על גילרוביץ
    האם הכוונה שגילרוביץ יבקיע
    או שהוא יביא חלוץ
    אז למה לא דאג לחלוץ למשחקים האירופים

    *קבוצה שמתגוננת מהפתיחה חזקה עליה שיש סיכוי גבוה יותר ששחקני ההגנה שלה יעשו טעות גורלית – כמו סופר

  • ל שונא עיריות הגיב:

   אף אחד לא מכריח אותך להזדהות עם מועמד כזה או אחר
   כדורגל ופוליטיקה הולכים ביחד עוד מימי מתושלח
   זכותך המלאה להניף שלט תמיכה במועמד אחר או אפילו שלט שאתה שונא עיריות
   כעובדה רבים תומכים בקוניק שהוא אורדון ותיק ואיש ספורט וגם בגלל השנאה לראש העירייה המכהן השקרן
   זו גם מחאה קטנה כנגד הנהלת המועדון שיוצאת מגידרה כדי לסייע לשקרן תמורת נזיד עדשים או חוזי ביטוח שמנים

   • שונא עיריות הגיב:

    תראה לי עוד מועדון שמניף שלטי מועמדים לראשות העירייה במשחקים ועוד באירופה… מביך…ומקטלג אותנו כמועדון "ישן", "מלוכלך", "פוליטי", "קטן" וכל שאר המילים ששיכות ליושבי בתי קפה אנכרוניסטיים ושמקומן אינו במגרש הכדורגל (של המילים כמובן).
    אם אוהדים רוצים לתמוך במישהו שיתלו בבתים שלהם מיליון שלטים שלו, רק שלא יכפו עליי דעות לא לי!

    • ל שונא עיריות הגיב:

     בהפועל ת"א הניפו שלטים נגד חולדאי בגלל הרס אוסישקין בדיוק כפי שהתמיכה בקוניק היא בגלל הכעס כלפי השקרן שעזר להרוס את המכתש

     זה קרה בעוד קבוצות בארץ

     ברצלונה הגדולה היא קבוצה פוליטית כשהיא מחזיקה מעצמה לא כקבוצה ספרדית אלא כקטלונית

     אף אחד לא כופה עליך כלום

     • שונא עיריות הגיב:

      המחאה של אוהדי הפועל ת"א הייתה נגד הריסת אוסישקין, ולא בעד מועמד כזה או אחר.
      אוהדי הפועל רמת גן תומכים ברן קוניק?! על מה ולמה?! הוא יבנה את המכתש?! הוא יקנה את המועדון?!
      יש לך בעיות נגד ראש העיר, צא ותפגין נגד ראש העיר, אבל למה לזהות את הפועל רמת גן עם רן קוניק?
      למה מועדון כדורגל צריך להיות מזוהה עם מועמד? יש למועדון דעות בנושאי חינוך, תרבות, חזות העיר וכו'?
      בקיצור כאוהד הקבוצה אני לא רוצה שירשמו בשמי שלטים או יצהירו הצהרות בנושאים פוליטיים, בשביל זה יש לי את עצמי…

      • ל שונא עיריות הגיב:

       הבהרת את הנקודה שלך
       תעשה כרצונך
       אחרים יעשו מן הסתם כרצונם כשהמטרה הקדושה היא לפגוע בשקרן
       וזה פוגע בו

 21. מנויים וקופות הגיב:

  היו לא מעט אוהדים שבאו למשחק בחמישי גם כדי לקנות מנוי שנתי
  הבעייה היתה שהקופאי שמכר מנויים עבד נ-ו-ר-א לאט גם בגלל הרישומים ועוד
  אנשים פשוט ויתרו על קניית מנוי ועברו לקופה שמכרה כרטיסים למשחק עצמו

  עכשיו נשארת השאלה האם הם יחזרו וינסו לקנות מנוי או שיותרו

  בלגן ניהולי של הנהלת האורדונים שלא היו מסוגלים להפיק כמה כרטיסי פלסטיק בזמן כשהיה שבועות להיערך לכך

 22. אדום עתיק הגיב:

  האחריות להפקת הכרטיסים היא של "לאן". למה להאשים אותם, הם הרי אף פעם לא הפיקו מינויים לקבוצת כדורגל וגם לא ידעו שיש פתיחת עונה בכדורגל וחוץ מזה הם מחפשים את עינת נחום לשאול אותה מזה כרטיס מפלסטיק.

  • ל אדום עתיק הגיב:

   אתה בחור טוב ונשמה גדולה
   האחריות העליונה היא של הנהלת המועדון
   נקודה
   .

  • הכח אוסטריה הגיב:

   עינת נשמה גדולה
   לא היא האשמה במחדל הכרטיסים
   אני שילמתי לפני שבוע 400 שקל על מינוי ועוד לא קיבלתי כלום
   מעניין מה הם עשו כל הקיץ בהנהלה
   אה בעצם היו עסוקים בלרוץ אחרי מקקי תל אביב ברחבי הונגריה הקדושה
   גועל נפש של טהורים
   לפחות פה אפשר לרשום הכל בלי שימחקו לך ההודעה ויסמנו אותך כעוכר ישראל
   פאקינג חודש אוגוסט

 23. אדום עתיק הגיב:

  למגיב מ-8:36 . חשבתי שתזהה את נימת הציניות הזעירה שבתגובתי, כל זה מבלי להתכחש לאחריות "המינסטריאלית " לכאורה של המועדון.

  • ל אדום עתיק הגיב:

   זיהיתי גם זיהיתי
   אבל ההתייחסות שלך היתה בעיקרה כלפי לאן והרבה אנשים בטוחים שהאחריות של ההנהלה היא לא רק מיניסטריאלית אלא מהותית

 24. פאער קעאקטעא הגיב:

  יהודה,
  היית ונשארת דולי – נר בתחת.

 25. פאער קעאקטעא הגיב:

  רן,
  היית ונשארת כלומ – ניק גדול.

 26. חחעty הגיב:

  שינוי במחזור הראשון בליגה הלאומית : אשטוריל- מכבי אחי נצרת, הפועל רמת גן- פורטו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s