תלשו לו 15 שלטים

תושבי גבעתיים מתבקשים להזדעזע ולחוש הזדהות עם ראובן בן שחר על העוול האנטי דמוקרטי שנגרם לו

תזכורת: המפגין אלי כהן, שפקחיו של הדמוקרטור הגדול ראש עיריית גבעתיים, ניסו להשתיק באמצעות קנסות בעוון כלום (צילום מתוך ערוץ 10)

המפגין אלי כהן, שפקחיו של הדמוקרטור הגדול ראש עיריית גבעתיים, ניסו להשתיק באמצעות קנסות על כלום (צילום מתוך ערוץ 10)

ב-23 באוגוסט 2013 התעוררה גבעתיים למציאות חדשה ומזעזעת. יום שבו נעו אמות הספים ונרעדו אושיות הדמוקרטיה. את הבשורה הקשה הביא ראש העירייה בכבודו. במלים שבורות וסדוקות מצער הודיע להמונים בדף הפייסבוק שלו כי 15 שלטי תמיכה במועמדותו, שהוצבו כחוק בבתים פרטיים ובמרפסות – נתלשו, נקרעו, נעקרו והיו למרמס.

התושבים הוכו בהלם. ונדליזם כזה לא ידעה ההיסטוריה העירונית מימיה. אפילו הצתת חנות האופניים של אלי סמוכה לפני יותר מ-20 שנה, כשניסה להחציף פנים כלפי האדמו"ר אפי שטנצלר, נראתה לפתע קטנה וביזארית. להעיז ולתלוש לבן שחר שלטי תמיכה? איך תישא העיר המתורבתת את הבושה?

בן שחר חידד את פנייתו לציבור תושבי העיר. קולו כמו נסדק לנוכח הטראומה האישית שעבר. אפשר היה להבין לפי שגיאת כתיב שהשתרבבה לדבריו עד כמה הוא נסער: "הפעולה הזו לא הייתה מקרית ונראהי כי תוכננה באופן שיטתי".

רטט של זעם עבר בהמון. בן שחר חידד את האינטונציות ועבר ל"אני מאשים" חד וברור: "זה לא מאבק בחירות דמוקרטי. מדובר בניסיון של בעלי אינטרסים זרים שבחרו בדרך אלימה לקדם את המטרות שלהם: בין אם בתלישת שלטים שלנו או יצירת סרטונים שקריים והפצת מידע מוטעה. אני סמוך ובטוח שהפעילים שלי יודעים שזו לא דרכי, זו לא דרכינו. זה בדיוק ההבדל בינינו לבינם".

כן, זה בדיוק ההבדל בינו לבינם.

הפופוליסט הנגזל, שדיבר על בעלי אינטרסים זרים, לא טרח להזכיר את כל סתימת הפיות וערימת השקרים שעיריית גבעתיים היתה שותפה להם בקדנציה הנוכחית. מכיוון שלציבור יש נטייה לשכוח, כדאי לרענן את הזיכרון ולשלוף מתחת לשטיח את ערימת הסחי שבן שחר מנסה לטאטא באווירת ימי הבחירות.

האיש שרוממות הדמוקרטיה בגרונו ניסה למנוע מספר פעמים מתושבי העיר להיות נוכחים בישיבות מועצה, שעסקו בנושאים שיפה להם השתיקה – כמו העלאת הארנונה לשיא ארצי. האיש שמזכיר כי כרוזי התעמולה שלו הוצבו כחוק, הוא גם זה שרמס את החוק הקובע כי ישיבות מועצה יהיו פתוחות לציבור.

גונב הדעת שמדגיש כי זו אינה דרכו, שכח את המקרים שבהם הזעיק משטרה כדי לזרוק מישיבות מועצה את תושבי העיר שהעמידו אותו באור לא מחמיא, וגם לא זוכר שדיוני המועצה הועתקו אל הקומה האחרונה של בית ראשונים (בניין ללא מעלית) במטרה להקשות על הגעתם של קשישים ונכים.

האיש שבוכה בדמעות תמסח על הפצת מידע מוטעה, שוכח שהבטיח לאוהדי הפועל רמת-גן את המכתש לעוד הרבה שנים, בנאום בחירות מתלהם בשנת 2008 בזמן שכבר ידע שימיו של מגרש הכדורגל ספורים.

המתחסד שמוחה על הפגיעה בזכות הציבור לדעת על פועלו, הוא זה שתחת אחריותו ובידיעתו הופעלו פקחי עירייה על מנת להציק לתושב העיר, אלי כהן, שקיים הפגנות יחיד נגד העירייה. ראש העירייה שמיילל עכשיו תחת כל פייסבוק רענן שתלשו לו שלטים ובכך מנסים להשתיק אותו, הוא זה שפקחיו דפקו לאלי כהן כמה דו"חות של 730 שקלים כל אחד באמתלות שווא (צפו בכתבה בערוץ 10), או כמו שהגדיר זאת המפגין עצמו – "בשביל הזכות לומר את דברי בגבעתיים".

מאחז העיניים מגבעתיים, שבימים אלה משתף את מאמיניו בבכיינות על אינטרסים זרים שמהם הוא סובל, שוכח שמקורביו דאגו לפיטוריו של נהג מונית שהעז להתבטא נגד התנהלותו של ראש העירייה.

ראש העירייה הכושל, שפתאום כל כך חרד לדמוקרטיה בשטח שיפוטו, לא יספר לכם על שיחת טלפון למנהלת הקונסברטוריון העירוני כדי שתדאג להוריד מהעץ את מנצח התזמורת שהשתתף בהפגנות שקראו לעירייה להציל את המכתש.

את כל סתימת הפיות הללו, את גיבובי השקרים, את ערימת ההבטחות חסרות בסיס, את ההתייהרות שלו על העיר שמחירי הדירות בה נוסקים לשמיים, את קביעת תעריף השיא של המיסים העירוניים, את העובדה שהעירייה סוחבת גרעון ענק שהיה שותף בכיר לו כסגנו של שטנצלר (זה שברח מאחריות להתנהלותו הכושלת בעירייה לטובת מנעמי השלטון בקק"ל) – את כל אלה ומקרים נוספים של מחדלים, כשלונות, אוזלת יד וחוסר אונים לא תקראו בדף הפייסבוק של בן שחר.

ראש העירייה מנצל כעת את חסדיו של האינטרנט כדי לפנות אישית לתושבים, אחרי שזמן ניכר מהקדנציה שלו לא טרח להיפגש עם רבים מהם שביקשו לשטוח בפניו בעיות של מה בכך כמו לכלוך, חנייה, רעש, אולי אפילו בקשה להנחה קטנה במחיר הארנונה המופקע. את כל אלה, האזרחים הקטנים, פגשנו אוהדי הכדורגל של הפועל ר"ג-גבעתיים במהלך 2010 כשערכנו הפגנות ברחבי העיר להצלת המכתש. הם ניגשו אלינו האנשים ההם, עשרות רבות, חלק מהם פנסיונרים וקשי יום, ביקשו להבין על מה ולמה אנחנו מוחים, ואגב כך גוללו את סיפורם האישי על עירייה שנאטמה בפניהם, על ראש עירייה שהיפנה אליהם גב. סיפרו על טלפונים רבים לנסות לקבוע פגישה עם הוד מעלתו, חלק אפילו טרחו והגיעו ללשכתו, שם נדחו שוב ושוב בלך ושוב. הם תיארו את תחושת חוסר האונים ואף ההשפלה, כשפניהם הושבו ריקם בתואנה שכבודו עסוק ואין לו זמן.

עכשיו שעת בחירות, וראש העירייה מואיל לרדת אל העם ולדבר עם נתיניו בגובה העיניים הווירטואליות. כל התושבים, כולל אלה שנדחו בבושת פנים, מתבקשים להשתתף בצערו של האיש שתלשו לו 15 כרזות.

*) הכותב אינו תושב גבעתיים, היה ממארגני ההפגנות נגד הרס איצטדיון המכתש

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

72 תגובות על תלשו לו 15 שלטים

 1. כולם יודעים הגיב:

  יש לך טעות
  בן שחר ראש העיר רק בתואר
  מי שראש עיר באמת זה הגיס שלו דרזיה שמחלק את ההוראות
  תבדוק

 2. מיקי ר. הגיב:

  מילים כדורבנות.

 3. צחי ר . הגיב:

  אויייי איזה מסכן ראש העיר .
  אכלו לו שתו לו .

 4. ראש עיר נמושה הגיב:

  תלשו לי אכלו לי, יאללה רובן תכין את הפקלאות ,תיכף אחרי החגים אתה עוזב את העיריה

 5. מהפך בגבעתיים הגיב:

  תבדקו אם לא תלשו לו את השלטים בפרובוקציה של המטה שלו , הסקרים לראובן לא מחמיאים בלשון המעטה מרגיש לי איך העיר בורחת לו מהידיים.. צריך לעורר את התושבים שירחמו עליו..
  מסכנצ'יק,
  מחר על מה יבכה ? אולי ידאג שישברו 3 עציצים בחדר מדרגות שיוכל לעלות כתבה של מסכן באתר שלו
  היה לו 5 שנים לנהל את העיר ולהוביל אותה ובמקום זה ניגב חומוסים במסעדות וחנה באדום לבן
  שיאכל את פרי הבאושים שבישל לעצמו ביחד עם הגיס האלים.

 6. טייבר פינת... הגיב:

  כתושב גבעתיים אני חושב שטוב שהגיע הזמן לשים סוף לבדיחה שקוראים אותה ראובן בן שחר. אודה לאיריס אברהם שהצטרפה למרוץ והיא ביחד עם ראובן יקזזו אחד מהשני מנדטים ויתנו לקוניק את העיריה על שטיח אדום.
  מזל טוב לרן.
  ורובקה יתכונן להרגיש את העיר מהצד של האופוזיציה יחד עם מלחחי פנכתך, אני בכלל לא מאמין שהוא ישב באופוזיציה אחרי הבחירות, אויי הבושה… שיקח את הזנב שלו ויעוף מהעיר, התושבים לא מאמינים בו ונמאס להם משקריו האינפנטילים. משפחתי ואני ההורים והבנים והאחים יחד 6 איש מצביעים לקוניק ללא תנאי , לא רק כי הוא אורדון אלא כי הוא איש אמת.
  שנה טובה, שנה של מהפך ושגשוג בעיר

 7. הפתקים הנכונים הגיב:

  רני קוניק בגבעתיים, ישראל זינגר ומשה רווח ברמת גן!

 8. מינה צ. הגיב:

  אדון בן שחר יודע שהחגיגה הסתיימה, הסקרים שהוא וכל המועמדים האחרים עושים מציגים את האמת. הסקרים לא ישתנו מהותית עד הבחירות. ניסים לא קורים תוך חודש. היה לו 5 שנים לדאוג שה81% שקיבל בבחירות הקודמות לא ירדו מתחת ל70% אבל האיש התבטל ונתן לגיסו דרזיה את המושכות, עכשיו הסקרים מראים שראובן לא מגיע גם ל40%. זה לא יהיה טוב יותר. פיניטו לה קומדיה מיסייה רובן.

 9. חומר למחשבה הגיב:

  לא להצביע לבן שחר הורס המכתש ולא לאיריס אברהם שהזמינה את הורס המכתש המקורי אפרים שטנצלר לארוע הרשמי שבו הודיעה שהיא רצה לעיריה , שטנצלר ראש העיר הגרוע בתולדות גבעתיים הרס את העיר והשאיר אותה במצב קסטרופלי ליורש המחורבן שהגיע אחריו שדאג לחרבן אותה עוד יותר.

 10. גוועתיים הגיב:

  קבורת העיר

 11. עיריה מגעילה הגיב:

  ראש העיר בפאניקה מהתבוסה המתקרבת
  עד כדי כך שעושים שיפוצים בהולים בשבתות וחגים ברחבי העיר
  מפירים את שלוות ימי המנוחה
  כמה דואגים לכסא של ראש העיריה
  אז מה אכפת שזה על חשבון התושבים
  בושה וחרפה של עיר

 12. להפיץ ולתלות בכל העיר !! הגיב:

  חבריה מצוה להפיץ את הכתבה הזאת החשובה בכל הרשתות החברתיות- פייס טוויטר וכל מה שיש
  תעשו שיתופים חופשי
  להדפיס ולתלות על לוחות מודעות ועצים
  שהפקחים העצלים יתחילו לרוץ אחרינו ולתלוש
  קדימה… אני הולך לתלות מחר בקטע כצנלסון עד ויצמן
  תצטרפו ושכל אחד יתלה לפחות בחדר המדרגות שלו
  מחזירים את גבעתיים לתושבים

 13. גרה בשינקין (שותה בקפה ויולה) הגיב:

  הכתבה רצה בכמה קבוצות פייסבוק שקשורות לגבעתיים, יודעת על עשרות אנשים נכון לשעה זו שעשו share ועוד היד נטויה. להמשיך להפיץ ולעשות לייקים.

 14. לכל תומכי בן שחר הגיב:

  מעניין שכל חסידיו השוטים של ראובן בן שחר שאחרי שכתב שתלשו לו 15 שלטים מיהרו לנחם אותו שעל כל שלט קרוע הם יתלו 100.
  איפה הם היו שראובן דאג לגרש ממועצת העיר תושבים שבאו להתלונן על יוקר המחיה בעיר ???
  איפה היו שחילקו קנסות לאלי כהן בטוענה שהוא מפריע לציבור לעבור במדרכה ???
  תתעוררו ותסתכלו מי זה ראש העיר שמנסה לעבוד עליכם !!

 15. יאללה מהפך.... הגיב:

  ב-23 באוקטובר גבעתיים תהיה במציאות חדשה. אשתי ואני מצביעים לקוניק. לפחות חצי בנין שלנו ממה שאני יודע הולך עם קוניק.

 16. אודי הגיב:

  רשימה חזקה ומשכנעת.

 17. הצעה לסדר הגיב:

  מסכן בן שחר שתלשו לו. אני מציע לעשות לו מגבית ולאסוף כסף לבריסטולים ושמתנדבים מטעם צוות הבחירות של קוניק יכתבו בטושים אדומים "בן שחר לשלטון" ויתלו בכל הכיכרות בעיר. נחזיר לו את הכבוד, לא יעלה על הדעת שראש העיר נעלב. לא יפה.

 18. אוהדים גייס חמישי הגיב:

  כל האורדונים מאוחדים נגד בן שחר , רק חבל שיש כמה פועלי דחק בעיריה שמכרו את נישמתם לשטן כולל עוד כמה אוהדים שבן שחר סידר לאשה שלהם ג'וב בעיריה והם מגנים עליו בחרוף נפש כל פעם שמישהו פותח את הפה נגד בן שחר , לאוהדים כאלה מגיע בוז גדול

  • האוהד שמלקק לבן שחר הגיב:

   כולם יודעים מיהו האוהד שאשתו עובדת בעיריה בהזמנת בן שחר ולא מתייחסים אליו
   כסף קונה הכל ,גם אוהדים כאלה
   אם האשה שלו לא היתה מקבלת משרה בעיריה האוהד הזה היה מקלל את בן שחר מבוקר עד לילה על זה שהרס את המכתש
   גועל נפש של אנשים

 19. מאת שפירא / מנורה הגיב:

  ראש עיר גרוע שבגרועים. יופי שסוף אוקטובר לא רחוק מאיתנו ואפשר יהיה לעשות צדק עם העיר האומללה שלנו בשבע השנים האחרונות.

 20. אורדון לא מופתע הגיב:

  שום דבר לא מפתיע.
  קודם כל תץודה לשלמה על הכתבה. הכתבה כבר עוברת ברשת ומרעננת את הזכרון של אלה שהספיקו לשכוח.
  לגבי אוהדים שהם גייס חמישי. קשה לשפוט אותם יחד עם זאת קוניק לא עומד לפטר את כל עובדי העיריה. הבחירות היום הם בין אנשים אינטרס לבין אלה שאכפת להם מהעיר.
  הייתי בישיבות העיריה והתביישתי איך שהן מתנהלות.
  ראש העיר הזה לא מתאים לניהול ראשות עיר.
  מי מגן עליו?
  מגלישה באתרי העיריה ניתן להבחין כי מי שמרעיף מחמאות על "מנהיג" אעלק העיר הם:
  עובדי עיריה ( אחת אפילו כובת פוסטים בשעות העבודה)
  ילדים של עובדי עיריה
  בני זוג של עובדי עיריה (נציגות לאוהדי הקבוצה)
  בני זוג של נותני שירות חיצוניים (עורכי דין וכו')

  הורים של ילדים עם בעיות לימוד ( זו אולי הפעולה המבורכת היחדיה שעשה המנהיג עאלק)

  נחזיר את העיר לתושבים
  להפיץ להפיץ להפיץ

 21. בבורוכוב לא שוכחים הגיב:

  מי שחשב שהתושבים בשכונת בורכוב שכחו לבן שחר את ההבטחות שלא קיים, מי שחשב ששכחו לו את הפשע הגדול שמתרחש כיום במכתש שמרימים מגדלים באוויר ללא שום תשתיות יקבל תשובה ברורה ביום הבחירות.
  אנחנו בשכונה לא שכחנו. תאמינו לי. להתראות ב-22 באוקטובר בקלפיות.

 22. עיר בררה הגיב:

  שלמה שכחת שגם לפ]ני ההפגנות המכתש שתליתם שלטים על לוחות מודעות חוקיות הפקחים רצו אחריכם ותלשו אותם.

 23. בובה של ראש עיר הגיב:

  מה שמצחיק זה ש81 אחוזים בבחירות הקודמות הצביעו לבן שחר ומה קיבלו ? רמי דרזיה….
  בבחירות הקרובות שמים סוף לראש העיר שהיה בובה על חוט

 24. המאבק הגיב:

  לצערי הרב הצבעתי לבן שחר בבחירות הקודמות. חשבתי שהוא איש נחמד שנראה מדבר מעט ועושה הרבה. במהלך 5 שנות הקדנציה נחשפתי דרך העיתונות המקומית איך דברים מתרחשים בעיריה או ליתר דיוק לא מתרחשים כל כך. איך אומרים, טעויות צריך לתקן וזאת אכן אעשה.

 25. לשכת התעסוקה לראש עיר שנשאר מובטל הגיב:

  לראובן בן שחר היקר
  לא נורא אני בטוח שאחרי הבחירות לא תישאר מובטל
  רמי דרזיה בע"מ יסדר לך תפקיד במפעל וילונות שלו אביזר סנטר
  אם לא תרצה לעבוד בווילונות הוא יסדר לך משהו במפעל לסדינים שלו
  אם לא תרצה לתפור סדינים או וילונות תוכל להיות קופאי בחניונים שהוא מפעיל
  אם גם זה לא יתאיםצ לך אז תקבל ממנו משהו בקופת חולים מאוחדת
  בקיצור לא אלמן ישראל שפע הצעות מחכות לך החל מחודש נובמבר
  אני בטוח שאתה תסתדר באיזה עבודה שגיסך טוב הלב יסדר לך ותעשה אותה בהצטיינות כמו שעשית בעיריה….

 26. לבן שחר הגיב:

  העיר הוזנחה בקדנציה הזאת של בן שחר. שלא יעבדו עליכם עם תנופת פיתוח בחודשים האחרונים. איפה היתה העיריה במשך 4.5 שנים? חוץ מלהעלות את הארנונה ולשלשל את הכסף של האזרחים לכיס ישבו על התחת בעיריה ולא טיפלו בבעיות של הזנחה ולכלוך. העיר נראית ברוב חלקיה גועל נפש אחד גדול, ישנה ולא מטופלת.
  אדון ראש העיר הציבור לא מטומטם כמו שחושבים. ואל תעשה ספינים עם שלטי בחירות שקרעו לך. שלטי בחירות זה מלחמות שטח של פעילים, אל דאגה אדוני גם פעילים שלך יקרעו שלטים של קוניק ואיריס ומה תואמר אז?.
  אל תיתמם ואל תסית את נושא חוסר המעש שלך בשטויות. אנחנו לא ילדים בני טיפעשרה שתמרח אותנו בסיפורי מעשיות.
  די נמאסת, לך הבייתה.

 27. נתן יונתן הגיב:

  יש ראש עיר בגוש דן שאפשר לשמוע את קול שקשוק הביצים שלו.
  השקשוק מתערבב בזיעה קרה.
  ריח של פחד.

 28. גבעתיים לא פריירים הגיב:

  אוהדי הפועל ר"ג לא שכחו ולא ישכחו לבן שחר. נקמת המכתש תרדוף אותו ב-22 באוקטובר בבואו להצביע בבי"ס כצנלסון. לא יעזרו לו כל הפרצופים המחייכים שיתקל בהם בדרך לקלפי, מאחורי הגב כולם נדים לו. הנפילה בטוחה. מהפכה מתקרבת בגבעתיים.

 29. איריס (לא אברהם) הגיב:

  מאמר מצוין שובר שוויון. שוה יותר מכל שלטי התעמולה שצועקים אני מושלם, אני יפה אני חכם…
  לא יודעת מי ינצח בבחירות בעיר אבל מפסיד אחד בטוח יש.

 30. שאלה קשה במתמטיקה הגיב:

  אני רק שאלה בחשבון: ראש עיר שלפני 5 שנים קיבל 81 אחוזים בבחירות ועכשיו הולך לקבל פחות מ30 אחוז תמיכה,
  כמה נפילה זה באחוזים?
  לתשובתכם אודה.

 31. הרשלה מגבעתיים הגיב:

  רובקה א נבעך
  אלטע זאכן
  גורנישט מיט גורנישט
  א שטיק דרעק
  שמנדריק קלוץ

 32. הקואליציה המסתמנת הגיב:

  העיר זקוקה לשינוי בלי שום ספק. הדג מסריח מהראש. הגיע זמן להחליף את הפקונג ראש. בן שחר ואיריס אברהם יתמודדו על המקום השני אחרי קוניק שינצח בוודאות. ההערכה שלי שבן שחר ישב 5 שנים באופוזיציה.
  תהיה קואליציה בין קוניק וטלי ארגמן ואיריס אברהם שיהיו שתי סגניות שלו. מי שתקבל יותר קולות תהיה סגן בשכר.

 33. זהירות הגורילה הגיב:

  לתושבי העיר אם תראו בימים הקרובים ראש עיר מפוחד שתופס אותכם ברחוב או בחנות ושואל אותכם למי תצביעו תגידו לו שאתם מצביעים בשבילו אחרת הוא יבקש ממכם לבוא איתו הצידה ויתחיל לטחון לכם בשכל, הסיפורים על בן שחר שמסתובב ברחובות העיר ונטפל לאנשים שיצביעו לו מתפשטים עוד ועוד. זה יתגבר בשבועות הקרובים. ראו הוזהרתם מהנודניק הזה.

 34. נפסל בשל חוסר התאמה הגיב:

  בן שחר לא מתאים להיות ראש עיר, גם במשפחה שלו הבינו ודאגו להצמיד לו את דרזיה שהיה זה שהוריד פקודות וניהל את העיריה בפועל. זה ידוע לכולם כולל אנשי הלשכה של בן שחר שמנסים להסתיר את האמת מהתושבים.

 35. מותה של העיר הגיב:

  מותה של גבעתיים
  נתי אורנן המלך

 36. פשעי קופ"ח מאוחדת בע"מ הגיב:

  בן שחר = פארטייה
  בן שחר + רמי דרזיה = קומבינה בפיתה

 37. האמת הכואבת הגיב:

  האמת היא שכמה כיכרות משופצים לא מצליחים לכסות את האמת, החיצוניות מטעה וכל בר דעת יודע שגבעתיים רקובה מבפנים. זה מחייב טיפול שורש לעומק וההתחלה קודם כל היא בהחלפת ראש העיר, רוב התושבים מסכימים שבן שחר הוא אכזבה גדולה וכישלון מהדהד , כשהוא מדבר על "הישגים" ועל גבעתיים מתחדשת אני לא בטוח שהוא בעצמו מאמין למה שהוא אומר.

 38. פניה אישית לראש העיר הנכבד הגיב:

  פניה אישית לראובן בן שחר-אדוני גם 7 שנים הם תקופה יפה , מיצית עצמך בכבוד עכשיו פנה דרך
  חבל על הכסף שתבזבז במערכת הבחירות
  העיר פנתה כנגדך וכל סקר תלוי או בלתי תלוי ימצא כי אינך עובר את אחוז החסימה הנדרש לכהונה נוספת
  לכל היותר תגרד 2 מושבים במועצת העיר , למה לך להתבזות?
  עשה חסד עם שארית יוקרתך והודע כי אינך מתמודד בבחירות משום שהגעת לקצה גבול יכולתך
  תיזכר עם 80 אחוזי התמיכה במועדמותך מהפעם הקודמת ולא תזוהה עם כישלון קשה הידוע מראש
  ראובן שמע לי האזרח הפשוט הגר לו בטבורו של רח' הל"ה
  אנוכי מסתובב בשכונה ומצוי בנבכי אוירת העיר והאמן לי אין משוחחים בשבחך ואני משתמש במילים עדינות
  הודע על הסרת מועמדותך לך עשה לביתך אחרי שנים שוחקות של נתינה לציבור
  וכולנו נאמר ברוך אתה שהיית וברוך אתה שהלכת בזמן

 39. עובד עיריה בכיר הגיב:

  מהמטה של בן שחר כבר מדווחים שהאווירה קשה. בן שחר למי שיודע ומכיר, לא רוצה להמשיך בתפקידו, התפקיד פוגע לו בבריאות ובחיי המשפחה. הגיס דרזיה לוחץ בכל הכח את בן שחר לא לפרוש. לדרזיה יש אינטרס שבן שחר ימשיך ומה גם שהסיוט שלו שהעיר תהיה בידיים של קוניק יריבו המר, גורמת לו ללילות קרים שטופי זיעה.
  כל האורדונים, לזכר המכתש היקר, זה הזמן להתגייס עבור קוניק ולהעיף את הרשעים הנוכלים מהעיר הזו.

 40. תושבת מרכז העיר הגיב:

  אפשר להגיד הכל על ראש עיר אבל כשראש עיר לא טורח כלל להיפגש עם תושבים זה בעיני הכי נורא, לא רק כפיות טובה כלפי בוחריו אלא גם מעילה בתפקידו. גם אני שמעתי על מדיניות הדלת הסגורה של בן שחר במשך השנים הראשונות לכהונתו, אני תופסת את זה לא כי הוא היה עסוק מידי אלא כזלזול בתושבים כמו שאומר הפתגם "הפשפש שעלה למעלה ". ראש עיר שמסרב להיפגש עם תושבים או מתחמק מהם באמתלות שווא הוא ראש עיר שחובה להראות לו את הדרך החוצה מתפקידו, ואחרי שיודח וישב לו בבית יזכר באותם אלה שהגיעו אליו במר יאושם שיפתור להם בעיה והוא סרב לקבלם כשגבה לבו , חטא היהירות קוראים לזה. שישא בתוצאות מעשיו.

 41. איציק ובניו הובלות הגיב:

  רובן קדימה תתחיל לארוז
  אם תרצה יש חברת הובלה טובה שתיקח אותך עם 2 ארגזים וחצי חומר שצברת והתמונות דה לה שמאטע שלך ספיישל עד הביית ברחוב המעין
  נעשה לך מחיר מבצע יאללה תזדרז

 42. שנקין לעניים הגיב:

  בן שחר הוא דינמיקה מתמשכת של כישלון. מריונטה בידיו הגסות של הגיס.
  אם היה יכול היה נמלט מעול התפקיד הגדול עליו 3 מספרים. אך במשפחתו מחזיקים אותו קצר.
  מקוה בשבילו שתוצאות הבחירות ישימו סוף לסבלו ויחזירוהו במהרה למקומו הטבעי בשוק מתווכי הנדלן.

 43. תושב ותיק בעיר הגיב:

  כתבה מאירת עיניים וכל כך נכונה. הסיבה שלא אצביע עבור בן שחר היא שהתמורה שהאזרחים מקבלים אינה עומדת ביחס לגובה המסים. האזרחים לא שפני נסיונות או בני ערובה של ראשי עיר בלתי אחראיים שבמשך שנים גרמו לגרעונות הענק שבעטיים התייקרו מסי הארנונה באופן לא הוגן.

 44. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  בחודש אוקטובר ניקמת המכתש תבוא !!!
  מי שנתן גושפנקה להרס המכתש ילך הביתה
  בוחרים
  רני קוניק בגבעתיים, ישראל זינגר ומשה רווח ברמת גן!

 45. ענת הגיב:

  קנסות על 730 שקל על הפגנה של מישהו??
  אני במקום האיש החביב הזה תובעת את העיריה על נסיון להלך אימים וסתימת פיות, בושה לעיריה כזו… מזל שאינני תושבת גבעתיים, סליחה צפון קוראה. גועל נפש

 46. תושב לא מרוצה בהרצוג הגיב:

  ראש עיר חלש ועיריה שלא מעניקה לתושביה את השירותים ברמה נאותה (ראו עשרות התלונות מתושבי העיר) לא יכולים לקבל מנדט נוסף מהציבור.

 47. רפי לוי הגיב:

  נצחונות על רוסיה ופורטוגל- ואנחנו בהצלבה

  • רפי לוי הגיב:

   כמו הניצחון על יוגוסלביה בבלגרד 1-2 כפול שניים.

   • אדום עתיק הגיב:

    בשביל זה צריך להחזיר את גיולה מנדי וגם "אותך", רפי לוי אחד החלוצים הגדולים שהיו לנו . רצוי גם את חודורוב שבעיטה שלו מרחבה לרחבה ופספוס של הבלם היגוסלבי סידרו לרפי לוי גול בבנגיעה אחת.

 48. בן שחר אאוט!!!! הגיב:

  כל אוהדי הפועל ר"ג כולל עובדי העיריה עובדי הדחק ומהלקקים מטעם חובה לעשות הכל להוריד את בן שחר מהשלטון
  לא תשכח את אשר עשה לך העמלקי הזה עם המכתש שלנו והשקרים שלו

 49. כיכר נח הגיב:

  ראובן בן שחר אסון לעיר
  מאחל לו שגם הוא וגם שטנצלר לא יזכו שיקראו רחוב בעיר על שמם
  אין מחילה לראשי עיר בזיונרים שדרדרו את העיר לזבל

 50. אפלטון הגיב:

  אני לא בעד קוניק או איריס אברהם או כל מועמד אחר, אני רק אנטי בן שחר וחושב שהבנאדם הזה צריך לעוף כמה שיותר מהר. אם היה במקום פתק הצבעה בעד מישהו אפשר להחליף בפתק אנטי מישהו בלי ספק הייתי שם פתק כזה נגד בן שחר,
  זה ראש עיר יענו מכהן אבל יש אנשים שמחליטים בשבילו. למה צריך איש קש בראש העיריה? זהו שלא צריך, מקוה שהטעות הפטלית תתוקן במהרה.

 51. מתגוררת ברחוב בלוך הגיב:

  החוצפה של העיריה לא ידעה גבול בתחילת הקדנציה . העלו את המסים לגובה בל יתואר בלי אישור של משרד הפנים את האישור קיבלו בדיעבד
  באותה תקופת זמן הורידו לפתע פתאום את פינוי האשפה, רגע סליחה אתם מצד אחד ייקרתם את הארנונה וקמה קול זעקה
  אז במקום לשפר את השירותים התחילו לקצץ?
  התושבים שילמו יותר וקיבלו פחות, את זה לא שכחנו אדון ראש העיר.
  דבר שני אני מבינה שבן שחר מבין שהקרקע נשמטת לו מהרגליים עד כדי כך שהעיריה שולחת שיפצוניקים לבצע עבודות בבית ספר בורוכב בשבת !!!
  שבת בבוקר מוקדם עובדים, דופקים קודחים , אנשים מתעוררים ב8 בבוקר. איזה חוצפה
  כשהתלוננו אצל ראש העיר הוא טען שבדק את זה וזאת טעות של הקבלן שעבד על דעת והוא יקבל בראש
  אחרי שבוע קראנו בעיתון שבעיריה נתנו אישור לקבלן השיפוצים לעבוד בשבת בבוקר.
  חוצפה כזו ועוד ראש העיר משקר אותנו בעיניים, איפה האמינות ?
  אז אדון ראש העיר אני לא יודעת אם אתה חושב שאנחנו מטומטמים. יכול להיות שאנחנו פראיירים ששילמנו מסים גבוהים והעיר המשיכה באופן כללי לסבול מלכלוך ומהזנחה אבל בבחירות אנחנו לא נשכח למי להצביע ואני מבטיחה לך אם אתה קורא שאנחנו לא נצביע קודם כל ולפני הכל לך!!!
  היו תלונות של מכרים שלי שרצו פגישה אתך ולא הצליחו להגיע אליך. עכשיו אתה נגיש לכולם כן זה ברור, אתה צריך אותנו ומתחנף אבל אל תבנה שכולם בגבעתיים חולים במחלת הזיכרון.
  להתראות בקלפי
  אני מאחלת לך שאחרי הבחירות תמצא מהר עבודה חדשה, שיהיה לך הרבה זמן לחשוב איזה ראש עיר גרוע היית וכל הטעויות שעשית
  את הקולות שלי ושל משפחתי ושל שכני אתה איבדת!!

 52. צחי ר . הגיב:

  שיפצו אעלק את ככר נח ונו מה נהייה שם ?
  במקום כביש בנו בלטות שכל אחת מהן בגובה אחר בנו באמפר שהורס את הצמיגים בכניסה וביציאה מהככר .השאירו בורות חול למען איכות הנסיעה ושמירה על הרכב וכן עשו המון מדרכות שישתלו בהן פרחים וואלה ממש טיים סקוור בגבעתיים , ועל זה הוציאו מיליונים והרסו פרנסה לחנויות בכיכר .
  אין לי מושג עד עכשיו למה היה צריך לשפץ שם כי הכיכר אחרי השיפוץ ניראת כמעט כמו הככר לפני השיפוץ.. וברחוב בלוך סללו כביש חדש ומדרכות עד לבית מספר 5 . הערבים האדיוטים שעבדו שם גילחו בטעות את הקטע שבו הרחוב פונה ימינה לכיוון ככר נוח אז לא נשארה ברירה וגם שם סללו מחדש אבל מבית 5 ועד להתחברות עם השניים נאדה. מה קרה לראש העיר נגמר הכסף לא יכל לסלול מחדש ולתקן את המדרכות שהתקינו שם ב73 .
  העיקר שארנונה משלמים יותר מסביון .
  בן שחר גם עם חסן נסארללה היה מתמודד מולך הייתי מצביע בשבילו . .

 53. לא שכחנו ראובן הגיב:

  עדיף שראובן יעשה טבלת יאוש לראות כמה ימים נשארו לו לשרוץ בבטלה בלשכה שלו.
  האיש הזה בילה די הרבה בבית קפה זליק שממול העיריה או בויולה במקום לעבוד לטובת העיר.
  ההישג היחיד שלו בקדנציה היה שנהייה מומחה לחומוס, הוא ניגב כמויות יפות ב5 שנים.
  ב5 השנים הבאות יהיה לו מספיק זמן לעבוד על כושר ודיאטה.
  תושבי גבעתיים יעשו את החשבון עם הבטלן ועם הגיס שלו הבריון שהלך מכות עם פומרנץ בישיבת מועצה
  וכמובן השקרים שלו בפרצוף לאוהדי הפועל ר"ג שאותם לא נשכח

 54. תחזית אמת הגיב:

  צריך לשמוע פעילי שטח של בן שחר שמדברים נגדו ולא מאמינים שינצח. השאלה היא לא האם בן שחר יודח, זה ברור מאליו, השאלה היא בכמה הפרש.

 55. מנוי בבריכת רמבם הגיב:

  טוב שיש מי שמזכיר לתושבים עלילות של 5 שנים. גם מרצפות חדשות וכיכרות משופצים לא יכסו שרשרת מחדלי בן שחר ודרזייה, לא קונים שלטון בכמה חודשים של עשיה מהירה לצרכי בחירות, הציבור אולי מטומטמם כמו ששר שלום חנוך אבל בן שחר ישלם ( בכסאו).
  תבדקו אותי בסוף אוקטובר.

 56. מוחמד מואיץ' השווה ל: 1-1 בדקה ה-33

 57. אורדון לא מופתע הגיב:

  שכונת בורוכוב לא שוכחת!
  אני ראיתי בעיניי עובדים של ראובן מורידים שלטים על ההפגנה סביב המכתש.
  ברגע שראובן ראה או יותר נכון שמע על 1000 איש בהפגנה הוא נבהל ועשה קולות של שטיח. האבסורד הוא שהוא באמת מאמין שעשה הרבה להצלת המכתש.
  נכון, לא היו לו הרבה אפשרויות אבל כמו שאנחנו גייסנו כספים ונלחמנו כך גם הוא יכל.
  הצלחנו לעצור את ההריסה בכמה שבועות… העיריה הלכה נגדנו !!! ישבה נגדנו עם אלוביץ. ואני צריך להצביע לו? על העשייה? מה הוא בדיוק עשה? (אגב אלוביץ ויתר… השופט גזר עלינו לשלם הוצאות משפט)
  יש לו עדת מעריצים/ חברים/ אוכלי חינם שטוענים שהוא ראש העיר הטוב יותר.
  אני קורא חלק מהתגובות של מעריצים אלה בבדף הפייסבוק שלו ואם זה לא היה עצוב זה היה מאוד מצחיק.
  שפה עילגת ברמה של כתה ב' , מחמאות אין ספור שאני מכין שקיות הקאה… בסך הכל משעשע . אתם מוזמנים לבדוק.
  ראש עיר יש רק אחד – סטיב קפלן
  אפילו היפיוף יודע את זה

 58. אריה מגבעתיים הגיב:

  פעם אחת ולתמיד צריך להסביר מדוע הרס המכתש היא הסיבה שחייבים להתגייס לשלוח את ראובן הביתה.
  ברור שראובן בן שחר לא האחראי העיקרי ועל פינוי המכתש הוחלט לפני כמעט 30 שנה, אבל כמו שהעניין הזה נגרר כל כך הרבה זמן והקבוצה חזרה לשחק שם, כך, אם ראובן בן שחר היה רוצה, היה אפשר לעכב את הנושא בעוד 10 שנים ולגרום לכך שאלוביץ היה רוצה פשרה בדמות זכויות בנייה חליפיות על קרקע אחרת. אם באמת בן שחר היה אדם אמיץ וישר 100%, הוא לא היה נותן יד לכך שעיסקה מושחתת תצא אל הפועל, גם אם זה קרה לפניו. כל ההסברים של תומכי בן שחר כמו מוטי מרקוביץ לא יעזרו כלום, כי אנחנו לא מטומטמים. ההתנהגות של ראובן בן שחר בתקופת הדיונים בישיבות העירייה, האנטי לאוהדי הקבוצה והנסיונות להשתיק את המחאה מהווים את ההוכחה הברורה שידיו של ראובן בן שחר לא נקיות ויש לו אחריות גדולה לפינוי המכתש, גם אם זה הגלגלים החלו לנוע בתקופת אפי שטנצלר.
  ראובן בן שחר היה יכול להיות אמיץ ולהילחם על הצדק ועל מה שטוב לגבעתיים, אבל הוא התנהג כמוג לב במקרה הטוב ולכן הוא לא ראוי להמשיך כראש עיר ויש כל כך הרבה אנטי נגדו.
  במקום שראובן בן שחר היה ממשיך כראש עיר עוד 20 שנה, פרשת המכתש תסמן את סוף דרכו בקרוב.
  אגב, מעולם לא דיברתי עם רני קוניק, אני הולך להצביע לו קודם כל מכיוון שהוא מתמודד נגד ראובן בן שחר, אח"כ גם מכיוון שהוא אוהד נאמן של הפועל רמת גן ונשמע כמו בחור סימפטי והגון.

  • אורדון גזעי מהכופר הגיב:

   תאמין לי שבן שחר מענין למוטי את הביצה השמאלית , העיקר שסידר לאשתו ג'וב בעיריה
   הוא צריך להראות לבן שחר שהוא תומך בו בפייסבוק אבל אין ספק למי באמת יצביע
   תשאל את החברה שיושבים בטוטו

 59. יושב בכוכבי הגיב:

  הניצחון של קוניק כל כך ברור או אם תרצו התבוסה של בן שחר
  עוד שבועיים תוכלו לקרוא במקומונים תוצאות ראשונות של סקרי אמת
  בן שחר לא יוכל יותר להלעיט את האנשים בשטויות כמו הגדלת הביטחון האישי בעיר

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s