יורם פומרנץ התפטר

הריסת המכתש מכה גלים * חבר מועצת עיריית גבעתיים, מהלוחמים הגדולים על המכתש, הודיע על סיום כהונתו * הסיבה: "הרס המכתש מסמל את כל הקלוקל" 

ביום חמישי שעבר, אחרי הדיון בבית המשפט המחוזי בת"א, בו החליטו תושבי בורוכוב להסיר את התנגדותם להריסת המכתש, נסע יורם פומרנץ לסביח של עובד. בדרך אסף מבית הספר את בנו בן ה-7. פומרנץ כבר ידע שגורל המכתש נגזר. בסביח הוא פגש את אחד האוהדים, שסיפר שאת הכסא שלו הוא כבר לקח. פומרנץ מספר: "היו שתי אסכולות לנושא הכיסאות. האחת שלך ושל חיים גרינפלד ושל עוד אוהדים, שאמרה שהכיסאות צריכים ללכת עם המגרש, והשנייה אמרה לקחת אותם ולהשאיר איזו מזכרת. ועד שלא יצאתי מבית המשפט הייתי בצד של לעזוב את הכסא במגרש. אבל אז פגשתי את האוהד הזה, ופתאום קרה לי משהו. נכנס לי דיבוק כזה שאני חייב לקחת את הכסא שלי, מין דחף פנימי. נסעתי למכתש עם הבן שלי, נכנסנו, הלכתי לערימת הכסאות בלי להביט על היציע הגדול שנגסו בו, פשוט לא יכולתי להסתכל. היו מלא כסאות, לא האמנתי שאמצא את שלי, חשבתי לוותר, אבל אז הבן שלי גילה פתאום את הכסא שלי ממש מול הפרצוף. בבית שטפתי את הכסא, ניקיתי אותו, ואני כל הזמן דומע. ועכשיו זהו, התפטרתי".

במכתב ההתפטרות שלו לראש העירייה כתב פומרנץ: "החלטתי כי בעת הזו אינני מעוניין עוד להמשיך ולכהן במועצת העיר. בדיוק בשבוע הזה מושלם הלכה למעשה מעשה העוועים, הפשע המוניצפלי של מחיקת המכתש, אבן מאבני בניינה ויסודה של העיר שהופך כעת לערימת חול סתמית, עליה ייבנה פרויקט נדל"ן שאין בו לא בשורה ולא שאר רוח".

פומרנץ, 49, הוא כנראה חבר המועצה הראשון בארץ שמתפטר בגלל נושא ספורטיבי. זה דבר שלא קרה אפילו בתל-אביב, בקרב על אוסישקין. את ההבטחה הזו של פומרנץ להתפטר ביום שהמכתש ייהרס, שמעתי ביחד עם האוהד וובי בתחילת אוגוסט, בסיום ישיבת ועדת ההתנגדויות הראשונה, שלא נערכה לבסוף בגלל חוסר מקום באולם. זה נשמע יותר כמו עוד הבטחה חלולה של פוליטיקאי נסער. אין הרבה שמוכנים לוותר על מקומם בפוליטיקה, גם אם אינם רואים מזה כסף. אבל פומרנץ נותר נאמן להבטחתו. את מקומו בסיעת "גבעתיים הירוקה" ימלא המהנדס ד"ר אורי שקד.

ראש העירייה, ראובן בן שחר, ודאי מרוצה מהעובדה שאחד המטרדים הגדולים ביותר סר מדרכו. פומרנץ מירר את חייו של בן שחר בשאילתות, הצעות לסדר ובעיקר בהפרעות חוזרות ונשנות בישיבות המועצה, בהן דרש תשובות ברורות. פעמיים הוא הוצא מהישיבות באמצעות שוטרים, התעמת פיזית עם רמי דרזיה, וביחד עם שותפיו רן קוניק וטלי ארגמן, דאג שהדיונים לא יסתיימו בהרמת אצבע של עדר יס-מנים לפי רצונו של ראש העירייה. זכורה הישיבה לפני כחודש, כשסירב להפסיק לנאום בנושא המכתש. בן שחר וכל חברי הקואליציה עזבו את האולם, ופומרנץ שנותר לבדו המשיך לדבר אל המצלמה באחד הקטעים המשעשעים-הזויים שניפקה מועצת העיר הזו. בסופו של דבר, פומרנץ, שגדל במכתש כאוהד ובהמשך בילה שם ככתב "חדשות" שסיקר את הפועל ר"ג, עוזב כרגע את החיים הציבוריים בגלל מה שעוללו למכתש – "עניין נפשי-רגשי", כמו שהוא מגדיר.

את התפטרותו הוא מסכם: "כל הזמן היתה תקווה. השכל אמר שהמאבק על המכתש הוא חסר סיכוי פרקטי, אבל מצד שני היה רגש וסנטימנט, וכולנו גדלנו על אגדות וניסים בספורט. קיווינו שאולי כמו אותו שער בדקה 90 או משחק שהתהפך, זה יקרה גם כאן. בכל מקרה, אמרתי שביום שיתחילו לחסל את המגרש, אני כבר לא אהיה בפוליטיקה של גבעתיים. וברגע שהשבוע העבודות חזרו והחלו סדקים בחומה, כבר לא היה טעם להישאר".

אבל סיעת 'גבעתיים הירוקה' נלחמת גם על דברים אחרים, זה לא רק המכתש, ובכל זאת התפטרת רק בגלל המגרש. איפה האחריות שלך כנבחר ציבור לא להמשיך להילחם על עקרונות אחרים של הסיעה?

"אנחנו רשימה שחרתה על דגלה איכות חיים, חינוך וסביבה. זה ההארד קור שלנו, ובסיפור המכתש יש הכל. הרס המכתש הוא אנטי סביבתי, הוא אנטי איכות חיים והוא אנטי חינוכי. הרס המכתש מסמל את כל הקלוקל. זה פשע אורבני כלפי העיר גבעתיים והחברה שלנו בכל ההיבטים. יש פה גם עניין בסיסי של 500 ילדים ובני נוער שעכשיו אין להם בית אמיתי לספורט. מה שהולך להיות שם מבחינת תשתיות זה הכנסתם של כ-200 בתי אב, כולל של פרויקטים נוספים בסביבה. שיעשו את המכפלות ויראו כמה זה אנטי סביבתי".

על השמחה שבוודאי הופגנה היום במסדרונות העירייה בעקבות עזיבתו, הוא אומר: "כמו בכדורגל, גם כאן משחקים 90 דקות. אנחנו עכשיו במחצית. אני מציע לכל מי ששמח בעירייה שיחכה לבחירות בנובמבר 2013 ואז נראה". הוא אינו פוסל אפשרות לחזור לקראת הבחירות הבאות: "שנתיים בפוליטיקה בארץ שלנו זה המון זמן. לי יש לפחות יעד אחד והתחייבתי עליו – אני אתן עזרה וסיוע לכל מי שיתמודד נגד האדם שבתקופתו המכתש נהרס. מי שגרר את האיצטדיון היקר הזה שלנו להרס, צריך לגמור את הקריירה הפוליטית. צריך לכנס את כל הכוחות האפשריים ולעשות הכל שראש העיר הבא לא יהיה בן שחר".

אבל באמת, אם אתה היית ראש העירייה יכולת להציל את המכתש?

"בוודאי שהייתי יכול. הסיטואציה שלנו זימנה מצב שבו ליזם עצמו יש פרויקט גדול שאמור להיבנות על שטח בית החרושת פרימן שלעבר. ושם, מבחינה עירונית, אפשר לבנות עד השמיים. זה איזור שיושב על צירי תנועה ראשיים, על נתיבי איילון, ואין בעיה. יש הליך חוקי וידוע שנקרא ניוד זכויות. ואם אני ראש העיר, אני קורא לאלוביץ' ומדבר איתו שיחה כנה ותקיפה ברחל בתך הקטנה, ואומר לו: אדון אלוביץ', פרויקט המכתש בשבילי הוא רע מאוד לעיר. יש לך אמנם זכויות, אני לא רוצה לפגוע כהוא זה בזכויות האלה שלך, אבל בוא נלך להליך שנעשה הערכת זכויות ותקבל אחת לאחת את זכויותיך בפרימן. על זה שהואלת לסייע לנו, אם אני יכול לתת לך גם פיצוי באופן חוקי מעבר לזה, אתה תקבל. ואם אלוביץ' לא היה מוכן לשמוע, אז ראש עיר צריך לתת מכה על השולחן ולומר – אדוני, אני כראש עיר יש לי כלים, ואני מבטיח לך שבכל כלי חוקי אעצור את הפרויקט שלך ואתקע בו מקלות ושנשמתך תצא, כי אתה מתעקש לגרום נזק לעיר. אני לא מכיר הרבה יזמים שאחרי שיחה כזו יתעקשו ללכת עם הראש בקיר. אם היזם יודע שראש העיר עומד על דעתו, הוא היה בא לקראתו".

אבל הבנתי שפרויקט פרימן הוא בשמיים, הבנייה שם רוויה, אי אפשר להוסיף אפילו קומה אחת.

פומרנץ: "אני במשך שמונה שנים הייתי בוועדות תכנון ובנייה, ואני יודע שאם ועדות הבניין מאוד חפצות בזה, ומדובר בשטח שממולו, בצד של רמת-גן, עומד המבנה הגבוה ביותר בארץ, אם כולם היו רוצים לרבע את המעגל, אז בהחלט הוועדה המקומית היתה יכולה להמליץ בחום והוועדה המחוזית שרואה דברים בהיבט הציבורי היתה מוצאת את הפיתרון והיו מגדילים את אחוזי הבנייה".
את גולת הכותרת במאבקו על המכתש כאיש ציבור, רואה פומרנץ דווקא בעת שכיהן כסגן ראש העירייה, האחראי על אגף שפ"ע. זה קרה לפני משחק רבע הגמר מול מכבי חיפה ב-2007. "היציע הקטן היה מלא שיחים ועמודי תאורה ישנים. אמרתי איזה בושה שיראו את הג'ונגל הזה בשידור הישיר בערוץ הספורט. באתי ערב קודם עם עובדי העירייה, ויש לעירייה זכות משיקולים ציבוריים לפעול בנכס פרטי, הגענו עם אוטו מנוף, עם כל השירותים והעוצמה, ומשבע בבוקר עבדו והקימו מחדש את היציע, הוציאו את כל הג'אנק ושעה לפני המשחק היציע נראה כמו שלא נראה הרבה זמן. היתה לנו את הזכות לעשות את זה במשחק בלתי נשכח, שעוד דורות אחרינו יראו אותו. לפחות נתתי תרומה שיראו את הגברת הזקנה שלנו במיטבה. ניסינו להשאיר את המכתש חי ולא הצלחנו, אבל לפחות דאגנו שבשנותיו האחרונות הוא יהיה מוקף חום ואהבה, ויקבל קצת טיפוח ויחס חם. לפחות היתה לי את הזכות הזו".

בצילום הקטן: תמונת מחזור של העיתונאים במכתש על המרפסת, במשחק ההישארות מול מכבי הרצליה ב-2002. פומרנץ עומד בחזית, רביעי משמאל

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

18 תגובות על יורם פומרנץ התפטר

 1. אוהד ותיק הגיב:

  פומרנץ היקר חזק ואמץ,גם פה הכדור הוא עגול ואתה תחזור יום אחד לעיריה בגדול.חבל שזה יקרה רק אחרי שהמכתש לא יהיה אבל לפחות אתה ואנחנו יודעים שניסית ונלחמת… כל אוהד שגר בגבעתיים ואני יודע גם על עובדי העיריה שככאלה ידאגו שבן שחר הנבזה ילך הביתצה ושנותיו השחורות לעיר יזכרו לו לתמיד.

 2. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  בן שחר אתה האשם בהרס המכתש
  יכולת לעצור את הפרוייקט הנבזי
  אבל כל הזמן נתת רוח גבית להרס המכתש
  העפת אותנו מדיונים ועשית הכל כדי שהרס המכתש יקרה
  אנחנו לא נשכח לך את זה וביום הבחירות אתה תשלם על זה בגדול
  מאות אוהדי הפועל רמת גן כולל תושבים כולנו נתגייס ונשכנע
  את כל התושבים שהמכתש נהרס רק בגללך
  יום הדין יבוא בו יבוא נעיף אותך לאלף עזאזל ללשכת העבודה
  תשמע את ראש עיריית גבעתיים השני מה אומר עליך חתיכת חלאה

 3. גוועתיים ז"ל הגיב:

  על בן שחר נאמר כל כלב יבוא יומו

 4. פומרנץ במועצה הגיב:

 5. תושב , רחוב קק"ל הגיב:

  בן שחר צונח חזק בסקרים וביחס אליו מהתושבים. הוא יכול להתחיל לחשב את קיצו לאחור. ימי פומפיי האחרונים בעירית גבעתיים המושחתת. יחד עם יציע "המכתש" קורסת גם מנהיגות בן שחר.

 6. בן שחר לך הבייתה הגיב:

  חורבן המכתש הוא שיא פשעים שנעשו בתקופת בן שחר ועוד נוסיף עליהם העלאת מיסי הארנונה,הלכלוך ברחובות והעיר עצמה שנראית נורא.
  חבל על פומרנץ שעזב, העיר זקוקה ללוחמים כמותו שיחשפו את האמת הכאובה על גבעתיים הנובלת.
  אבל רק הבחירות יתקנו את המצב, צריך לחכות בסבלנות שנתיים

  • המכתש שנבל הגיב:

   אני אהיה הכי בוטה כלפי ראש העיריה ואומר לכם שאדם שעבר ילדות בנכות וספג מבטים וכנראה עלבונות
   בטוח שנותרו צלקות בנפשו ,אין לו נשמה.
   אנשים בעיניו הם אמצעי מטרה וזילזול
   הוא הראוי שנאמר עליו יש אנשים עם לב של אבן
   אש במכתש רג תתן 5,למי שזוכר אותו מדבר אלינו הסלאח שבתים שלו

 7. גבעתיים הירוקה - ההודעה לעיתומות הגיב:

  הודעה לעיתונות
  20.09.2011

  יורם פומרנץ מסיים את כהונתו
  כחבר מועצת העיר גבעתיים

  יורם פומרנץ, מייסד "גבעתיים הירוקה", ראש הרשימה וחבר מועצת העיר גבעתיים מטעמה,
  ולשעבר סגן ראש העיר, החליט לסיים את כהונתו, להלן דבריו:

  "בתום כשמונה שנים להיבחרי כחבר מועצת העיר גבעתיים, החלטתי לסיים את כהונתי.
  על פי מיטב הבנתי והכרתי, הגעתי לכלל החלטה, שמבחינתי, לעת הזו, כך נכון לטעמי לעשות.
  אני יותר ממודה, לכל אילו שסייעו לי, תמכו בי ופעלו למען הצלחת שליחותי הציבורית,
  ראש וראשון להם, עו"ד אלי סמוכה, מורי ורבי המוניציפאלי, איש יחיד ומיוחד מאין כמותו.
  אלמלא היותכם, כל זה לא היה קורה, כלל וכלל. אשרי שזכיתי ליהנות מטובכם ומחברותכם האמיצה.
  לבקשת עמיתי בהנהלת הרשימה, אמשיך לכהן, לזמן מה, ולו באופן סמלי, כיו"ר "גבעתיים הירוקה".
  אני מאחל לחבר המועצה הנכנס ד"ר אינג' אורי שקד בפרט וליתר חברי ברשימת "גבעתיים הירוקה" בכלל,
  המשך עשייה ופעילות מוצלחים. ברכת שנה טובה ופורייה לכלל תושבי העיר ולאזרחי ישראל כולם".

  בהתאם לחוק פקודת העיריות, יחדל פומרנץ מלכהן במועצת העיר, ביום ה' הקרוב, 22.09.2011.

  את מקומו של פומרנץ כחבר במועצת העיר, יתפוס כאמור, ד"ר אינג' אורי שקד, המועמד הבא, מספר 4, ברשימת "גבעתיים הירוקה". לד"ר אינג' שקד, תהיה זאת תקופת כהונה ראשונה במועצת העיר.
  ד"ר-אינג' שקד (51) נשוי + 2 מחזיק בתואר דוקטור, בהצטיינות, מטעם הפקולטה להנדסה אזרחית, כלכלה וניהול בניה של טכניון חיפה. בבעלותו חברת "C2" העוסקת בפרויקטים הנדסיים מורכבים בארץ ובחו"ל בהיבטים של: ניהול וביצוע, התארגנות כספית מימונית, תכנון לוחות זמנים ובקרה וכן בייעוץ מקצועי לגופים ולרשויות ציבוריות ולגורמים ויזמים פרטיים. ד"ר-אינג' שקד הינו קצין שריון מיל. כיום, כנציג רשימת "גבעתיים הירוקה", מכהן ד"ר-אינג' שקד, בסניף המקומי של האגודה לתרבות הדיור.
  במישור המקצועי, פועל ,בין היתר, ד"ר-אינג' שקד, כמתאם פעולות ההקמה, מטעם ממשלת ישראל, בקטע 18 בכביש חוצה ישראל. כיועץ לפרויקט "הרכבת הקלה" בתל-אביב וכמלווה, בייעוץ מקצועי שוטף, את חברות התשתית הגדולות במדינה ביניהן: "מע"צ" , "חוצה ישראל" ו"יפה נוף" חיפה.
  ד"ר-אינג' שקד כיהן כסגן יו"ר איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות וכמו כן, שימש כמרצה בפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון חיפה, בחוג לשמאות ולמינהל מקרקעין באוניברסיטת תל-אביב, במכללת "בילדינג" ובמכללת אורט "טכניקום" גבעתיים. בין הפרויקטים המרכזיים אותם הוביל וניהל, ניתן לציין: ניהול והקמת מרכזי "אלרם" ברמת-גן וברעננה ו"מגדלי הרכבת" בתל-אביב. תכנון, ביצוע ולוחות זמנים חברת "כביש חוצה ישראל", מנהלת הקמת "קריות הממשלה", המכון הלאומי לחקר הבנייה וחברת "המרינה הכחולה" מקימת המרינה בעיר אשדוד. חיל האוויר תקצוב ובקרה מחלקת בינוי ענף בקרה ופיתוח ועיריית הוד-השרון אגף ההנדסה. במישור המקומי, שימש ד"ר-אינג' שקד כסגן יו"ר ועד ההורים של בית הספר היסודי ע"ש "א.ד. גורדון".

  לפרטים נוספים: מוטי עובדיה
  דובר ויועץ תקשורת – "גבעתיים הירוקה"

 8. גבעתיים הירוקה - המכתב המלא הגיב:

  לכבוד:
  ראש עיריית גבעתיים
  בפקס: 03-7313962 20 בספטמבר 2011

  הנדון: הודעה על סיום כהונה כחבר מועצת העיר

  לפני קרוב ל 15 שנים, החלתי את דרכי בציבוריות המוניציפאלית של העיר גבעתיים.
  ראשית בתקופת כהונה בת 5 שנים, כחבר המועצה הדתית המקומית ולאחר מכן, במשך כ 8 שנים,
  כחבר מועצת העיר ובתוך כך, אף תקופה מסוימת, של שנתיים, כסגן ראש העיר. תקופה זו, מגיעה כעת לקיצה.

  החלטתי, כי בעת הזו, איני מעוניין עוד, להמשיך ולכהן במועצת העיר.
  המועד המדויק בו נמסרת הודעתי, בדבר סיום כהונתי, היום, יום ג' 20.09.2011, אינו מיקרי.
  בדיוק בשבוע זה, מושלם, הלכה למעשה, מעשה העוועווים, הפשע המוניציפאלי,
  של מחיקת אצטדיון "המכתש", אבן מאבני בניינה ויסודה של העיר, שהופך כעת לערימת חול סתמית,
  עליה יבנה פרויקט נדל"ן נוסף, שאין בו, לטעמי, לא בשורה ולא שאר רוח, נהפוך הוא.
  הבור הנפער עתה, בלבו של מגרש זיכרונותינו המופלאים והקסומים, הוא תהום חייה הציבוריים העכשוויים של העיר.
  מעשה זה ובמיוחד התנהלותך הרופסת ועמדתך/עמדת עיריית גבעתיים בעניינו, שבטוחני, כי יהוו בכייה לדורות,
  הביאו אותי לכלל הכרה, כי אין לי עניין או רצון, להיות בעל כל הקשר רשמי במנגנון שלטוני כזה שבהובלתך הירודה
  ואפילו כחבר מועצה, מן השורה, העומד בראש רשימה אופוזיציונית, המתנגדת לך ולדרכך מכל וכל.

  בהכרעה בין הכסא האישי האדום שלי, כן כן, זה מ"המכתש", את תצלומו ניתן לראות ממש בשולי מכתבי,
  כסא אשר לא כאן הזמן והמקום לפרט את עומק הנימים והרבדים, הן של הנפש והן של הרוח,
  הטמונים בפשטותו העירומה והמבוישת קמעה ואשר הוצל מהמגרש החרב, רגע בטרם זה חלף מהעולם,
  לבין הכסא האישי במועצת העיר, אחד מ 17 כסאות שתחת הנהגתך, הפכו ללעג ולשנינה, כסאות ריקים מתוכן,
  סמלים לאטימות, בוז, התנשאות, זלזול, טיפשות, יהירות, כוחנות וריקנות, הרי שההחלטה בדבר איזה כסא להעדיף,
  הייתה בהחלט ברורה ונחרצת.

  תקוותי כי לא רחוק היום והעידן הציבורי החשוך והנמוך בתולדותיה של גבעתיים, אליו, להכרתי, הובלת אותנו,
  יחלוף במהרה ובהקדם יגיע יום בו נזכה, כולנו, להנהגה ראויה. מבחינתי אעשה ככל שביכולתי לסייע לעניין.

  לפיכך וכהמשך למפורט הרי ש:

  1. בהתאם לאמור בסעיף 124 לחוק פקודת העיריות,
  הנני להודיעך על החלטתי לסיים את כהונתי כחבר מועצת העיר גבעתיים.

  2. אבקש לציין כי הודעתי זו, לצורך מניין 48 השעות, הדרוש בחוק,
  הינה בעלת תוקף מיידי ולפיכך תסתיים כהונתי, ביום ה' 22.09.2011.

  חבר המועצה יורם פומרנץ
  יו"ר "גבעתיים הירוקה"

  העתקים:
  חברת המועצה שרון וילף – יו"ר סיעת "גבעתיים הירוקה" במועצת העיר
  חבר המועצה הדתית חיים לוסטיג – יו"ר סיעת "גבעתיים הירוקה" במועצה הדתית
  ד"ר אינג' אורי שקד – רשימת "גבעתיים הירוקה"
  חברי הנהלת רשימת "גבעתיים הירוקה"
  גב' איילת אורגד – מנכ"ל "גבעתיים הירוקה"
  מר יורם כהן – מנכ"ל העירייה
  עו"ד אירית אורון – היועצת המשפטית לעירייה
  מר מאיר טלמור – מבקר העירייה

 9. מי שלא רצה את פומרנץ כחבר מועצה, יקבל אותו כראש העיר.

 10. גבעתיימי הגיב:

  עיריית גבעתיים ויורוקום נבלות

  • חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל הגיב:

   אתה מתכוון חיריה
   זו לא עיריה זו חיריה הכי גרועה במדינת ישראל
   עם אנשים הכי מושחתים

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  העירייה מושחתת לא יתכן שבאזור צפוף ודחוק ללא תשתית כביישם ומדרכות מינימאליות תבנה בנייה ממאסיבית,

 12. עמיר פרידמן הגיב:

  יורם – חבל – מקווה שתחזור לתרום במרץ ומכל הלב כמו שרק אנשים כמוך יודעים.

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  בן שחר גמור במקומו הייתי כבר אורז הוא ראש עיר הכי מושחת ואפס שאי פעם היה כאן והרס את העיר לגמרי

 14. חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל והעומדים בראשה הגיב:

  לפנות למבקר המדינה שיבדוק
  אם החסר שחר הזה לא קיבל שוחד מאלוביץ
  לא יכול להיות שהוא הלך כל הזמן נגד המהלך להצלת המגרש
  ונתן רוח גבית להרס המכתש
  לבדוק את המושחת ואת גיסו האפס

 15. אלעד הגיב:

  פומרנץ הוא פופוליסט זול שנכשל בבחינות האחרונות. חבל שאת כל מאמציו השקיע במלחמה בראש העיר ולא בקידום הבטחותיו לבוחריו.

 16. גבעתיים לעניים הגיב:

  יורם עזוב אותך מלהתעסק בחבורת המושחתים של המשפחתולוגיה הרומנית. בוא חזרה ליציעים של וינטר. הולכת להיות עונה נפלאה. תשכח מהצרות ובוא להנות עם האורדונים. מזמן לא ראו אותך. בקרוב יש דרבי. נצל את זה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s