התבוסה החלה ב-2010

גבעתיים נפטרת מהטעות המצערת שנקראת ראובן בן שחר * נצחונו של קוניק סוגר מעגל שהחל בגל המחאה להצלת המכתש

יום יבוא ואתה תהיה ראש העיר. צין עצמון ורן קוניק בחניית המכתש, 2009

יום יבוא ואתה תהיה ראש העיר. צין עצמון ורן קוניק בחניית המכתש, 2010

זרעי התבוסה הכואבת והמשפילה של ראובן בן שחר נבטו במכתש 2010. עמדנו על חומות האיצטדיון באותו ערב של חודש מאי, מביטים במגרש האומלל שהופקר לחסדי סבלים, מאבטחים ורתכים, הגוררים החוצה את תכולתו של מועדון כדורגל ומפשיטים אותו מנכסיו. הנסיונות הנואשים של האוהדים למנוע את הריסת המכתש, הצמיחו תנועת מחאה קטנה שעמדה שעות וימים עם שלטים מול עיריית גבעתיים ובמועצת העיר ובכיכר נח ובכצנלסון-וייצמן ועל יד תיאטרון מספרי הצ'יזבטים, וניסתה לעורר עיר אדישה לקום נגד העוול.

ממגדל השן ברחוב שינקין 6 השקיף עלינו זחוח ונינוח ראש העירייה, שהתעלם ממצוקת האוהדים שאת קולם ניסה לקנות כמה חודשים קודם לכן בהבטחות סרק מגג המכתש, ואחר כך סובב את הגב גם כלפי תושבי שכונת בורוכוב שדאגו מהאסון האורבני המתקרב.

רן קוניק הפך במהרה לאחד מפעילי אותה תנועת מחאה. הוא כבר היה אופוזיציונר מנוסה יחסית, אבל את הקילומטראז' הרציני לראשות העירייה הוא החל מהחנייה של המכתש, שם נפגשנו מספר פעמים לפני ההפגנה הגדולה ביוני 2010, כדי לחלק פליירים ולהדביק מודעות ולגרום לאנשים לצאת מהבתים. חבר המועצה עשה בחריצות את הגזרה שלו – שינקין, כצנלסון, ז'בוטינסקי, המרי. פלייר אחרי פלייר לתוך תיבות הדואר, עבודת רגליים וידיים. מכאן, בין היתר, החל המסע הארוך וכמעט חסר הסיכויים לכיבוש בניין העירייה.

איתו ואיתנו היה צין עצמון, תושב רחוב בן ציון ישראלי, שהפך לרוח החיה, שכיתת רגליים מבניין לבניין לחלק חומר ולהדביק כרזות על לוחות המודעות, ולהסביר לאנשים ברחוב למה הרס המכתש הוא אסון ואיך ראש העירייה מתעלם מבוחריו. עם אכפתיות, נשמה ודבקות במטרה, נעשתה עבודת שטח יסודית. לא סתם הגיעו קרוב לאלף איש להפגנת המכתש. בזכותם של קוניק ועצמון, ותושבים נוספים בבורוכוב וקומץ אוהדים.

המאבק נכשל, המכתש נהרס, אבל זרעי הפורענות כלפי בן שחר נבטו כאן, ולאחר מכן הלכו וצמחו. האש הקטנה שבה התבשלה שכונת המכתש עברה לבעור לאיטה גם ברחובות מרוחקים יותר, בעניינים שלא קשורים למגרש. יותר ויותר תושבים למדו להכיר את פרצופה של העירייה, כמו שלמדנו אנחנו ממאבק המכתש: אטומה, מתנכרת, לא קשובה, לא מעוניינת ולא מתעניינת.

קשה מאוד להדיח ראש עיר מכהן. בלתי אפשרי להדיח ראש עיר שזכה בבחירות הקודמות ב-80 אחוזי תמיכה. סליחה, כמו שתיקן אותי פעם בן שחר, לא 80 אחוז – 81 אחוז. הוא היה אז זחוח והקרין שקט מתנשא. היה לו ביטחון שהוא יהיה ראש עיר לעוד כמה קדנציות. צריך כישרון מיוחד לבזבז קרדיט עצום כזה. בן שחר, מתברר, כשרוני באופן יוצא מהכלל.

בן שחר בראשות העיר היה טעות מצערת לעיר גבעתיים. כעת הטעות תוקנה, ורק אנחנו נישאר עם תחושה של החמצה: עם ראש עירייה אחר – נחוש, לא הססן, שמוכן באמת לשכב על הגדר למען התושבים ולא למרוח בסיסמאות – אפשר היה להציל את המכתש ולמצוא לבעל הקרקע חלופה אחרת בעיר. לפחות מעגל נסגר, גם אם באיחור.

דצמבר 2010 – הפליירים שהופצו בשכונת בורוכוב והגשימו את עצמם

פלייר

ברק טל, שבעבר הפגין נגד בן שחר בעניין המכתש וחש מאויים, חוגג את נצחונו של קוניק

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

88 תגובות על התבוסה החלה ב-2010

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  טופלה תתפטר מההנהלה נגמרו הבחירות מקומך מיותר

 2. ההורים שלי גרים בגבעתיים הגיב:

  ראובן אני מאחל לך שתקום בבוקר מוקדם ותתפוס תור ראשון בלשכת התעסוקה….
  יותר מזה אין לי מה לאחל לך שהיית ראש עיר גרוע שבגרועים
  שלום לך ולא להתראות

 3. שחר של יום חדש בגבעתיים הגיב:

  איזה כיף לקום לבוקר שכולו מהפך… הבדיחה שקוראים אותה בן שחר היה ראש עיר בובה שהנהיג הגיס שלו
  פומרנץ קרא לו בבון והתאבק איתו בישיבת מועצת העיר… אח… היו ימים.
  עם קוניק בטח יהיה משעמם לאללה.

 4. בוקר שמח בטייבר הגיב:

  לא היה לי ספק שהמכתש נקום ינקום בבן שחר שרימה אותנו.
  בוקר טוב לגבעתיים 🙂

 5. ברלה הגיב:

  וואיי וואיי וואיי איזה השפלה לבן שחר, אפילו לא סיבוב שני. שום מאבק הוא לא נתן… הפרש של 11 אחוז ומה יהיה כשיגיעו קולות הימאים שגרים בגבעתיים? אני בטוח שהוא יהיה יו"ר אופוזיציה טוב בן שחר. אה סליחה הוא לא ישאר רגע אחד במועצה האוכל חינם הזה.

 6. אורדון גאה היום הגיב:

  לא יודע עם מר עצמון התחיל במצוה אבל מה שבטוח זה התחיל עם אוהדי הפועל רמת גן בהפגנות ובבלוגים. מי זוכר שדחפו את ההפגנה הראשונה עמוק עמוק בתוך החניה של העיריה שאף אחד ברחוב לא יראה. בהצלחה לרן קוניק אורדון משלנו שניצח בזכות.

 7. עלם חמודות הגיב:

  בוקר טוב גם למוטי מרקוביץ היפה ולמוטלה ביטנר מהביטוח

 8. אדום עתיק הגיב:

  פששש שלוימה, איזה חלוקת קרדיטים . היית יכול לתת את זה לרן כנאום הנצחון. אבל גבעתיים היא לא המכתש (עם כל אהבתנו) ובטח לא אוהדי הפועל ר"ג , גם לא נקמה (?) וגם לא בובות וגיסים . רן לא יחזיר את המכתש ולא ירכוש את זלאטן ומסי לחיזוק ההתקפה של הפועל ר"ג.לרן מחכה עיר עם פחי זבל, ביוב,חינוך, רווחה, קבלנים, מחפשי משרות והנאות,חניה,ניקיון ומדרכות עם קקי של כלבים ועוד ועוד. תם זמן הדיבורים וחגיגות הנצחון ,עכשיו זמן המעשים וכאן יבחן רן ב-5 השנים הקרובות. בהצלחה רן. למען הסר ספק , הצבעתי לרן.

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  נצחונו של רני מוקדש לאוהד הכי יפה של רמת גן, סוכן הביטוח (האם זה צרוף מקרים שהספר נכתב על ידי אוריאל אופק יליד שכונת בורוכוב?) התורם הנדיב והזפת עם המגפון

 10. רועי הגיב:

  הניצחון מוקדש לחבר ההנהלה וסוכן הביטוח מוטי בייטנר שפתח סניף של ראובן בו שחר במועדון
  עכשיו אדון בייטנר הגיע הזמן שתעזוב את מועדון הכדורגל הפועל רמת גן שכל כך יקר לכולנו
  כדי שנהנה בצורה מושלמת מהניצחון של רן

  • טופלה יאללה הביתה הגיב:

   טופלה תעוף יחד עם הבן שחרה הזה וגיסו אתה נון גראטה (אישיות בלתי רצויה)
   והיית אישיות אבל עכשיו אתה גראטה ואפילו גרוטאה כמו בן שחרה וגיסו
   יאללה לא רוצים לראות את פרצופך

 11. אריה הגיב:

  הניצחונות של קוניק וזינגר מוכיחים שבכל זאת צריך לספור את אוהדי הפועל רמת גן שללא ספק עשו את ההבדל בבחירות האלו. בן שחר התרסק מתמיכה בבחירות הקודמות במושגים של סדאם חוסיין בימי תהילתו לאחוז הנוכחי בעיקר בגלל פרשת המכתש שעוררה אנטי כלפיו, לא בגלל שהוא האחראי העיקרי, אלא שלא עשה את המינימום המתבקש למען הצדק ולמען תושבי העיר בנושא הזה. זינגר, שנחשב בעבר למועמד חלש ולא כריזמטי זכה בתמיכה של כל אוהדי הפועל רמת גן וזכה בבחירות.
  הפועל רמת גן, בתקופה פוסט ארקין, זקוקה לתמיכה עירונית משמעותית. לא תמיכה מושחתת ולא מופקרת, אבל לא האפס הגדול שהיה בעבר. אני מצפה לראות בעיקר תמיכה משמעותית בכל נושא המתקנים.

  • בלהה זוהר הגיב:

   אין יותר מאושרת ממני
   בלהה זוהר

   יום מאושר ביותר

   • בלהה זוהר הגיב:

    כמו שנאמר: כל כלב בא יומו. ואכן היום הזה הגיע, ליום לו ציפינו כבר כמה שנים. אדון בן שחר היקר, רצינו להגיד לך שאין מאושרים מאיתנו, משפחת זוהר.
    ולך רן, המון הצלחה ויישר כוח. מאיתנו בלהה וללו (הלל) זוהר.

 12. חיים גרינפלד הגיב:

  בוקר טוב גבעתיים!

  להזיז ראש עיר מכהן! לא פשוט בכלל. כל הכבוד לרן, ואושר גדול!
  הצלחתך מובטחת רן, ולא רק בגלל שיותר גרוע לא יכול להיות.
  ובאשר לבן שחר ולמכתש לא נותר אלא לצטט את מילותיו האלמותיות של יוסי גמזו: "יש אנשים עם לב של אבן, יש אבנים עם לב אדם."
  בהצלחה, רן קוניק.

 13. אוהד אדום ואורדון אמיתי הגיב:

  אין יותר סיפוק אורגזמה והתעלות הרוח הלב והנפש מניצחונו של רני היקר ותבוסתו של האומלל בן שחר את דרזיה!
  אוהדי הפועל ר"ג שקוניק חלק מבשרם נתנו את הטון והדחיפה לניצחונו של קוניק ולסילוקו של הרודן האומלל וחסר האישיות בן שחר ושאר חבר מרעיו, אנשים כמו בייטנר או מרקוביץ וחבריהם שתמכו ללא לאות לבן שחר צריכים מאד להתבייש ולהסיק מסקנות אישיות כולל שקילת עזיבת הפועל ר"ג, המכתש – אוהדי ר"ג- הצדק – האמת- ההגינות ורוח האורדונים ניצחו את כל הרשעים/תומכי בן שחר/קומבינטורים/דרזיות למיניהם ובפרט את ראובן בן שחר שמתחיל היום לארוז את כל הקרטנים בדרך ללישכת העבודה בר"ג-גבעתיים, המון מז"ט וברכות מעומק הלב לישראל זינגר את משה רווח בע"מ אשר היכו בנוק אאוט את כרמל שאמה וכבשו את ראשות העיר רמת גן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  מהיום שני ראשי העיר ר"ג וגבעתיים הם : אדומים,אורדונים מעומק הלב,אוהדי הפועל ר"ג בדמם,ואנשי מוסר וערכים!

  המכתש ז"ל מזיל דמעות של עושר היום עם שאר אלפי אוהדי ר"ג והמכתש שעדיין בוכים עליו וכניראה ייבכו לנצח!
  אנשי מערכת הפועל ר"ג בהווה ובהנהלה שתמכו בבן שחר צריכים לשקול ברצינות את עזיבתם מהמועדון שלנו !

  קוניק וזינגר, אחים אתם, כל אוהדי הפועל רמת גן עימכם באש ובמים, והגיע העת שתיבנו לנו כעת "מכתש חדש"
  שזה צו השעה!!!!!!! ושתיתמכו בהפועל ר"ג כדורסל וכדורגל בתקציביםגדולים כפי שהבטחתם לנו שנים!!!!!!

 14. רע רע רע הגיב:

  כל כלב בא יומו.
  לך הבייתה ראובן ושלא נראה יותר את הפרצוף שלך בעיר

 15. לא הצבעתי בגבעתיים הגיב:

  לא נורא בן שחר, הוא יכול לפתוח חנות קטנה לכפתורים וכריות, יש חיים אחרי עירית גבעתיים ואם להיות כנים נודה שלא התאים לתפקיד ושהגיס והמשפחה היו המפעילים שלו, בובה על חוט אפשר לקנות בחנות , לא צריך עוד אחת שתשב בעירייה על חשבון משלמי המיסים.
  לקוניק אאחל בהצלחה, בהכירי אותו מעט בטוחני שיהיה ראש עיר ל20 השנים הבאות.

 16. קשיו הגיב:

  איפה מוטי מרקוביץ שרצה להתערב על אלפי שקלים שבן שחר מנצח?
  לא נורא מוטי היפה אני בטוח שקוניק ישאיר את אשתו בעיריה אחרי שבן שחר סידר לה ג'וב ורק בגלל זה הבעל התנדב לשבח אותו על דברים שלא היו ולא נבראו, מוטי יצא חנפן ומלקק אחוריים אבל שטויות העיקר שיהיה בריא

 17. תושב הרצוג הגיב:

  יום נפלא לכולם
  גבעתיים הצביעה בגדול למרות האחוזים הנמוכים של שיעור ההצבעה. הציבור אמר לא לבן שחר ורץ לזרועות קוניק שהיה אלטרנטיבה ראויה והוכיח את זה באופוזיציה תקיפה בהתנדבות במשך שנים, ראוי שעכשיו דמותו כמוהו תשב בראשות העיר.
  תודה לכל הפעילים והמתנדבים שלקחו חלק בקמפיין נפלא שמטרתו היתה גירושו של ראש עיר עצל ונירפה.
  מזל טוב גבעתיים!

 18. היה וראה הגיב:

  יצא לי לעבוד קצת בשבוע האחרון בקרבת פעילי מטה קוניק ואני רוצה לומר שאת הקמפיין שהוא עשה צריך ללמד בפקולטות גבוהות לאנשי שיווק ואסטרטגיה איך מובילים מערכת כמעט נקיה מהשמצות , נצמדים לעובדות וזוכים באמון הקהל.
  כה לחי רני קוניק. אתה התקווה החדשה של העיר הנפלאה שלנו שלצערי הרב בשנים האחרונות דרכה על מקומה.

 19. אוהד מהשורה הגיב:

  חבל שהפועל ר"ג הימרה על הסוס הלא נכון ועזרה לבן שחר במסע שלו. אני מקווה שהם עכשיו יזחלו לקוניק ויבקשו סליחה והוא לבטח יסלח להם כי הוא לא נקמן כמו אנשי בן שחר.

 20. בהצלחה רני הגיב:

  לקוניק יש נקודת התחלה טובה מאד -בגלל שאינו נשוי אין לו גיס שיגיד לו מה לעשות
  🙂

 21. לקרוא את יעל הגיב:

  העתקתי תגובה של יעל הראל מהפייסבוק של בן שחר

  Yael Harel: הכרת תודה??!!! אנחנו צריכים להוקיר אותך ולהכיר לך תודה??!! על מה בדיוק? על הארנונה הבלתי נסבלת שתמורתה מה בדיוק קיבלנו? גינות מוזנחות, מתקנים ישנים וחלודים בגינות "משחקים", על כך שלילדים אין מקום להסתובב בו בערב מלבד הרחבה של הקניון? על כך שאין שום מגרש מואר בערב (כמו בכפר סבא למשל) שילדים יכולים לשחק בו?? על כבישים רעועים ומתפרקים כמו למשל ברחוב טייבר??? על כך שהניקוז סתום ובגשם הראשון אי אפשר היה לחצות את הכביש? מעולם לא ראיתי אותך מסתובב ברחוב. את רן קוניק לעומת זאת, כל שבוע הייתי פוגשת במקרה, מתרוצץ, מחוג בית אחד לשני, הולך ומדבר עם תושבי גבעתיים, יושב בבתי קפה עם תושבי גבעתיים, או סתם עומד ומדבר עם אנשים, מגיע לאירועי ספורט על בסיס שבועי (!!!!) , משחקי כדורסל, כדורגל, אתה הגעת אך ורק להצטלם עם הגביע – כאילו שהיתה לך יד בכך שהפועל ר"ג זכתה בגביע, כאילו שההשקעה שלך בהפועל ר"ג היא זו שגרמה לכך שלקחנו גביע. מעולם לא פגשתי אותך כך סתם ברחוב. לא בתוך עמך ותושביך ישבת, כי אם בקרב גיסיך ובקרב אלו שהיה לך נוח להיות בקרבתם. לא טרחת להסתובב בעיר מעולם ולדבר עם אנשים. וכל פעם שכן היית בקרבת תושבי גבעתיים, תמיד מוקף גברתנים שהיו משתיקים בצורה אגרסיבית את כל מי ששאל אותך שאלות קשות!! 5 שנים חיכינו ליום הבחירות, ואתה עוד רוצה שנוקיר לך תודה?? אולי גם נשתחווה בפניך וננשק את רגליך הקיסריות??!!! והמכתש – לא נשכח ולא נסלח לך לעולם!!! ואם היה בי שמץ רוע כמו הרוע שלך כלפי תושבי העיר, הייתי מתייגת אותך עכשיו על תמונה של מודעות דרושים בעיתון.

  • עוזי פרל הגיב:

   יעל, כל הכבוד!!! כל מילה שלך בסלע!!! תיארת באורח עדין לא מתלהם אך חד וברור
   את אפסותו של בן שחר את משפחת דרזיה ואת גדולת אישיותו הצנועה ומדהימה של
   קוניק שהוא אחד משלנו אורדון מסור ובחור עם לב פאסון נועם תרבות ואהבת בני אדם!

 22. אלי הגיב:

  הנהלה יקרה

  תעיפו את טופלה הביתה לא מגיע לנו חבר הנהלה כזה

 23. על טופלה הנמושה הגיב:

  טופלה יקר עכשיו נראה אותך רץ בחנופה אחרי קוניק כדי שיאריך לך את הביטוחים שאתה עושה לעובדי העיריה
  אופס טופלה , תסתכל בראי
  הלשון הדביקה שלך נהייתה חומה לגמרי

 24. חיים גרינפלד הגיב:

  יעל – כולי התפעלות.
  שאפו ענק.

 25. אורדון תושב בורוכוב הגיב:

  חייב לציין כי פעילי שכונת בורוכוב להצלת המכתש לא אכזבו.
  למי שלא מודע לסיפור, בבית המשפט ישבנו מול היזם (אלוביץ) והעיריה( שתבעה אותנו על הוצאות בית המשפט.)
  בגלל הפגיעה באינטיליגנציה, בגלל הזחיחות, שימת הז..ן ,קריאה לשוטרים ידענו שאנחנו עם קוניק עד הסוף.
  לא הצלחנו לעצור את רוע הגזירה אבל למדנו כמה דברים.
  תודה לעצמון איה גילי סינדי וכל מי ששכחתי
  בקלפיות בבורוכוב רני הוביל בבטחה.

 26. צחי ר . הגיב:

  יום שמח במיוחד .
  הסמרטוט הלך לפח הזבל של ההיסטוריה העירונית .
  ואגב יש הנהלה של קבוצה מסויימת ברמת גן שחוץ מלהוסיף את השם של ראש העיר על החולצות עשתה הכל בשביל שירגיש לשון נעימה בתחת .
  אולי גם שם כמה צריכים ללכת …. הביתה .

 27. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  אתמול הועף ראש עיריית גבעתיים בבושת פנים מתפקידו אתמול סגרו אוהדי הפועל רמת גן חשבון הנקמה הושלמה

  וַיִּבְקַע אֱלֹהִים אֶת-הַמַּכְתֵּשׁ אֲשֶׁר-בַּלֶּחִי, וַיֵּצְאוּ מִמֶּנּוּ מַיִם וַיֵּשְׁתְּ, וַתָּשָׁב רוּחוֹ, וַיֶּחִי; (שופטים, טו, יט)

 28. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

 29. יוצאים לדרך חדשה הגיב:

  בן שחר היה עלבון לאינטלגנציה של גבעתיים, הבעיטה שחטף וההשפלה אני מקוה שיגרמו לו לעזוב את העיר ולעבור כמה שיותר רחוק, כן הוא והגיס שלו וכל המשפחות שלהם

 30. אורדון גבעתיים הגיב:

  מברוק לרן קוניק על ההישג הלא רגיל. אם אני הייתי במקומו הייתי סוגר את בית שרת בפני מחלקת הנוער על מה שעוללו לו בכל החודשים האחרונים. שבקבוצה ירוצו אחרי בן שחר שהבטיח להם הרים וגבעות ללא כיסוי, בושה למועדון הטהור עלק שהעמידו עצמם לרשות האיש שהשתין עליהם מהמקפצה, גועל נפש של ניהול, תקעתם סכין בגב של קוניק שכל השנים היה אורדון בלב ובנפש. לפחות תלכו אליו ותבקשו סליחה במיוחד חבר ההנהלה המתרפס שאחראי על מחלקת הנוער, גם כן קבוצה טהורה הגעלתם לי את הנשמה, אף הנהלה בחיים לא היתה מתנהגת כמו שהתנהגתם לאוהד מסור משלנו שרץ לעיריה ואתם במקום לתמוך בו הלכתם והשפלתם את עצמכם אצל בן שחר

 31. המתרפסים בע"מ הגיב:

  אני יכול לגלות שכל אלה מאוהדי הפועל ר-ג שתמכו בבן שחר מתחילים בזחילה אל קוניק, ואם בשעות האחרונות הוא קיבל איחולים מחברי ההנהלה בקבוצה שלא ספרו אותו הנה אפילו מוטי הלקקן יפה התואר מכיכר נוח שלח לו מסרון ואיחל לו מזל טוב בתקוה שיבין את הרמז ולא יגרום לפיטורי אשתו מהעיריה

 32. יש רק ראש עיר אחד שעובד בשבילך הגיב:

  קוניק אין בן שחר אאוט וקאפוט וגבעתיים החדשה
  עיר ללא אלימות מילולית
  עיר שלא סוגרים ישיבות מועצה בפני הציבור
  עיר שלא הולכים מכות בישיבות מועצה
  עיר שלא מזמינים משטרה לישיבות מועצה
  עיר שלא מפטרים נהגי מוניות שמדברים נגד ראש העיר
  עיר שלא דופקים דוחות לאזרחים שרוצים למחות ולהפגין
  עיר שלא דופקת לאזרחים היטלי כיבוי כדי לממן מכבי אש
  עיריה בשקיפות מלאה
  עיר לא מלוכלכת ומוזנחת
  ראש עיר שפועל במרץ מבוקר עד לילה למען העיר והתושבים
  ראש עיר שלא מתעלם מהאזרחים
  ראש עיר שלא משתמש במנגנון לקדם את עצמו
  ראש עיר שלא ממנה קרובים וחברים שלו לתפקידים
  גבעתיים מנובמבר 2013 עיר נקיה בכל המובנים
  ברוך הבא רן קוניק

  • בן שחרה חתיכת אפס מושחת יאללה הביתה קישתתתתתאאאא הגיב:

   בן שחרה קיבלת נוק אוט בראש אתה וגיסך המושחת יאללה עופו מהעיר
   פליי פליי פליי עופו חזירזרים

 33. מ- ה -פ-ך הגיב:

  עכשיו קוניק התראיין בערוץ 2 "הציבור בגבעתיים אולי אדיש אבל לא מטומטם"

 34. יאיר הגיב:

  טופלה היקר אם נשארה לך טיפה אחת של כבוד כך את עצמך ועזוב אותנו לא צרכים חבר הנהלה כמוך .רמסת לכלכת פרצופך האמתי נגלה לכל אדם שפל חסר בושה שחרר אותנו ממך ,דרך אגב גרמת לראובן נזק יותר מאשר תועלת,ולך רן קוניק כל הכבוד על ההישג האדיר מקווים שאנשים כמו טופלה לא ימצאו את עצמם יותר בשום שרות בעיריית גבעתיים.

  • יש עתיד הגיב:

   לקוניק- תאמין לי הביטוח של ענב שווה יותר , הוא לפחות לא צבוע מתלקק כמו טופלה. תפנה אליו כשתתחיל בתפקידך ולא תצטער.

   • דודי הגיב:

    רן היקר
    טופלה הצבוע והמתלקק אסור לו להישאר יום אחד נוסף בעיריה
    גם במועדון הכדורגל אסור לשכוח את ההתנהגות הזולה של המאכר
    מקומו לא איתנו

  • טופלה חתיכת אפס לקקן מגעיל ושפל הגיב:

   טופלה הביתה חתיכת אפס לקקן מסריח הביתה קישתאאאאאאאאאאא
   הלוואי תפשוט רגל יאפס מלוקק

 35. סביח הגיב:

  דרוש בדחיפות מנתח כירוגי לניתוק הלשונות של מרכוביץ וטופלה מהישבן והביצים של הרשלה שחר

 36. אדום עולה הגיב:

  מסכים עם הנאמר בכתבה שהיה לנו חרה של מזל להיתקע עם ראש עיר שלא מסוגל לקבל החלטות קשות ולא רצה לעשות כלום בשביל המכתש. כאורדונים תמיד סבלנו ממזל נאחס לאורך כל ההסטוריה למרות שלקחנו אליפות ו2 גביעים, בסוף אנחנו בעלי בית כאורחים של וינטר במקום להיות בלבתים במגרש הנצחי שלנו עד שבאו הכלבים מהעיריה וחירבנו את הכל.
  שלום לך בן שחר ולא להתראות.

 37. התנהלות נכונה הגיב:

  מה ציפיתם שההנהלה של הכדורגל תתמוך במי שעדיין לא נבחר? הרוב שם רצה ותמך בקוניק וזינגר רק לא הוציא את זה החוצה כי במקרה ובן שחר היה ממשיך או כרמל שמה נבחר היינו אוכלים לקרדה .
  מה שטופלה עשה לא היה מתאים אבל זה מים בנהר. היסטוריה.

 38. ביי ביי רובן הגיב:

  התוצאות של הבחירות מאתמול מדברות בעד עצמם.
  העיר התחילה להבאיש כמו ריח הקקי של הכלבים בגן הזיכרון.
  הצדק נעשה ומי שאחראי למחדלים גורש הביתה.

 39. כל הסיבות לתבוסה הגיב:

  בשם התושבים ששילמו מסים גבוהים רצח בלי לקבל תמורה
  בשם הגמלאים שבשנים האחרונות לא נעשה בשבילם כלום
  בשם רוכבי האופניים שביקשו שבילים ולא זכו למענה
  בשם אימהות לילדים שנאלצו לשחק בגינות מזוהמות
  בשם זוגות צעירים ילידי העיר שנאלצו לברוח בגלל מחירי הנדלן
  בשם חופש הביטוי שקיבל שטוזה לפנים
  בשם האזרחים שלא הצליחו לפגוש בך
  ובשם אוהדי הפועל רמת גן

 40. מריונטות הגיב:

  תרדו מבן שחר, לא הוא אשם. אשם מי שהריץ אותו לעיריה וניהל אותו 7 שנים מאחורי הקלעים. בן שחר סה"כ בחור טוב שהמשפחה שלו הריצה אותו כמה שנים. בלוף אי אפשר להסתיר יותר מידי זמן. גם ה40 אחוזים שקיבל עכשיו זה מספר יפה בשביל שלומיאל כמותו.

 41. פופאי נקמת המכתש 2013 !!!!! הגיב:

  תוצאות סופיות
  גבעתיים: רן קוניק 50.6%, ראובן בן שחר 39.8%, איריס אברהם 9.5%

  רמת גן: ישראל זינגר 52.4%, כרמל שאמה הכהן 37.8%, אלי מוסרי 3.0%, צביקה ניר 2.9%, דוד מנע 2.3%, אריאל נודלמן 1.2%, רמי גני 0.4%

 42. המשורר של גבעתיים הגיב:

  אוי ראובן ראובן….
  כואב הלב עליך כואב
  איזה ראש עיר תותח היית
  כמה עשית כמה פעלת
  את המכתש הצלת
  את העיר ניקית
  את המיסים הוזלת
  איך איך עשו לך ככה
  בני עוולה התושבים איחסה פויה
  ימח שמם של הרעים
  ראובן ראובן כואב הלב עליך
  לא היה ולא יהיה ראש עיר כמוך
  כולי שטוף צער ודמעה
  אני לא מפסיק לבכות איך נפלת
  כל האזרחים שקרנים
  אמרו שיצביעו בשבילך
  הפילו אותך הזבלונים
  אתה אלוהים ראובן
  הם לא שווים את הקרסול שלך
  אני ביגון כבד עליך
  אתה איש נקי וישר כמו סרגל
  הדמעות שלי לא מפסיקות לרדת
  באמא שלי הטישו נגמר
  שמש מדוכאת שוקעת
  ואני עצוב עליך עצוב
  תיכף יבואו דודו אהרון וסרנגה
  נחבר לחן יפהפה למילים
  נזמין אותך להופעה בקיסריה
  נשיר איתך את השיר הזה המהולל
  אוי ראובן ראובן
  הלב שלי נורא כואב
  היית גדול מהחיים
  לא היה ולא יהיה ראש עיר כמוך
  אני ילך למקלחת לשטוף קצת פנים

 43. פראבדה הגיב:

  שימו לב לדמוקרט הגדול באתר הקבוצה
  בסוף הכתבה
  http://www.hapoel-ramatgan.co.il/2013/10/22/%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%93%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%A8-%D7%91%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%94%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94/
  של דברי דולינר לאחר הראיון של גילרוביץ אצל מן כתוב באותיות קידוש לבנה
  לא ניתן להגיב למאמר זה !

  ואכן האיש והפראבדה שלו הצליחו
  אף אחד לא הגיב

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   זה ככה בכל המאמרים- ממש לא חדש.
   הסיומת הזאת קבועה כי ככה הוחלט
   והאתר של הקבוצה לא רוצה להתלכלך ברפש כמו שיש פה בבלוג

   • פראבדה, ל-10:00 הגיב:

    ל-משתמש אנונימי (לא מזוהה)
    24 באוקטובר 2013 בשעה 10:00

    ניסית להיות חכם וצודק ויצאת טפש וטועה
    אז אולי האיש מהפראבדה – ירון בר לב – החליט לסגור אפשרות לתגובות בפוסט הזה שמתחנף לדולינר אבל תחילה הוא השאיר עדיין את האפשרות להגיב באמצעות הפייסבוק שכך המגיב מזוהה
    ובאמת נכתבה תגובה אחת (לפחות) באמצעות הפייסבוק אבל האיש והפראבדה מחק את התגובה ואז נזכר לסגור את האפשרות להגיב על הפוסט דרך הפייסבוק
    אגב, התגובה באמצעות הפייסבוק לא היתה רפש ולא לכלוך אלא תגובה סבירה ביותר של אדם מבוגר ומוכר

    ככה הם החיים בפראבדה
    כשמתחילים אי אפשר לדעת עד היכן זה מגיע
    תשאל את רועי נמיר המכה על חטא

 44. מוטי הגיב:

  טופלה תתפטר מההנהלה לא מגיע לנו אחד כמוך
  אני מאוד מקווה שרן לא ישכח את ההתנהלות של הלקקן והאינטרסנט
  וישלח אותו לבן שחר

 45. הזוי הגיב:

  הנהלה מבישה גנבו את הכסף חזי מרויח 35000 הוברמן 20000 ולא רק זה הביא את הליצך אבי קמר הסגול אוהד הכח שמרויח 10000 כל חודש כמה שחקנים יכולנו להביא בכסף הזה?

  • תשובה להזוי הגיב:

   אתה צריך טיפול דחוף אל תזניח כי מצבך מידרדר
   הוברמן עובד בהתנדבות ללא שכר תבדוק כמה היועצים המשפטיים קיבלו בעבר (מאות אלפי שקלים)
   אז אל תזרוק סכומים באויר ללא ידיעה ותתנצל בהקדם

 46. נכתב מקפה זליק על אייס קפה ומאפה פריך הגיב:

  בוקר שני עם עיר נקיה מניהול של המשפחה. בן שחר יושב בלשכתו ולא מבין איך ככה עשו לו המסכן… כל יועצי התדמית שלו שקיבלו מאות אלפי שקלים מהקופה הציבורית והבטיחו לו הרים וגבעות מיהרו להסתלק עם הכסף שקיבלו, את החשבון ישלמו תושבי העיר. לקוניק מחכה הרבה עבודה כדי לנקות את העיריה מתחלואיה. בהצלחה רני!!

 47. מנתח מערכת בחירות הגיב:

  בן שחר מעולם לא היה חבר מועצה באופוזיציה ולא עבד אף פעם בהתנדבות ומימן מכיסו את הפעולות שלו, את השררה הוא קיבל על מגש של כסף. היתה לו אחלה משפחה תומכת שניהלה אותו ואת ענייניו והוא הרגיש יוצא מהכלל מצוין על הכסא. היה בטוח שהרחוב שלו כי דאגו לטפטף לו שלמרות הסקרים הצמודים הוא ינצח בקלפיות והתושבים מכירים לו תודה וכל הבולשיט הזה שיועציו רשמו בלי סוף בדף הפייסבוק שלו. אפילו בן שחר האמין להם. הטראומה שקיבל מהתוצאות היתה גדולה מאוד ואין לקנא בו. אשמים אלה שמקיפים אותו שנתנו את ההוראות בעיריה וסיפרו לו מעשיות, אגב ידוע לי על מנהלי מחלקות ואגפים שלפעמים התקשרו ישר למקורבים של ראש העיר לשמוע מה עליהם לעשות כי הבינו שלא בן שחר מחליט. בן שחר ביסודו איש טוב אבל לגמרי לא מתאים לו תפקיד של ראש עיר, הוא לא מנהל ולא מנהיג. את זה גם התושבים ראו והבינו בסוף.

  • אורדון מחייך בלי סוף הגיב:

   ראובן לא אדם רע ולפי מיטב הבנתי לא דבק בו רבב.
   הבעיה היא שהוא מנוהל ולא מנהל.
   הוא לא בדיוק ידע או יודע מה הולך בעיריה ולהרבה אנשים זה היה נוח. מתחיל בגיסו ועד לאיש והמגפון.
   עשו מה שרצו כי ידעו שביום פקודה יגיעו מספיק אנשים להצביע עבור ראובן.
   מסתבר שכמו שרני אמר.. התושבים אדישים (אחוז ההצבעה היה כ 40-43% ) אבל לא מטומטמים (למעלה מ50% הצביעו לרני) הקטע המצחיק הוא שגם אם נעביר את הקולות של איריס לראובן – עדיין רני זוכה בכ 200 קולות!
   ראובן האמין ביועציו…לא בדיוק עשה עבודת שטח וכך זה נראה.
   רני התחיל לעבוד בשטח עם המתנדבים מתי שראובן ישן בבית שנת ישרים…
   ראובן ויועציו מעולם לא יזמו אלא פעלו בתגובה…
   הציבו חברים, עובדי עיריה, משפחות וסתם אנשים שעשו להם טובה להציף את המייל בסיסמאות.
   השורש ע.ש.ה כיכב בכל תגובה " ראובן איזו עשייה" "כל הכבוד ! ראובן שינה את פני העיר. הוא עושה עשה ויעשה" ואז הגיעו כמה כוכבים כמו סוכן ביטוח סטייל שוקה (לא טופלה) עם עוד דמות פקטיבית והתחילו להכפיש את רני. המילה פינגפ פונג ואפסנאי בצבא חזרה על עצמה לא מעט פעמים.
   אני אישית לא הגבתי… ידעתי מאיפה הכל נובע אבל יש דבר שנקרא צנעת הפרט ולכן לא אמרתי דבר.
   מי שהלל את ראובן בפייסבוק היו עובדי עיריה, בני משפחותיהם, ספקי שירות וכאלה שעשו להם טובה כמוש אומרים… הקלה פה הקלה שם… וכמובן אלה שעשו טובה לילדים שלהם. הכל בסדר הכל לגיטימי.
   הגדילו לעשות שם זה להביא את ראש הגדוד מהצופים כדי להביא את הנוער להצביע לראובן (השמועה היתה שהצעירים הולכים עם רני). לקוח ילד טוב גבעתיים נתנו לו משכורת והוא שימש כעוזרו של ראובן. הילד ילד טוב אני בטוח! יחד עם זאת עדיין ילד. החברים של הילד התחילו בהכפשות דיברו על גבעתיים כאילו הלכו לקולנוע נוגה אורלי וסטודיו שהיו קטנים….
   לכן, הנצחון של רני כל כך מתוק!
   סתימת הפיות ושלטון האיומים איננו.
   אני יודע שבפני רמי משימה לא קלה…לא אתפלא אם מערכות הגריסה עובדות שעות נוספות בעיריה …

   מעניין יותר מהי תגובת יו"ר ועד העובדים?
   הוא תמך בראובן?
   אגב, לשמוע את התושבים או את השטח זה לא לשמוע מה קורה בבתי קפה ותחנות טוטו.

 48. פיוטר הגדול הגיב:

  על בן שחר ניתן להגיד שהוא דוגמא מופלאה לממשות של הפיטר פרינסיפל.

  אבל מה, תושבי גבעתיים עלו על זה והיו חכמים.

 49. U הגיב:

  לפני המשחק עם אום אל פאחם יוקרן במגרש הסרט "אנה ערבייה".

 50. הצעת עבודה הגיב:

  שמעתי שבגזברות העיריה צריכים עובדים בחצי משרה. מכיוון שבן שחר מתפנה בקרוב חשבתי מה רע שקוניק יהיה אדיב ומתחשב ויציע את התפקיד לבן שחר. ראובן אוהבים אותך.

 51. גולומב הגיב:

  בן שחר היה החוליה החלשה של העיר גבעתיים, לא התפלאתי לראות שהאיש לא מבין איפה הוא חי. כל השנים היה בטוח שהוא לפחות טדי קולק. ראש עיר כה מנותק לא היה המון זמן.

 52. רק קוניק הגיב:

  כיף היה לראות היום את קוניק בעמוד ראשון של ידיעות אחרונות ושהגולם וגיסו יתפוצצו להם

 53. יהורם איתן הגיב:

  הורם איתן אל תשכחו את תרומתו הגדולה של -שלמה מן-האיש שהוציא את כולנו לרחובות וחיבר הרבה דמויות ידועות היום בתרומתם לעוול שנגרם לנו עם המכתש.שלמה מן אחראי באופן בלעדי לכל ההפגנות,התכנסויות בישיבות מועצת העיריה,החתמת תושבים בכל חלקי העיר והחדרת הנושא לתיקשורת מקומית וארצית.כמו כן פרגנו גם לדובלה המכונה פופאי המכתש מגבעתיים

 54. צריך להגיד את האמת על הכשלון של ראובן בן שחר הגיב:

  כן כן, הכשלון של ראש העירייה לשעבר גדול הרבה יותר מאשר הנצחון של רן קוניק – ראש העירייה החדש.

  הכל החל כשראובן בן שחר נכנס למלחמת עולם נגד אוהדי קבוצת הכדורגל הפועל ר"ג גבעתיים. אף אחד לא האשים אותו שהקומבינה סביב המגרש והפיכתו לנדל"ן לבנייה – אגב, בניגוד מוחלט לעובדה שהשטח נתרם לפני עשרות שנים ע"י תושבי שכונת בורוכוב למען הציבור – אבל הוא במעשיו שלו שהיו בניגוד מוחלט להבטחות שנתן בעניין, הצליח לעורר את חמתם של אלפי תושבי בורוכוב והאיזור כמו גם אוהדים רבים של קבוצת הכדורגל המפוזרים בכל העיר ולרבים מהם קשרים ענפים עם התושבים.

  שיא הזלזול בתושבים ע"י ראובן בן שחר היה כשהתושבים החלו במסע משפטי בעד הצלת המכתש, ובעצם בעד נסיון להצלת האיזור מאסון אורבני עם הבנייה המסיבית באיזור בעל בניינים נמוכים ותשתיות תחבורתיות ואחרות מאוד בעייתיות ברחובות קטנים ומאוד צפופים, אז ראובן בן שחר הודיע לכולם שהוא כראש העירייה והעירייה עצמה יפעלו משפטית כנגד אותם תושבים בתואנה שהם גורמים נזק לעיר ובנוסף נזק לטייקון שעלול לתבוע את העירייה.

  ההתנהלות הזאת שלו הוכיחה חד משמעית מי האיש ומה האג'נדה שלו.

  ועדיין לא נאמר דבר על התנהלותו בהקשר של יחס לתושבים – בעצם חוסר יחס שכן רק בשנה האחרונה כשהריח בחירות החל לחייך לתושבים, פתיחות – הוא סגר ישיבות מועצה בפני התושבים בכך שדאג שהחדר הקטן יהיה תמיד מלא באנשים שלו וזימן לא פעם משטרה כנגד תושבים שרק רצו להביע את מחאתם, התעללות באזרחים כמו נהג המונית שהוא דרש שיפטרו אותו מהתחנה ליד העירייה וכמו אותו אזרח שעשה מחאה אזרחית שקטה במשך חודשים כנגד עוול שלטענתו נגרם לו ע"י העירייה ואותה עירייה דאגה שהוא יקבל דו"ח עם קנס שוב ושוב ועוד ויש עוד הרבה – נסו בגוגל.

 55. דפר ממעיין הגיב:

  בן שחר התהלך כל התקופה שלו נפוח ומלא מעצמו אבל בתכלס היה ראש עיריה גרוע, כדי להסתיר את זה הוא הקיף את עצמו ביועצי תקשורת שדאגו לספר לכולם שהוא עילוי.

 56. הורה לשני ילדים במחלקה הגיב:

  הזוי כשמך כן אתה .אני לא יודע מאיפה הבאת את הסכומים שמרווחים ראשי המערכת משה הוברמן לא מרוויח אגורה חזי מרויח בצדק אבל לא הסכום הנקוב לגבי אבי קמר מענין למה לא קראת לו ליצך ואוהד הכוח כשהוא ומשפחתו תרמו למחלקת הנוער 200000 ש"ח עבור שיפוץ מחלקת הנוער במכתש יחד עם אימוץ כל מחלקת הנוער,בטוח שאתה לא תרמת אגורה שחוקה אחת אני לא מדבר על העבודה שהוא עושה מבוקר עד ערב לטובת מחלקת הנוער .

 57. יאיר הגיב:

  הזוי כניראה אתה מבוטח אצל טופלה .

 58. :11 הגיב:

  ?אפשר לקבל הסבר מה עשה טופלה, למי הוא ליקק ולמה כולם שונאים אותו פתאום

 59. גבעתיים חוזרת לתושבים הגיב:

  לשלמה מן- תודה מכל הלב על התרומה שלך ב5 השנים האחרונות עבור המכתש ולהפלת בן שחר

 60. קוניק ראש העיר הגיב:

  לצערי הרב גבעתיים נרדמה לכמה שנים וכשהתעוררה גילתה עיריה עם גרעון בשמיים, מיסי ארנונה גבוהים, השקעה בחינוך במקום 50 ורחובות מוזנחים מבחינת תשתית ונקיון. עכשיו תתארו לכם שמול בן שחר הייתה רצה רק איריס אברהם שגם היא שותפה היתה למחדלים כסגניתו ולא רן קוניק שהחל בקמפיין שלו לפני כמה שנים וחרש את העיר בחריצות אין קץ?
  תודה לך רני היקר שהעמדת אלטרנטיבה מול ראש עיר נרפה ועיריה בטלנית. בטוח שאיתך גבעתיים תתעורר ובעוד 5 שנים אפשר יהיה לראות את השיפור מחלחל בכל פינה בעיר. אתה היית האיש הנכון בזמן הנכון.

 61. טופלה זה בדיחה הגיב:

  בושה שאחד שגדל במכתש הלך ותמך וניגש להורים במחלקת הנוער והילדים ושיגע אותם יומם וליל להצביע לבן שחר.
  בושה שהוא ניצל את היותו איק מחלקת הנוער כדי לקדם את הביטוחים שלו בעיריית גבעתיים.
  והולך ומספר שבן שחר לא אשם בגרימת הרס המכתש.
  על מי הוא מנסה לעבוד טופלה הזה?
  אם בן שחר היה תומך בירון קורנס במלחמתו בבתי המשפט נגד הרס המכתש אין לי ספק בכלל שעם המחלקה המשפטית של עיריית גבעתיים והעורכי דין שלה , המכתש היה היום בחיים.
  טופלה איש הפועל ד״ר הראה את הפרצוף האמיתי שלו וזה האינטרסנטיות שלו.
  שיעוף קיבינימט גם מהמועדון , המקום שלו לא איתנו.

  • דולינר תלמד מההפסד של בן שחר הגיב:

   למה לדבר סתם דולינר.
   אנשים לא טפשים זה הוכח בבחירות.
   כשמורחים אותם הם מחכים
   להזדמנות וזורקים קיבינימט.
   אותך אי אפשר לזרוק ,אבל אם תמרח ,תפסיד את הכסף שלך ותתחרט על כל אגורה ששמת.
   החלטת לדבר אל האוהדים
   ולא אמרת כלום על הדברים
   החשובים באמת.
   האם אתה הולך לשדרג את הקבוצה הרעועה שבנה המאמן שאתה החתמת?
   העיקר קראת לאוהדים לתמוך. ומה אם איזה חלוץ
   שכדאי לבוא בשבילו?
   אתה מר דולינר חושב על העתיד.
   אנחנו מר דולינר חיים את ההווה . ואם אתה חושב שנשב ונחכה עד שיגדלו חלוצים, ובינתיים נזדקן,
   ונתבאס מקבוצה שאין לה שום כוח הרתעה אתה טועה
   טעות גדולה כמו המרחק מפה לסן אנטוניו.
   מר דולינר תתעורר , אנחנו לא תפאורה לעסקים המוצלחים שלך.

  • אורדון ותיק אדום הגיב:

   טופל"ה אתה האכזבה הגדולה ביותר שיכולה להיות מאוהד ושחקן עבר בהפועל ר"ג,
   הרבה הרבה אוהדי ר"ג ותושבי גבעתיים לא יסלחו לך על זאת לעולמי עד ולנצח,
   איך יכולת להתרפס לאדם אומלל ועלוב כמו בן שחר וללעוג לקוניק היקר והאדום בדם
   איך יכולת ללכת לשחקני הפועל ר"ג בנוער ונערים ולדרוש שיצביעו לבן שחר???
   בושה!!!!!!!!!!!!!! בושה!!!!!!!!!!!!! בושה !!!!!!!!!!!!!! בושה!!!!!!!!!!!!!!
   תתפטר מתפקידך בהפועל ר"ג !!!!!!!!! תתפטר!!!!!!!! תתפטר!!!!!!!!!!!!!

  • טופלה הבוגד הביתה קישתאאאאאאאאאאאאאאא הגיב:

   טופלה הביתה אתה נון גרואנטה אישיות בלתי רצויה לך לך פליי פליי לא רוצים לראות את פרצופך בוגד בוגד בוגד הביתה קישתאאאאאאאאאאאאאא

 62. גוועתיים ז"ל הגיב:


  בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתה של גבעתיים עירנו האהובה כתוצאה ממחלה קשה

  • דולינר תלמד מההפסד של בן שחר הגיב:

   חברים יש לבייטנר ילדים , משפחה.
   הוא טעה בגדול ,אבל די חלס מספיק הבנו.
   זכרו לו חסד נעורים ורדו ממנו

 63. שמחה גדולה היום בוויולה הגיב:

  מזל שגבעתיים נפטרה מבן שחר ומשפחתו, נעשה נזק לעיר בתקופה הזו ועכשיו מנעו נזק גדול עוד יותר.
  שיהיה בהצלחה לרן קוניק, האיש הנכון לראשות העיר.

 64. מאתר דאבל פס הגיב:

  לקראת משחקי יום שישי
  http://doublepass.sport5.co.il/story.php?id=8605

 65. undecil lU הגיב:

  טופלה טוטוריטו.

 66. הורה לשחקן במחלקת הנוער הגיב:

  טופלה חבר הנהלה במועדון כדורגל הפועל רמת גן ואחראי על מחלקת הנוער
  איך זה שהוא פעל בניגוד למדיניות ההנהלה וערבב פוליטיקה בספורט
  פנה להורים ומאמנים באימונים והתנהג כמו מכאר זול
  אם יש לו קצת כבוד שיתפטר

  • ארז הגיב:

   הבעיה שלטופלה אין כבוד הכסף יותר חשוב ההנהלה צריכה להעיף אותו ומהר
   נתנו לו את מחלקת הנוער וזה מה הילדים ילמדו שקומבינה עדיפה על ספורט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s