כישלון גדול

את גילרוביץ' לא היו צריכים למנות למאמן, את גיא לוי חייבים לפטר ודולינר צריך לעזוב בסיום העונה * ציפציף עצבני אש על מצב הקבוצה

דולינר בתחילת הדרך

מאת רוני שוחט (ציפציף)

הקבוצה במצב קשה, ואם תפסיד ביום שני לעפולה היא בסכנת ירידה ממשית. אני מפרסם כאן את דעתי על המצב במטרה שמישהו למעלה יתעורר. לא הייתי השנה באף משחק של הבוגרים, אבל אני מגיע כמעט לכל משחק של הנוער ושומע אוהדים שכואבים על המצב.

נקודתית, לזמן הקרוב, חייבים לשלוח את גיא לוי הביתה. נוצר לאחרונה מצב שגיא לוי רב כל יום עם מישהו אחר. הוא רב עם בוקסה, עם אסייג, הוא רב עם דיאמנט ועם מעבי, ואם הצליח לריב גם עם שמעון מועלם, שאני אישית יודע שהוא בנאדם שאי אפשר לריב איתו, אז המקום של מאמן כזה לא כאן. צריך להביא מאמן שקודם כל ייתן שקט לקבוצה. אם האווירה לא תשתנה זה יכול להביא לירידת ליגה. זה השינוי היחיד שאפשר לעשות ויכול לעזו,ר מפני שהם פספסו את חלון ההעברות ולא הצליחו להתחזק.

הטעות הראשונה היתה במינוי של אריק גילרוביץ' למאמן. גילרוביץ' אומר שהפיטורים שלו היו כמו תקיעת סכין בגב, אבל הוא שכח שהקבוצה היתה בידיים שלו והוא יכל לעשות דברים. הוא זה שוויתר על קרלוס, הוא זה שוויתר על חמו ועל יפרח, והוא זה שהביא כל מיני שחקנים מכל מיני מקומות, ושלושה זרים ששניים מהם זרים לכדורגל. יכול להיות שהמשחק נגד הפורטוגלים, כשהקבוצה התגוננה והשיגה תוצאות מכובדות, יצרו רושם שיש פה קבוצה טובה. אבל היא לא טובה.

גילרוביץ' אמר שעשו לו כיפה אדומה, ואני קראתי את עינב שטען שההנהלה נתנה לאריק את כל הכלים. בשורה התחתונה אריק היה כישלון. מההתחלה לא היו צריכים לתת לו את התפקיד רק בגלל שחגג מולנו ב-4:4 מול רמת עמידר לפני 25 שנים. גם אם הוא רץ לגדר בספונטניות ובלי לחשוב, איך זה שאחר כך הוא אמר לעיתון שהשער שכבש מול הפועל ר"ג היה אחד הרגעים המאושרים בקריירה שלו? בכל אירופה וגם בארץ ידוע ששחקנים שגדלו במועדון ושיחקו שם הרבה שנים ואחרי זה עברו לקבוצה אחרת וכבשו מול קבוצת נעוריהם, לא חוגגים את השער. הם נותנים כבוד לאוהדים שליוו אותם ותמכו בהם כל הדרך.

גילרוביץ' תקע לנו סכין בלב, ורק בגלל זה אסור היה לתת לו לאמן כאן. הוא מתפאר שהוא סמל בהפועל ר"ג, אבל ככה לא מתנהג סמל. אם היו היום אוהדים כמו מאיר כהן ושפנצר הם לא היו נותנים להנהלה למנות את גילרוביץ'. גם אחרי שגילרוביץ' קיבל את התפקיד, מבחינה מקצועית הוא לא התאים לר"ג והתקופה שלו היתה כישלון.

גיא לוי שקיבל קבוצה לא טובה הצליח קצת לשפר אותה, אבל יש לו בעיות התנהגות, הוא מכניס חוסר שקט ורב עם כולם. כמו שאמרתי, אם רוצים להישאר בליגה צריכים לשלוח אותו הביתה.

חייבים לתת לשחקני בית לשחק. היו שנים שהיה פה לגיון זרים, אבל ברוב המקרים הם הביאו תוצאות. היום יש שחקנים שהקהל לא מכיר ולא מחובר, והקבוצה נראית על הפנים. בלי שלד של שחקנים מהנוער, להפועל ר"ג אין זכות קיום.

הניהול בראשותו של חזי ויטקובסקי הוא כישלון, הניהול של דולינר בשלט רחוק מאמריקה הוא כישלון גדול. גילוי נאות, אני חבר של זאביק פשכצקי, שעד לפני חודש וחצי היה האיש של דולינר במערכת ורץ בשבילו לעיריות או לסדר כל מיני עניינים לקבוצה. פשכצקי ראה שגיא לוי לא מתאים, הוא דיבר עם דולינר ושניהם החליטו לפטר את גיא לפני חודש וחצי. פשכצקי כבר סיפר לאנשים בהנהלה שגיא לוי לא ימשיך, אבל אז בא הניצחון באשקלון ודולינר החליט לא לפטר את המאמן. פשכצקי נפגע מאוד, עזב את המערכת ומאז לא מדבר עם דולינר. וזה בנאדם שהיה כמו אח עם דולינר.

לא יכול להיות שמועדון כמו הפועל ר"ג, שבקדנציה הקודמת של חזי בקבוצה, כשגם אחי קובי היה שם, היה מועדון חברתי ומשפחתי, יהפוך פתאום למועדון שאנשים רבים ביניהם, הולכים מכות ולא מדברים. בחיים לא היו אצלנו דברים כאלה.

הקבוצה התחילה את העונה בפלוס של בערך שני מיליון שקל. אני לא יודע כמה מהכסף הזה יישאר בסיום העונה, אבל ברור שאנחנו בשנה מבוזבזת. צריך קודם כל להציל את העונה וחס וחלילה לא לרדת לליגה שלישית.

לגבי השנה הבאה אני קורא לדולינר לשחרר את עצמו מהקבוצה. אין לו מקום כבעלים של הפועל ר"ג. נעשו פה טעויות קשות, הוא צריך להכיר באחריות שלו וללכת לדרכו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

25 תגובות על כישלון גדול

 1. פופאי הנוקמים מהמכתש 2014 !!! הגיב:

  ליגה אירופית מכבי תל אביב מול באזל
  http://castbit.info/yukons/cname1.html

 2. הדג מסריח הגיב:

  צודק בכל מילה,
  הקבוצה ניכשלה השנה בגדול ברוב המטרות שלה והיא קבוצת תחתית לכל דבר. זה חטא שקשה לסלוח עליו איך הידרדרנו ככה.

 3. לאדוןן ציףציף הגיב:

  לציףציף הנכבד ביום שתלמד לנהל תחנת טוטו תהיה לך זכות להעביר ביקורת על מנהלים
  מזל שלא מינו אותך למנהל הנוער כמו שרצת והיתחננת בתחילת השנה
  עם היית מנהל סמוך עלי שהיום לא היה מחלקת נוער
  כישלון אתה בעצמך
  תמיד היה לך טענות לכל העולם
  נגמרה התקופה לפני 40 שנים שניהלת קצת קבוצה בנוער ברמה של ועד בית
  זה לא אוכל יותר הניהול הזה אז אל תבלבל את המוח על הניהול של דולינר

 4. מאחורי השער הגיב:

  מה יש לך נגד גילרוביץ? אריק התנצל על מעשהו והאוהדים סלחו לו. אריק היה מאמן סביר מאוד והתאים לקבוצה, האוהדים אהבו אותו והיו נותנים לו שקט. אין לי מושג למה פיטרו אותו. זאת היתה טעות. גיא לוי הוא עושה צרות ידוע. תראה לי עוד מאמן שמתעסק בנומרולוגיה וקובע הרכבים לפי מה שקוראת בקפה אומרת לו.
  אני מסכים שהבעיה זה דולינר שמינה אנשים לא נכונים בניהול וחושב שמה שהיה טוב כשהוא היה אוהד בן 30 יעבוד גם היום. אין פתרונות קסמים.

 5. איציק הגיב:

  שלמה תגיד לי איך אתה נותן לציפציף לכתוב בכלל בלוג אצלך?
  הבנאדם הזה יש לו טענות לכל העולם.יושב בצד ומלכלך כבר 20 שנה על כל מה שזז ?
  אין לו חבר אחד והוא כולו זועם וזועף כי הוברמן הבטיח לו תפקיד בהנהלה החדשה.הוברמן סידר כמה ג'ובים אבל כנראה לא הצליח לסדר לכולם וציפציף כועס.
  טענות לדולינר ? נכון שחזי מסובב את דולינר כמו סביבון ומוסר לו רק מה שבא לו אבל דולינר לפחות בא מרצון טוב לאגודה בתור אוהד הוא פשוט עוד לא הבין מי נגד מי ובטוח שבמהרה הוא יגיד תודה רבה ויעזוב כמו שהוא בא כמו שהיו טובים ורבים לפניו.
  גילרוביץ ? מה בדיוק הוא רוצה מהבחור ? קיבל קבוצה מפורקת אחרי עזיבת ארקין ולמרות הכל העמיד קבוצה שעמדה בכבוד באירופה והביאה כבוד לנו.העלה שחקנים מהנוער להרכב הראשון.הקבוצה שיחקה יחסית בסדר לתחילת העונה. הזרים בסדר גמור. הצהירו שלא רצו לעלות אז מה הבעיה? הבעיה היחידה זה בהנהלה.רק אני הבנתי שפיטרו אותו בשביל שחזי ידאג לחבר גברי ? וברור למה. הוא ממורמר בגלל הגול של אריק לפני 300 שנה.יאלה ציפציף תמשיך להתחבא ותן לקבוצה סבלנות.יש שחקני נוער טובים ומהצד תמיד הכי קל להאשים את כל העולם.הדבר היחידי שהוא צודק לגבי גיא לוי פשוט עשה פה מהפכות עולם ורב עם כולם ואין לו מקום בשום קבוצה ולא רק ברנת גן.
  שלמה לא מבין אותך מה בכלל נתת לו ללכלך על כל העולם.אתה לא יודע שהוא תמיד עם פרצוף תשעה באב.זו לא ביקורת אמיתית אלא סתם הכפשות של איש ממורמר.צריכים להתעסק עם המשחק ביום שני ולא עם זבל כתוב כזה.

 6. אלמוני הגיב:

  השנה 1988 משחק ליגה ארצית(השניה) הפועל רמת גן מובילה 3-4 מול מכבי רמת עמידר דקה 90 תוספת הזמן קרן אחרונה לרמת עמידר מדגל הקרן של היציע הצפוני רחמים שלום מנסה להרים תכדור וחוטף מטר של מוחטות לפרצוף הכדור מוגבה לרחבת ה 16 שם מגיח הפטיש אריק גילרוביץ שנוגח בעוצמה הכדור פוגע בקורה השמאלית וניתז פנימה 4-4 אריק רץ בריצת "אמוק " לעבר הגדרות וחיסל להפועל רמת גן את העונה בניסיון להעפיל לליגה הלאומית הראשונה

  • דני מ. הגיב:

   אפילו בשנה לא דייקת… אגב. היה שוער בשם ג'רבי שחטף 4 שערים מהחברים שלו בעמידר… אם הבקענו 4 שערים ולא ניצחנו תאשים מישהו אחר שחיסל את העלייה ולא את הפטיש שהבקיע.

 7. גן ילדים מלא עכברים הגיב:

  מלחמות הכל בכל.
  קבוצה נהדרת יש לנו השנה. תמשיכו תמשיכו.

 8. הביתה כולם הגיב:

  לדולינר
  גיא לוי
  חזי
  ענב
  טופלה
  ירון בר לב
  הוברמן
  דיאמנט
  פשיחצקי
  תודה רבה לכולכם , עשיתם מעל ומעבר, צאתכם לשלום מהקבוצה.
  נ"ב) קחו איתכם בדרך את ציפציף

 9. ציפה הכלב של מומו הגיב:

  כן ציפציף כולם לא בסדר רק אתה בסדר. אצלך הכל בסדר. וכל זה בגלל שהוברמן הבטיח לך ג'וב ולא קיים. אז אני לא אומר שזה בסדר שהבטיחו ולא קיימו אבל מה אתה בדיוק מצפה מהוברמן ? לך תשים קרח ותירגע ותפסיק לירות לכל העולם כי חבל אפילו אפילו להעיר ולהגיב על אוסף של שקרים ושטויות שנובעות מכעס.

 10. פופאי הנוקמים מהמכתש 2014 !!! הגיב:

  הפועל רמת גן בלאגן ביציע העיתונות
  https://www.facebook.com/groups/179044508943588/

 11. אכפתי הגיב:

  מפריע לי יותר מהמצב בטבלה שיש נתק בין הקבוצה לאוהדים,
  דוקא בשנה שבהנהלה יש אוהדים מזוהים לא נעשה כמעט כלום. לפני שנה בכו למה כולאים את האוהדים במפלס התחתון באיכסטדיון, השנה יש המון מקום אפילו במפלס התחתון של וינטר. צריך שבהנהלה יתעוררו ומהר

 12. נתי סקאד הגיב:

  ציף ציף זה מ ס 1!!!

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מי אתה אדון ציפציף שמעביר ביקורת על אחרים
  איזה הצלחות יש לך בחיים
  מכולת אתה לא יכול לנהל -מאיפה אתה מבין בניהול
  מזל שקלטו מי זה אחיך והעיפו אותו אחרי יומיים

 14. למר ציפציף הגיב:

  ציפציף כבודך במקומך מונח אבל אתה שנים לא מגיע למשחקים ורק מקטר כאילו אתה חלק מהמערכת.
  שנים הייתה יושב בתחנת הטוטו שלך ומעביר את ההתמרמרוריות שלך על ההנהלה והקבוצה, אתה מרעיל בארות מקצועי וחבל ששלמה נתן לך את הבמה ללכלך על אנשים מסורים שעובדים למען זה שתהיה קבוצה בכלל שקוראים לה הפועל רמת גן.
  בלי דולינר לא היה היום הפועל רמת גן. גם אח שלך לא היה מחזיק אותה.
  של נעליך מרגליך שאתה מדבר על דולדינר גילרוביץ או גיא לוי.
  תלך לפסיכולוג שיפטור לך את הבעיות הנפשיות, המצב קשה גם בלי שנצטרך לקרוא את ערימת השטויות שלך.
  תספר לדוקטור שאתה תקוע חזק בשנות ה70 ושיתן לך כדורים מתאימים
  או בקיצור תתקדם ציפציף , תתקדם

 15. רוני שוחט הגיב:

  שלום לכולם אני רוני שוחט מקבל את כל התגובות אני לא מלכלך המצב של הקבוצה קשה מאוד ואנשים מלכלכים באופן אישי ואין אפשרות לענות לאנשים שכותבים בעילום שם הייתי מנהל של הנוער יותר מעשר שנים והכל בהיתנדבות והיצלחנו יחד אם ברוך שמואל שמוקי ורוני לוי להוציא כמה שחקנים טובים אז לכל אלה שמלכלכים ללא שם אני גם עשיתי אם הלב ועבדתי לטובת הקבוצה

  • שיר השכונה הגיב:

   המנהל היחיד בשנים האחרונות
   שעשה משהו היה קוריס שארקין לא
   ממש עזר לו בליגת העל.
   לגבי ציפציף הוא. רצה להצטרף לצוות
   של דולינר. אז למה הוא מזיין את
   המוח?

 16. אלעד מגבעתיים הגיב:

  שאלה לרוני שוחט- אתה קורא לכולם ללכת, אז מה אתה מציע ? מי יישאר ? מי ישים ערבויות אישיות בעונה הבאה ? אולי אתה ? צריך לומר תודה לדולינר שהסכים להיות בעלים, בשנה הבאה המבחן הגדול שלו מתחיל כי ברור שהשנה הכסף ממנגה הפך את החיים לקלים. תיקח את הפועל פתח תקווה, קבוצה עם מגרש ביתי מדהים, עם קהל מכובד ועם סיכוי טוב לעלות ליגה, אין עליה קופצים ואף אחד עוד לא מחליף את ללוז.
  נכון שנעשו המון טעויות השנה אבל לפחות יש כוונות טובות ושאיפה, אולי נאיבית, שתהיה כאן קבוצה על טהרת שחקני הבית בליגת העל.
  אני מסכים איתך שצריך לדאוג לגבי השנה, אנחנו בסכנת ירידה מוחשית.

 17. אורדון89 הגיב:

  חבל מאד שאין כאן גילוי נאות- רוני שוחט ציפציפ רצה תפקיד בהנהלה נוכחית וכשלא קיבל הוציא קיטונות של ביקורת וחטף בחזרה.
  אז עכשיו הוא כואכ את מצב הקבוצה.
  נו באמת. מתי הוא לא כואב את מצב הקבוצה? תמיד יש לו טענות ונגד כל העולם. כדורי, גילרוביץ, נחום, אלי ניר, קוריס, ארקין ועכשיו חזי, החבר קמר, הוברמן ודולינר. כ ו ל ם אשמים ורק הוא שה תמים שכמותו היה מוכן לעשות הכל כדי להיות חלק מהחבורה אבל לא נתנו לו(מעניין למה) ואז הוא הפך למבקר פנים.

 18. סינגולדה הגיב:

  גיא לוי בסך הכל מנסה להתנהל כמו מקצוען אבל המציאות כופה עליו להתמודד עם דברים הזויים.
  שחקן כמו דיאמנט שבמקום להגיד תודה שמביאים לו מאמן ברמה כזו בוכה לאבא שלו בכל פעם שטיפה דורשים ממנו יותר ומדליף לגיסו ולחבריו את מה שקורה. פשוט בושה.
  בשנה הבאה מאחל לכם את אבא דיאמנט כבעלים, פשיחצקי יושב ראש, ציפציפ מנהל קבוצה, מוטי מרקוביץ דובר ויובל מאמן.
  אני כבר שם כסף בצד כדי לקנות מנוי.

 19. מציאות עגומה הגיב:

  עצוב ומדכא שקבוצה כמו הפועל ר"ג הפכה לקן צרעות גדול. זה כולל גם אוהדים שמרעילים בארות.

 20. רוני האדום הגיב:

  ציפציף היקר
  היית פעם אוהד של הקבוצה אבל אתה כבר שנים שנים לא מגיע למשחקים.
  אתה יושב בפוזיציה של מבקר וזורק רפש לכל עבר.
  כשאתה מדבר על אריק גילרוביץ' – פשוט תקוד קידה עמוקה ותגיד תודה לאיש שנתן פה הרבה שנים , סמל של האגודה .
  מי שפיטר את אריק גילרוביץ' קיבל תחתיו מאמן הזוי.
  אין ספק שעם גילרוביץ' היינו עכשו במקום הרבה יותר טוב.

 21. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ציפציף, שלמה,אתם אכולי שנאה,הגיע הזמן, להעלם. ולאשפז אותכם ,כיאה לאנשים,שעבר זמנם,בכל מקרה,אין צורך בכם,לרגל האשפוז.נ.ב לאחר שתסימו את תקופת האשפוז,נמתין למוצא פיכם, בהצלחה

  • דני ליטני הגיב:

   ציף ציף על הרציף ( על הריצפה ). לא יודע אפילו לנהל תחנות טוטו ולוטו (שפשטו את הרגל)( תחנת האוניברסיטה). לא יודע לצמצם שיטות. על הפנים. יודע-בקושי-למכור כרטיסי הגרלה של האגודה למען החייל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s