האיש שהפסיד לעצמו

שבוע למהפך בגבעתיים: כך הידרדר ראש העיר המכהן ממרומי דף הפייסבוק שלו * הבלוג ממשיך ללוות את ראובן בן שחר כל הדרך הביתה

בן שחרשבוע עבר מאז המהפך הדרמטי בבחירות לראשות גבעתיים, וכל יום שעובר מעצים את תחושת ההחמצה ואת המחשבות המנקרות: אם קוניק היה נבחר לפני חצי שנה, האם עוד היה אפשר לעצור איכשהו את הבנייה ולהציל את המכתש? ואם הבחירות היו נערכות לפני שנתיים, האם יורוקום היו מקבלים את הצעת ראש העיר החדש לוותר על המכתש בתמורה לפיצוי בפרויקט הסיטי? ואם התחלת הבנייה במכתש היתה מתעכבת עוד כמה חודשים, האם הישיבה הראשונה של מועצת העיר הנבחרת היתה מייפה את כוחו של ראש העיר לעשות את הכל להצלת מגרש הכדורגל ההיסטורי וביטול הפרויקט הקטסטרופלי בשכונת בורוכוב?

שבוע עבר מאז תבוסתו הקשה, ודומה שראובן בן שחר ירד למחתרת ביחד עם דף הפייסבוק שלו. הדף הזה שהיה עירני ופעיל בחודשים האחרונים, נראה כמו אתר רפאים. הכותרת המכריזה "בוחרים בן שחר!" עדיין מתנוססת, נלעגת מתמיד. שבוע עבר מאז סטטוס הנכאים שפירסם ראש העיר בעקבות כשלונו, ומאז שממה ודממה. אין יותר סטטוסים עולצים, אין פרסומים מה עשתה העירייה למען תושביה בימים האחרונים, אין יחס, אין תגובות, אין כלום. בן שחר עודנו ראש עירייה מכהן, כזה יהיה עד אמצע נובמבר, אבל כבודו כועס, מושפל ומובס, מנתק בפייסבוק שלו מגע מהעיר ומתושביה שאכזבו אותו.

דף הפייסבוק של בן שחר היה בחודשים שלפני הבחירות נמרץ ועירני. ממרומי המקום הזה ירד בן שחר אל העם והפליג בשבחי עצמו. הוא פירט את המהפכות שחולל, פירסם תמונות שלו מחובק עם תושבים ושידר אופטימיות לא זהירה. על שיא זחיחותו נכתב כאן – היה זה אחד הרגעים המגוחכים במערכת הבחירות של גבעתיים: בן שחר התגאה בפייסבוק לאחר ניצחון זעום שלו בסקר של "המקומון". ראש עיר שבבחירות הקודמות זכה ב-81 אחוז, מנפנף בסקר שבו הוא מוביל בארבעה אחוזים (41:45) – פער הנמצא בתחום סטייה בדגימה הסטטיסטית.

בן שחר ידע שהסקר אינו מחמיא, אבל המשיך להמריץ את בוחריו: "ביום הקובע אנו ננצח בגדול", הוא עף על עצמו. אפשר לשער את הדאגה והלחץ של אנשי המטה שלו. הם הריחו צרות, ידעו שהולך להיות צמוד, אבל לא ידעו עד כמה. כל שנותר להם היה לקוות לטוב, או אפילו לנס. מעניין אם העבירו את הספקות שלהם לבן שחר, או שהמשיכו לעטוף אותו בבועה מפנקת לפיה הציבור שבע רצון מתפקודו. האפשרות השנייה קרובה יותר למציאות.

בפייסבוק שלו בן שחר המשיך לשדר עסקים כרגיל. חמישה ימים לפני הבחירות הוא כתב: "את התמיכה והאהבה מכם, תושבי העיר, אני מקבל בכל יום. התחושה בעיר היא שאת העשייה הזאת אי אפשר להפסיק ושתושבי גבעתיים לא מעוניינים להמר על עתידם, אלא להמשיך עם מי שהוכיח את עצמו במעשים ולא בדיבורים". ואת זה כתב מי שדיבר וליהג במכתש גדולות ונצורות על עתיד המגרש. כשאוהדי הפועל ר"ג, ובהמשך גם תושבי שכונת בורוכוב, ביקשו ממנו לעמוד בהבטחותיו ולעבור למעשים – נגוז ונעלם.

ככל שהתקרבו הבחירות, נראה דף הפייסבוק של בן שחר כהכנה לאלבום ניצחון. הוא נישא על כנפי הלייקים והשיתופים, מסמיק מנחת למקרא השבחים. בדיעבד אפשר לדמיין אותו רוכב על סוס עץ, צועק "דיו" ומקרטע שני מטר קדימה. ביום הבחירות כתב: "אני פותח את הבוקר הזה בתחושות מצויינות, הרגשתי אהבה ותמיכה מכל כיוון, העיר יפה, מושקעת ומטופחת". אחרי שסיים לעודד את עצמו, יצא אל הקלפי כדי להצביע בן שחר. לא היה לו ספק שבסופו של יום ימצא את עצמו מונף על כתפי בוחריו, שידהרו איתו בחצות בחוצות כצנלסון.

מקורבים, אנשי מטהו ואוהדים דאגו במהלך אותו יום להרים לו את האגו בדיווחים מעודדים מהקלפיות. עוד לא היה לו מושג שהעיר התהפכה עליו. הוא היה משוכנע שאוהבים אותו, האמין ששדרוג כיכר נח וההפנינג שנערך שם כמה ימים קודם, או שיפוץ הכיכר ברחוב הכנסת/בן צבי, הם כרטיס ביקור מצוין בעיתוי מושלם.

סמוך לחצות החלו לזרום תוצאות אמת. גם המקומות שנחשבים כמעוזים שלו – רח' בן צבי, או בי"ס ברנר, מעוזם של כמה עובדי עירייה וקבלני קולות, התמוטטו בזה אחר זה. מבין כ-80 קלפיות, ניצח בן שחר את קוניק רק בארבע. גם זה על חודם של קולות בודדים.

הנה כמה תוצאות אמת מהקלפיות. קלפי אחת מבי"ס שמעוני: קוניק 160, בן שחר 101. קלפי מבי"ס בן גוריון: קוניק 141, בן שחר 90. יד לבנים: קוניק 128, בן שחר 88. בי"ס ברנר: קוניק 107, בן שחר 96. בי"ס גורדון: קוניק 121, בן שחר 75. המעורר: קוניק 121, בן שחר 80. תלמה ילין: קוניק 93, בן שחר 65. בית ראשונים: קוניק 63, בן שחר 33. וכך הלאה עד לניצחון המהמם של קוניק. באחוזים זה נשמע יותר טוב – 39:50.

מופתע, המום ומושפל הגיע בן שחר בשעה מאוחרת למטה הבחירות שלו בכורזין, כדי לעשות את המינימום ולהודות לפעיליו הנבוכים. כשחזר לביתו לפנות בוקר התיישב לפרסם סטטוס כניעה בסגנון אני מאשים: "ברגע זה התחושות קשות", כתב, כאילו שטקס החלפת השלטון עם קוניק במהרה בימינו יהיה היום המאושר בחייו. הנה ציטוטים מבכי התמרורים שלו בפייסבוק, בתוספת פרשנות.

"אני חייב להודות שזוהי לא הכרת התודה לה ציפיתי על 7 שנות עשייה למען העיר": נכון, לא תודה ובעיקר לא הכרה. בשבע השנים הללו בן שחר לא עשה הרבה ולא עשה מספיק. הוא יכול לכתוב בפייסבוק גדולות ונצורות על פועלו, לשלם ליועצי תקשורת עבור סלוגן מתעתע כמו "רואים תוצאות" ולקוות שבעזרת כיכר פה ושיפוץ שם אפשר יהיה למרוח את הציבור. יש מקומות שבהם זה עובד. לא הפעם ולא בגבעתיים. העיר אמרה את דברה באופן חד משמעי: לא מכירים בך יותר כראש העיר.

"זאת היתה מערכת בחירות מכוערת ורוויה בהשמצות ובהכפשות אישיות, שלא כיבדה את העיר גבעתיים ואת תושביה". עוד קשקוש מבית היוצר של ראש עיר מנותק וגונב דעת. השמצות, אלימות, קריעת שלטים ופרובוקציות שונות מתרחשות בכל מערכת בחירות. לא צריך להיתמם ולהישמע צדקן. במטה של בן שחר לא ישבו שיות תמימות. ומה עם תלונות של תושבים שראו עובדי עירייה פועלים למען ראש העיר? ומה עם עבודת הבחירות שנעשתה מלשכת ראש העירייה? הטלפונים והאנרגיות שבוזבזו כדי לשכנע את הציבור להצביע עבורו, שבוצעו על חשבון טיפול בבעיות שוטפות של העיר ותושביה? אם בן שחר מדבר על מערכת בחירות מכוערת, נזכיר לו את הקדנציה המכוערת שלו עצמו: סתימת פיות, סגירת ישיבות מועצה, שיסוי של משטרה ופקחים במתנגדיו ואיומים בתביעות.

"אני רוצה להודות למתנדבים ולפעילים על התמיכה, אבל לצערי לא צלחנו במשימה. האחריות כולה עלי". אם האחריות כולה עליך, למה האשמת כמה משפטים קודם את התושבים באי-הכרת תודה? קח אחריות לא על מערכת בחירות כושלת, אלא על קדנציה מלאה שבה הוכחת שבוע אחרי שבוע למה התפקיד היה גדול עליך. לא לחינם נוצרה לבן שחר תדמית כמי שמנוהל ע"י אחרים. לא דמות של מנהל ולא של מנהיג. בהזדמנות זו אפשר להודות גם לעשרות מחסידיו ששוררו לו בפייסבוק שירי תהילה על כמה הוא נפלא ומדהים. גם הם תרמו למציאות מדומה כאילו כל הרחוב שלו, והשאלה היחידה היא לא אם ינצח – אלא בכמה ינצח.

"אלו תוצאות הבחירות ואנו נכבד אותן". תושבי גבעתיים אחוזי התפעלות על שהחלטת לכבד את התוצאות. כמובן שיכולת לא לכבד את התוצאות, ובחסות משטרת גבעתיים ופקחי עירייה, כמו שעשית במשך חמש שנים, להמשיך לשבת במגדל השן שלך עוד 50 שנה. לכן כולם מלאי הערכה והכרת תודה על שהסכמת לכבד את רצון הבוחר. גבעתיים יכולה עכשיו ללכת לישון בשקט.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

57 תגובות על האיש שהפסיד לעצמו

 1. כולם היום ברנסנס הגיב:

  בן שחר זה הסטוריה
  כולם להגיע הערב למסיבת הניצחון של רני ברנסנס
  יהיה שמח בטירוף

 2. המובטל בטיטו הגיב:

  שלמה תבדוק באיזה שעה בן שחר מגיע כל יום לעיריה מאז שקיבל בומבה לפנים
  רמז : לא בשעה 8 בבוקר

 3. גיגי הגיב:

  שלמה -כרגיל נהנה מאד לקרוא את הבלוג.
  מתי תחזור למגרשים חסר לנו נהג ושותף לחומוס.
  גיגי

 4. ועדת חקירה כוללת הגיב:

  אני קורא להקמת ועדת חקירה ממלכתית: איך עובדי הדחק בעיריה אוהדי הפועל ר"ג שהבטיחו לראובן שהעיר בכיס שלו הצליחו לעבוד עליו. להזמין לוועדה את כל הכורדים מברנר ואת כל העובדים האוהדים שיושבים אצל כוכבי לקפה בשעות העבודה וכל האוהדים מבית הגמלאי שעבדו בשביל ראובן ועשו הכל נגד קוניק. אני קורא לקוניק שאחרי שישב על הכסא שיעשה עריפת ראשים של כל האוהדים שהלכו נגדו בצורה כוחנית והכפישו אותו בצעקות וקללות מבישות ויש מספיק אנשים בעיר שיודעים על מי אני מדבר. גועל נפש של אוהדים, תקעו לרני סכין בגב. כולל כמובן הבוגדנות של טופלה העלוב שליקק לבן שחר 5 שנים, אני מקוה שרני לא יהיה פראייר ויעביר את ביטוחי העיריה מהסוכנות של טופלה למאכר אחר. כל מי שהיה לו מעורבות בללכת נגד קוניק אני מקוה שבשנה הקרובה ימצאו את עצמם מחוסרי עבודה או שיועברו לתפקידים נחותים, שיתנו להם לטאטות את הרחוב. לאנשים חסרי חוט שידרה לא מגיע שיהנו ממשכורת העיריה אחרי מה שעוללו לקוניק.

 5. נקמה לכל פושעי המכתש הגיב:

  כל הסיפור על רגל אחת הוא שהיה ראש עיר גרוע והעיפו אותו.

 6. רק קוניק הגיב:

  שלמה תעזוב את המסכן הזה בשקט , הוא כבר סוס מת ולא רלבנטי

  • הנוקמים 2013 ובקרוב 2014 הגיב:

   אין מחילה ואין רחמים על האיש שנתן חותמת אחרונה להריסת המכתש
   הנקמה רק החלה עכשיו ממשיכים הלאה לכל מושחתי המכתש

 7. איפה מוטי היפה הגיב:

  כן באמת נזכרתי איפה נעלם מוטי מרקוביץ היפיוף ?

 8. B. Goren הגיב:

  חברים, הבחירות הוכרעו ואין טעם לעסוק יותר ברב"ש. הפנים קדימה (עם חיוך, כן?).

 9. גבעתיים של קוניק הגיב:

  בן שחר הוא מין זומבי כזה, לא ראה מימינו ושמאלו. היועצי אחיתופל שלו יעצו לו עצות גרועות ואחר כך לקחו את הכסף וברחו , השאירו אותו על המדרכה לבד. אפילו הגיס שלו לא בא לחלץ אותו.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   העיקר הביאו את אייל ארד שינהל את הקמפיין של ראובן……….
   אגב, מה הניסון הניהולי של רני? ניהל קמפיין שעשה בית ספר לראובן.
   להביא 300 מתנדבים ללא כסף לעבוד ביום הבחירות – לא פשוט

 10. א' רח' ברדיצ'בסקי הגיב:

  אוהדי כדורגל יקרים אתם כל הזמן דשים בנושא המכתש אבל היו 1000 סיבות אחרות שבן שחר הפסיד בגללם, תתנו קצת רספקט למדרכות המלוכלכות ולהזנחה הכללית
  א' רח' ברדיצ'בסקי

 11. סטודיו תותח הגיב:

  ראובן ראובן צאתו לשלום, מאחל לו שימצא עבודה חדשה במהרה וישכח מהפרק הזה העגום של חייו. עד עכשו אני לא מבין מה הוא עשה כראש עיריה ואיך הגיע לזה. כמו שנכתב פה היו לו יותר מידי יועצים שהוליכו אותו שולל.

 12. גבעתיים העיר חזרה לתושבים הגיב:

  ב23 באוקטובר ראובן הלך לישון עם שחר וכשקם ראה שזה לא סתם חלום רע אלא מציאות אמיתית.
  ה-ב-י-ת-ה!!!!

 13. בן שחרה הגיב:

  בן שחר אוהב להאשים אחרים רק לא את עצמו, בעיניו מי שאשם בהפסד זה התושבים והיועצים שלו וכל המקורבים והמשפחה והחברים. רק הוא היה בסדר. מסכן שלנו.

 14. אורדון לא מופתע הגיב:

  בחירות ומה שמאחוריהן….
  בוא נקרא לילד בשמו – ראובן איש משפחה למופת נוח על הבריות אבל מנהל הוא לא!! ראש עיר גם לא!
  אין בו רבב לכן המשפחה הריצה אותו לראשות העיר.
  אבל בסופו של יום תושבי גבעתיים הבינו שהעיר הפכה להפקר והגיעו לקלפיות ואמרו את דברם!. השמועה אומרת שבשעה עשר ישב הגיס באחד מבתי הקפה בגבעתיים ואמר שהאנשים של קוניק לא יודעים איזה צינור הם הולכים לקבל…..
  ראובן לא הפסיד בגלל המכתש או בגלל אוהדי הפועל רמת גן. ברור שעזרנו להביא קולות אבל לא אנחנו שהבאנו את השינוי. עזרנו התנדבנו – כן. אבך אסור לשכוח שרני עבד יום יום ערב ערב בשטח החל מפסח שמטה בן שחר בטוחים בעצמם.
  העיתוי היה מושלם. בעיריה פשוט לא ספרו את התושבים ורק מקורבים שקיבלו את מבוקשם חשבו שראובן ראש עיר מעולה. הרי התווספו כל כך הרבה עובדים לעיריה אחרי 2008 . מה הפלא?
  הבחיורת האלה היו בין משפחה חברים של ראובן עובדי עיריה ומשפחותיהם נותני שירות לעיריה והורים לילדים המתקשים בלימודים לבין אלחה שהעיר חשובה להם! נצחנו!
  כנגד כל הסיכויים. מודה שאני מחייך כבר שבוע. מודה שאני נכנס לאתר של ראובן והמפעיל שלו (לא ראובן ענה את התשובות או כתב את הפוסטים) נדם. נשארו כמה אנשים מרירים שעוד כותבים. אנחנו בתור אוהדי רמת גן יודעיןםפ מהי שמחה לאיד לא? מי אמר נס ציונה?
  לא אכנס ללכלוך בבחירות האיומים וההצקות וההטרדות, אבל חייב לומר שאני שומע שחלק מאותם עובדי עיריה שדבקו בראובן ואמרו את כל המילים עם השורש ע.ש.ה בחודשים האחרונים מפחדים!
  היפיוף נדם, וגם האיש והחמוצים עושה קולות של שטיח.

  אחד המקורבים בעיריה אמר לי שרואבן לוקח ביחס של 70/30 אחכ אמר 60/40 טען שהוא מכיר את השטח…כנראה שלא יודע את כל השטח. גבעתיים זה לא רק נלסון זליק כוכבי ואבישישי

 15. בגורדון הצבעתי רן קוניק הגיב:

  בן שחר ודרזיה יכלו לאיים על אנשים ולעשות פוזות של דיקטטורה אבל הם שכחו שמאחורי הקלפי יש וילון ושם האדם הוא לבד עם עצמו בפרטיות גמורה ויכול להצביע בחשאיות , אני מאמין שהרבה אנשים שאמרו שיצביעו בן שחר התנקמו בו על האגרסיביות של היועצים והמקורבים שלו ושמו פתק לקוניק, ההפסד בא יותר ממרמור ורצון לשלוח הבייתה את האנשים הרעים. שמח שגבעתיים התנקתה מהמשפחה הזאת.

 16. הרשלה מגבעתיים הגיב:

  כל אלה שליקקו לראובן בתחת באינטרנט אלה או דמויות פיקטיביות שהמטה של בן שחר המציא בשביל לחלק לייקים או אנשים שראובן סידר להם קרובי משפחה לעבוד בעיריה.
  חוץ מהם אף אחד לא האמין בו.

 17. אדום מהקומנדו הגיב:

  לא נשכח את עובדי העיריה אוהדי הקבוצה שתלשו שלטים לקומנדו שהניפו נגד בן שחר בארוע בית שרת. מתועבים אחד אחד.

 18. אמן על חושי הגיב:

  האיש שחזה את תוצאות הבחירות שבוע קודם

 19. עצוב הגיב:

  בידיעות המקומי בשישי האחרון היתה כתבה על תבוסתו של השקרן בבחירות בגבעתיים.
  בסיפא של הכתבה גם המכתש מופיע כטריגר לתבוסה.

  בהערה אישית, אין לי ספק שהמכתש היווה גורם הרבה הרבה יותר משמעותי בתבוסה של השקרן ובנצחון של קוניק והכי כואב שבשביל התבוסה/הצלחה הרסו לנו את הבית. סיפור המכתש שנמשך לא מעט שנים האיר את השקרן באור הנכון/האמיתי שלו.

 20. מנוי בבריכת רמב"ם הגיב:

  אדם בתפקיד ניהולי בכיר כמו בן שחר צריך להיות מודע לחולשות שלו ולהקיף את עצמו באנשי מקצוע ויועצים מהשורה הראשונה שיעזרו לו לקבל החלטות נכונות. אבל בן שחר השלימזל גם בלבחור יועצים היה כישלון , כל היועצי תקשורת שהיו לו וחלק כבר לא איתו ואנשים יודעים למי אני מתכוון עשו לו נזק עצום ובכתבה בידיעות רמת גן ביום שישי הזכירו את זה. אני כבר לא מדבר על גיסו דרזיה שהכוחנות שלו עשתה לבן שחר נזק עצום , בן שחר למי שמכיר הוא איש נחמד נעים הליכות אבל דרזיה גרר אותו למקומות שלא מתאימים לאופי שלו, הוא בנשמתו איש שקט ומופנם ,פקיד מפא"יניק שלא מחפש צרות אבל גררו אותו למערבולות שלא מתאימות לאופיו. אבל כולם מודים שטיפוס של ראש עיר הוא לא היה.
  אני לא מקנא בו על השוק שחטף שהתוצאות זרמו למטה שלו. אני לא מחסידיו אבל חבר'ה קצת רחמנות על האיש. הוא כבר קיבל את העונש שלו. יהיה לו הרבה שנים לחשוב על כל הטעויות שעשה ואיך הפסיד את כל עולמו.

 21. ההונאה הגדולה הגיב:

  אשם מי שטפטף לבן שחר ששום כוח בעולם לא יכול עליו, בבחירות לפני 5 שנים בן שחר הביס את פומרנץ, הוא היה בטוח שגם את קוניק הוא יאכל בלי מלח. האנשים שלו כולם אמרו לו שאין מצב שהוא לא ינצח, דרזיה הסתובב כל הימים מלפני הבחירות בכל חור בעיר ואמר שראובן לוקח במליון אחוז.

  ראובן היה חצי אדיש ורק רצה שהבחירות יגמרו והוא יוכל להרכיב קואליציה חדשה ושקוניק ילך שוב לאופוזיציה עם 2 מנדטים מסכנים. בן שחר חוץ מללהסתובב כל יום שעה ברחוב וללחוץ ידיים או חוג בית מזדמן לא עשה כלום, כלום הוא לא עשה. תלו לו שלטים בצמתים מרכזיים בעיר כדי שבכל מקום שהוא יסע הוא יראה שהעיר מצביעה עבורו.

  בקיצור עבדו עליו המסכן ועכשיו כל העכברים ברחו מהספינה הטובעת והשאירו אותו לחתום על הצ'קים בשבילם. כזאת הונאה שעשו לו צריך לחקור במחלק ההונאה של משטרת ישראל.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   לא חושב שהיתה כאן הונאה אלה יותר נכון לקיחת התושבים כמובנים מאליהם.
   עובדי העיריה + רמי דרזיה הם לא בדיוק אשפי שיווק. אז אמור לראובן שהרחוב בגבעתיים בעדו… מי אמר? עובדי העיריה ? המקורבים? רמי דרזיה? אז נכון שהקניון זליק טוטו כוכבי בן עמי והטוטו של אבישי הם חלק מגבעתיים ויש שם לא מעט אנשים (לא כולם תושבים)
   הביאו איש מקצוע שאולי היתה לא אסטרטגית שיווק מוכחת אבל לא נראה לי שהוא הכיר את כל הנתונים בעיר ועל מה התרעומת. נראה שהוא לא עשה את שיעורי הבית נכון.
   אבל, הזחיחות של אנשי העיריה (מאוד קשה לנצח ראש ראש מכהן) הביאה את ראש העיר להתנהג כמוהם.
   ראיתי את חלק המגיבים המצדדים בראובן והתמלאתי תחושת קבס.
   קוניק – אנשי בן שחר קוראים לזה הכפשות… דבר שמעלה גיחוך. הצגת עובדות אינה הכפשה!
   קוניק התחיל לעבוד על הקמפיין שלו לפני חמש שנים. הציב מטרה , מיקד את עצמו , בנה אסטרטגיה… והתוצאה? אתמול באולמי רנסאנס! אנשים מחייכים! העיר חזרה אלינו.
   אגב, בלטו בהעדרם האוהד היפה האוהד שמכין חמוצים

 22. יגאל הגיב:

  גבעתיים חזרה לתושבים
  חברה עזבו אותכם מבן שחר דרזי וטופלה הם כבר היסטוריה יש לנו ראש עיר לעשרים השניים הקרובות

 23. נס ציונה U הגיב:

  ראשונייה.ראשון לציון.שוויון לציון.

 24. גבעתיים מתחדשת הגיב:

  גבעתיים הרוויחה ראש עיר צעיר ודינמי, קוניק מחובר לקהילה ולעיר ומגיע מאהבה בניגוד לבן שחר ומשפחתו שהגיעו מכיבודים ודאגו רק לכסא שלהם. פינטו לה קומדיה, בהצלחה לך רן.

 25. רנסנס בעיר הגיב:

  היתה אתמול שמחה גדולה בחגיגה של קוניק וכמובן שאנחנו אוהדי הפועל ר"ג נתנו את הטון בשירה אדירה של התפרקות על שנפטרנו מראש העיר הנמושה ומגיסו, מזל טוב לעיר גבעתיים שיוצאת לדרך חדשה של עשיה אמיתית ולא של אחד שכל היום יושב על התחת ולא עשה כלום.

 26. BEN הגיב:

  חברה, כנפגע תופעת בן שחר, כיניתי אותו בכל הזדמנות – "חסר שחר" . עכשיו טוב יעשה ראש העיר החדש, אם ינקה את האורוות. הרחקת כל המקורבים לדרזיה ובן שחר ולמשפחתם מעטיני הפרה החולבת- העיריה. כל עורכי הדין המקורבים, כל נותני השרותים החיצוניים לעיריה צריכים להיבדק בציציות ובציצים. כל עובדי העיריה שהשתתפו בקמפיין המכוער של דרזיה /בן שחר בין אם במישרין בין אם בעקיפין ודרך בני משפחותיהם צריכים להיות מורחקים מכל תפקיד בעיריה. אלה גם יהיו הראשונים שיבגדו בראש העיר החדש באם תינתן להם האפשרות להמשיך ולהיות שם…….. לטאטא את כל הזוהמה שדבקה בעיריה ובעיר הזאת ומהר.

  • משמר אזרחי הגיב:

   כל בוקר הוא קם עם חיוך לעבודה העירייה דופק כרטיס ומתחמק לבית הקפה .
   7-8 אלף כל חודש על חשבון משלם מיסים הפנסיונר שבקושי גומר את החודש.
   ברשימה כ 10 ידועי שם אוכלי חינם אוספי קרטונים פחיות בקבוקים ,מחמיצי ירקות חלטוריסטים למיניהם משמיצי פנים אזובי קיר נועדו לטאטא רחובות העיר
   גזלנים גזלנים גזלנים
   שמותיהם ידועים ועל רן קוניק המשימה לגרשם מאכילת החינם

   • אורדון לא מופתע הגיב:

    קוניק יודע במי מדובר, יחד עם זאת הוא לא יכול לפטר את כל העובדים והוא מעולם לא אמר שיעשה את זה.
    הוא לא טיפוס של נקמות ואין לי מושג איך הוא עושה את זה.
    אין בעיה שעובד עיריה ישאר בעיריה. תביא תפוקה. הרבה מהם ב11 בבוקר במיטה משלימים את שעות השינה או הולכים לעבודה אחרת או ממלאים ווינר. מסקנה עובדי העיריה לא ילכו לעבודה אלא יצטרכו לעבוד בה!
    נותני השירות יבחנו בציציות…מגיזום עצים עד למחלקה משפטית…
    מדובר בעיר זה מוסר התשלומים גבוה. אנחנו בגבעתיים לא בלוד, אבל העיריה היתה בפני ועדה קרואה.
    סמנכ"לית העיריה טענה שהחוב המצטבר ירד ל 55 מיליון שקלים.
    לשלם חוב על ידי לקיחת הלוואה אינה פוטרת אותי מהחוב הכללי.
    מה לעשות? התושבים בגבעתיים יודעים מתמטיקה פשוטה.

    אני מחייך כבר למעלה משבוע, השלט של רן קוניק עדיין במרפסת, רק צריך להתפלל שרני לא ימצא יותר מדיי הפתעות …

 27. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  המקורבים ונותני שירות חיצוניים יהיו מורחקים מהעיריה אין מה לדאוג
  בגללם ראובן נפל
  אלה שחשבו שעירית גבעתיים רכושם הפרטי

 28. שמח לאיד הגיב:

  עירית גבעתיים עיריה מושחתת. טוב שתושבי העיר הבינו את זה והכניסו לחולרות בעיטה בתחת.

 29. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מי המקורב שאמר "זה יגמר 70/30 אני מכיר את השטח"

 30. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  זה לא דרזיה

 31. שמעתי ממקור שני בעיריה הגיב:

  בן שחר מאז שהפסיד מגיע לעיריה לשעות ספורות בלבד, הוא ממורמר ואכול. מרגיש שכולם בגדו בו ועשו לו רצח אופי. אני מאמין לו כי אי אפשר בימים האלה שלא לרחם עליו, הוא נראה אומלל ולא מבין לאן נפל. עד כדי כך היה מנותק מהרחוב… האשם בגיס שלו וביועצים והיועצות שהקיפו אותו. שיבוא בטענות רק לעצמו שהאמין להם.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   אני מניח שהוא ביסודו בחור טוב שלא עשה רע (לפחות לא רצה לעשות רע) אבל פרווה ללא עמוד שדרה.
   הבעיה שאתה מסתובב יותר מדיי עם אנשים כוחניים אתה מנסה להיות כמוהם.
   הוא ניסה להיות מה שהוא לא…
   הוא לא ידע מה הולך בעיר והסתמך על יועציו וגיסו.
   ברור שהוא בדיכאון… הבנתי שהוא בתהליך של בנית דירה/בית…

   • על בן שחר הגיב:

    בן שחר היה מנותק לפני הבחירות וגם המכה שקיבל השאירה אותו מנותק, הוא מספר לאנשים שקוניק לא יעמוד בתפקיד כי זה גדול עליו ובונה על זה שקוניק ישבר אחרי כמה חודשים ואז הוא יחזור לעיריה. איזה איש אומלל.

 32. גולש לי מהל"ה הגיב:

  כל גבעתיים מחכה בקוצר רוח ליום שבו קוניק ייכנס לעירייה ובן שחר ייצא משם הפעם האחרונה.
  זה לדעתי צריך לקרות בשבוע השני של נובמבר.
  מחכה שהטקס החלפת השלטון יהיה מאחורינו ושלא נשמע יותר מכל הבן שחרים וקרובי המשפחה הללו.
  בלי ספק לרני מחכה עבודה קשה של לנקות את האורווה המסריחה שנודפת מהעירייה.

 33. תושב ותיק ותומך נילהב של קוניק הגיב:

  קוניק! ללא חשש או פחד או גימגום או התרפסות….. עליך להיות "גבר" ולא "נקניק"
  ולהוציא מהעירייה את כל כל פקידי עובדי תומכי בן שחר שהלכו נגדך בגלוי רב!!!
  אל תחשוש "מניקיון יסודי במצבת העובדים בעירייה" ותכניס לשם אך אך ורק
  עובדים ומנהלים שהלכו איתך, נתנו נישמתם עבורך, לא קיללו והכפישו אותך,
  ורק…. עובדים ומנהלים עם כישורים/תודעת שירות גבוהה/מסורים/עובדים 8-10
  שעות ברציפות בכל מחלקה ללא הפסקות או היעדרויות או קומבינות בגיבוי בן שחר!
  כאן תימדד אתה, קוניק, באופייך יושרך אי פחדנותך ולקיחת מנהיגות גבוהה וטהורה!

  בהצלחה "בטיהור העירייה" ולך כראש עיר חדש ואהוב מאד על כל תושבי גבעתיים!

 34. סוף סוף נפטרים מהרשעים הגיב:

  האמת שלי לא היה אכפת אם קוניק נבחר או איריס נבחרת העיקר ששלטון הרשע בעיריה יעוף קיבינמט

 35. לטופלה לא נשכח ולא נסלח הגיב:

  טופלה כשאתה קם בבוקר ומסתכל בראי מענין מה אתה רואה

 36. אורדון אמיתי הגיב:

  טופלה מסתובב עם קרח על הראש מאז נפילתו ראובן

 37. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ובקרוב 2014 !!!! הגיב:

  No More Heroes (אין יותר גבורים )

 38. אידישא מאמא הגיב:

  א גרויסע שטיק דרעק עיריה פון גבעתיים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s